Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 czerwca 2015 23:19
Bzdura! Tylko brąz ze złotem i przełamać sie do brązowych oficerek 🏇
Najlepsza zabawa w dopasowywaniu odcieni 😀iabeł:
wątek zamknięty
Klami - brąz i czarne oficerki z brązową górą cholewki? Będą do brązu pasować 😀
wątek zamknięty
kujka, sweetie, o mamo.. właśnie odkryłam konfigurator na stronie caballa i wsiąkłam... Dlaczego mi to zrobiłyście? 😤 Właśnie dowiedziałam się, czemu nie kupiłam futra Mattesa, tylko tańsze o 150zł HKM - właśnie dlatego, żeby było na czaprak  😁

Livia, GosiaG, chyba jednak pony będzie za mały, będzie mi mocno wystawać futro za czaprakiem, a to też wygląda nie najlepiej.

Klami, no takiego byka jak Twój to nie mam hehe, ale kucyk to też nie jest 😉


A może podsuniecie mi jakieś propozycje? Na razie jestem na etapie czapraka glamour, kolor główny: atrament, lamówka: karmel, tasiemka: kawa, sznurek: czekolada lub granat. Ogólnie chciałabym, żeby przewijały się tylko 2 kolory: granat i karmel/kawa z mlekiem, tak żeby kolor lamówki był jaśniejszy  odrobinę od koloru sierści (gniady). Wybrać jakiś inny kolor sznurka?
wątek zamknięty
anai, BlueHorse, Sivens, Euphorycznie, widzę prawie jednomyślność co do czarnego. Hmm... Praeie się przekonuję szczególnie, że podobaja mi sie oficerki "lakierki" a brązowe lakierki to juz bardzo zdecydowanie nie.

gabb., CWD jest czarno złoty?? Kurczę, wydawało mi się, że oni nawet brąz mają ze srebrnymi sprzączkami.

Zairka, no właśnie brązowe oficerki mi sie podobały póki takowych nie założyłam i nie zobaczyłam swoich zdjęć w tym kolorze.

keirashara, hmm.... jest to jakas myśl, acz ta wersja mocno skraca nogę a tego nie chcę.  Chyba coraz bardziej ide ku tej czerni jednak.

kenna, zaraz tam byka, no. 😉
wątek zamknięty
Klami, cwd  nie kojarzę  ze złotem,  ale anatomiczny  dyon  ma właśnie  złote  sprzączki ( i możliwość odpiecia dolnego paska  😉)
wątek zamknięty
anai, CWD wisiał w "magicznej ciężarówce" razem z tymi innymi i własnie wydaje mi sie, że miał srebrne sprzączki. Hmmm....
wątek zamknięty
Też  mi się  wydaje, że  miał  srebrne  sprzączki,  ale sprawdzałam można  zamówić  też  złote  🙂
wątek zamknięty
anai, hahaha... nie pomagasz. 😉 Teraz mam kolejny dylemat. 😉
wątek zamknięty
Klami Ja właśnie miałam napierśnik cwd ze złotymi sprzączkami, ale jak dopadłam moje drugie cwd to już złote okucia mi nie pasowały i napierśnik poszedł w świat 🙁
Ja głosuje na brązowy sprzęt ! Jeszcze taki malowany Pony jak Twój + czekoladowy sprzęcior to istny hit ! 😀 oj na żywo bym się za wami oglądała 😀 
A co do oficerek to ja osobiście takimi bym nie pogardziła 🙂
wątek zamknięty
kenna Jak dla mnie to w lamówce musi być coś jasnego dla kontrastu bo inaczej wszystko się zlewa. Może tasiemka piaskowa? A może zamiast granatu śliwka?  😀iabeł:
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
08 czerwca 2015 11:21
Klami, ja Ci już dawno pisałam, że Wasza najlepsza wersja kolorystyczna to była czerń + granat\bordo ;-)
Ale znam Twój ból, też mi się strasznie brązowy sprzęt podoba, ale dopasowywanie, ew. zmiana czarnego siodła i całego osprzętu... OMG :P Dlatego przeprosiłam się z czernią, ba, nawet ją pokochałam na Lucjanie ;-)

A z ciekawostek, to powiem Wam, że na CSIO***** (!) widziałam siwka w przodach brązowych, a tyłach czarnych! Mój mózg krwawił!  😜
wątek zamknięty
Moon, to tak jak mój  patrząc  na siodło  london(ale koszmarnie  jasny)  na białym  siwku  plus  popręg  i ogłowie  ciemne  😉
wątek zamknięty
Bacik90, no właśnie nie przekonują mnie brązowe oficerki. Z której strony i na jakie bym nie patrzyła. :/

Moon, wiem, że pisałaś, haha. Wtedy sie jednak rozmyło, ale teraz chyba "dorastam" do powrotu do tamtej wersji właśnie.
Na CSIO to moje oczy kilka nie raz krwawiły. Różne kolory ochraniaczy widziałam kilka razy, potem siodło london do ciemnej reszty, ciemny sprzęt i popręg london...
wątek zamknięty
Widziałam te brązowe i czarne ochraniacze :P Mimo, ze niby szczegół nie można było nie zauważyć 😀
Ale to tam w ogóle podchodzę do stoiska Stubbena patrze akurat sobie wisi siodło kolor London... I mówię na głos: NIGDY PRZENIGDY tego koloru sprzętu :P

Czarny u BARDZO ciemny brąz rulez  🏇
wątek zamknięty
anai, ale wyobraź sobie go całego w wersji London .. wrwr

Bacik90, patrząc na karton, to De Niro?
wątek zamknięty
Klami - jak czarny to i tak koniecznie ze złotym. Jak złotego raczej nie lubie, tak wam wybitnie pasuje 😉
kenna - ja bym jakiś sznurek jasny - biały, piaskowy, beżowy, dodała, żeby się ciemne kolory nie zlały.

Ile razy widziałam taką ciapaje kolorystyczną na zawodach, to nie zliczę  😵 Choć kolor london całkiem mi się widzi, zwierz miał tak kantar dopóki nam nie zrabowali i fajnie wyglądał. Teraz ma czarny z jasnym brązem na podbiciu i też jest si. Siodła chyba jednak bym mu takiego nie wpakowała - choć wisi sobie jasnobrązowy Albion w ogłoszeniach i kusi, oj kusi, żeby wziąć go na przymiarkę  😁
wątek zamknięty
Klami, brąz jest fajny i nawet lubię, ale nadal podtrzymuję czerń + złote sprzączki. Jakoś w tym połączeniu was widzę 😉
Euphorycznie, haha, a jednak poległaś? 😀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
08 czerwca 2015 14:30
Klami, anai, toć sam Lansink miał brązowe siodło do czarnej reszty - może na tym poziomie tak trzeba! :P
wątek zamknięty
Powiem tak. Są pewne siodła, w których naprawdę jest różnica w skórze w kolorze brązowym i czarnym. Gdybym miała możliwość zakupu Delgrange, brałabym tylko brązowe.  Więc nie dziwią mnie te brązy wszędzie, ale mój gust estetyczny takie skrajne odcienie rażą 😉
xxagaxx, a fuj. Dla siwych tylko bardzo ciemne brązy 😉
wątek zamknięty
a tak apropo tych brązów to myślicie, że dla mojego ciemnobrązowe ogłowie, napierśnik + ochraniacze do czarnego siodła i popręgu oraz granatowego fraka i kasku to będzie działało, czy zostać przy czerni? 🙁 mam ostatnio jakaś faze na ciemnobrązowy sprzęt  😡
wątek zamknięty
Klami, na pewno mają złote sprzączki, bo w 'magicznej ciężarówce' rozpaczałam nad napierśnikiem i ogłowiem, że mi do reszty sprzętu nie pasują 😁

anai, za to jak jak miałam możliwość zamówienia Bruno to brałam pod uwagę tylko czarne 🤣
wątek zamknięty
Odys w Eskadronie Lime NG 2015, ochry Schocke Jump Guards  😀


wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 czerwca 2015 15:49
Moon Ares tak zawsze chodził brązowe przody+ czarne tyły 😎
Karaluch ma czarne ogłowie ze złotymi sprzączkami, napierśnik czarny ze srebrnymi do tego brązowe siodło i popręg.
Może właśnie w tym tkwi szkopuł i dlatego tak dobrze skaczą 😁
wątek zamknięty
Klami, po rzucie okiem na zdjęcia: czarny. Nadal optuję za czarnymi sprzączkami, albo typu tytan.
Skoro nawet nie rozważasz najlepszej opcji - wiśniowej 🙂 (ależ cudne takie siodło miał ktoś na CSIO  :emoty327🙂
wątek zamknięty
Klami Ja jestem za brązami! Smok wygląda pięknie w brązowym sprzęcie. Sama mam brązowe siodło i czarny osprzęt, bo siodło było sporym wydatkiem i nie mam teraz pieniędzy na zmianę sprzętu i uważam, że wielkiej tragedii nie ma. Najgorsze jest to, że dosłownie kilka dni przed zakupem brązowego siodła zamówiłam czarne oficerki z lakierowanym mankietem, więc będę hiper wieśniakiem.  😂  Ja na twoim miejscu kupiłabym czarne oficerki z brązowym mankietem i została przy brązowym sprzęcie, mi się osobiście podoba połączenie brązowy sprzęt + czarne oficerki z brązowym mankietem.  Wrzucam zdjęcie Grubej i Antka w czarnym sprzęcie i brązowym siodle.



przy okazji mam pytanio/dylemat. Zostawić do brązowego sprzętu czy puścić w świat  👀



wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 czerwca 2015 00:51
Mamy to 💘. Dostałam w prezencie jeden z moich najbardziej wymarzonych czapraków. Od lat mi się marzył, ale od kiedy mam Kucyka to normalnie śnił mi się po nocy.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 czerwca 2015 09:24
lusia, ładne 🙂 Co to?

Minosia, Violeta bym zostawiła, ale Hazela puściła - gryzie mi się z tym nowym siodłem.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 czerwca 2015 09:29
Schockemöhle coach plus
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
09 czerwca 2015 12:03
kenna, pod moje 16,5 z krótką tybinką na kucu jest przymały.
Klami, sprzączki srebrne, moim zdaniem może być ciemny brąz - tylko taki mega ciemny.
lusia, no ten powinien wyglądać świetnie - czekamy na foto całości.

Całus za to wygrał na dzień dziecka/urodziny kilka rzeczy.

wątek zamknięty
lusia idealnie pasuje kolorystycznie do Kucyka! A gdzie fotka całości?  😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.