Instagram - czy ktoś korzysta?

julka177, tak 😉
julka177
Tak, tylko trzeba zrobić to z komputera.
Ok, pytałam tak informacyjnie  😀. Tylko własnie usiadłam przed kompem i zorientowałam się, że właściwie wszystko robi się z telefonu. Znajdywanie nowych osób, zdjęć, dodawanie swoich fotek. A ja nie mam w domu wifi  🙁 Będę musiała no-lifować w szkole  😁

A tak w ogóle to obserwuję Was wszystkich 🙂
Ale jak juz wszystkich zaczniesz obserwowac, to mozesz ogladac na kompie 🙂
nie ma możliwości dodawania osób poprzez stronę na komputerze, czy to ja tylko jestem przygłupem i nie mogę szukajki odnaleźć?
Da się zaobserwować kogoś przez komputer, ale trzeba wejść bezpośrednio na jego profil. Tj. od razu przez https://instagram.com/profiltejosoby
aaaaa, ok. Nic mi to nie da bo nikogo nie znam, przed chwilą założyłam konto.
adelotka jestem  😁
Tak w temacie #tagów 😉
Ja tych tagów nie ogarniam i zawieszam się po napisaniu "#horse" 🤣 Jak widzę, jak jakieś oficjalne profile cisną tymi hasztagami na kilka linijek, to serio, podziw, że są tak obcykani.
Pursat   Абсолют чистой крови
02 kwietnia 2015 16:26
Ale to trochę wieś ładować tyyyleee hasztagów. 😁
To chyba zależy wszystko, niektóre są jakieś takie pokręcone, że nie ogarniam :P
Ja jestem lavalkiria 🙂. Zaraz wszystkich voltowiczów zaobserwuję 😀.
ja jestem martagoch
Założyłyśmy z dziewczynami jeszcze spk_lublin, zapraszam do obserwowania, dopiero się rozkręcamy. 🙂
Uwielbiam instagram! Fajnie czasem popodglądać życie innych koniarzy za granicą. Ostatnio wyczaiłam profil animo, i jak patrzę na te zdjęcia z pięknymi bryczesami koszulkami frakami to taki żal ściska ze w Polsce to po pierwsze drogie a po drugie Malo dostępne jesli chodzi o takie perełki jak fraki z wstawkami z kryształkami i innymi bajerami  😜
Również od niedawna działam na Instagramie, jestem vodkiewicz 🙂 Jakieś ciekawe końskie profile macie może na oku ? 🙂
vodka
Zależy jakich profili szukasz - ja bardzo lubię @floydconsultants - zdjęcia TOP  😍
ja również się ujawnie 😉 na insta pod mgubaro
A jakieś podróżnicze konta macie do polecenia? Ogólnealbo zwzwiązane ze Skandynawia lub Australią.
armara dzięki ! rzeczywiście mega foty  😍
Nie da sie zobaczyc polubionych przez siebie zdjec? Czy jest jakas lista a ja jej namierzyc nie moge?  😕
Jak wejdziesz w swoj profil to masz tam takie zebate kółko od ustawien na samej gorze. Klikasz w nie i jest opcja "posty ktore lubisz"
och ja inteligentna  😂
dziękuję!
Pursat   Абсолют чистой крови
08 czerwca 2015 15:48
Jak to możliwe, że użytkownik którego zablokowałam, może wysyłać do mnie DM? Jest jakiś sposób, żeby uciąć wszelkie próby kontaktu? :kwiatek:
działa u Was instagram? Bo u mnie od wczoraj na kompie nie działa :/
Działa
mi tylko na kompie nie działa, w ogole nie wyświetla się strona
A inne strony? Spróbuj może wyczyścić dane przeglądarki i cookies?
wszystko inne normalnie i właśnie tylko na kompie nie działa, Wam działa? Bo patrze, że nie tylko ja mam ten problem 😉
https://downdetector.pl/status/instagram
Nie tylko tobie nie działa  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się