Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 maja 2015 17:44


JARA, Wow, po tym zdjęciu w życiu nie powiedziałabym, że tam są jakieś koturny 😀


Właśnie, dlatego Adidas Forum Up są o niebo lepsze od wszystkich innych adidasów na koturnie, bo nie widać, że ją mają. Nie są dziwnie wyprofilowane i wyglądają jak najzwyczajniejsze buty. Niestety swoich muszę się pozbyć 🙁
Czemu? Za małe, za duże?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 czerwca 2015 08:38
Za duze o rozmiar 🙁
Adidas ma zawyzona rozmiarowke, normalnie nosze 39 (25cm), a te maja 26cm i rozmiar na metce 41 i 1/3 😀
Jak dla mnie to jest zwykla 40stka.
A czy takie skórzane Conversy się rozejdą? Gniotą mnie w miejscu, które zaznaczyłam na zdjęciu.
Skórzanych nie mam, ale wszystkie moje materiałowe gniotły mnie w tym miejscu przez pierwsze dwa tygodnie. Potem się rozchodzą i mogłabym ich z nóg nie zdejmować. Przypuszczam, że te też tak działają... Guma musi się rozczłapać trochę
Dodofon, obie pary piękne.
Dodofon, jak dla mnie obie pary obłędne, a te żółte to już w ogóle bym przygarnęła
Dodofon, też się na te żółte czaiłam, ale nie ma ich stacjonarnie, a bez przymierzania obcasów nie kupię :<
Dodofon, też się na te żółte czaiłam, ale nie ma ich stacjonarnie, a bez przymierzania obcasów nie kupię :<


u mnie w Poznaniu są.
Czerwone mierzyłam - ja butów z ZARA nie mam (no mam jedna) bo dla mnie sa niewygodne… ale te czerwone są OK
żółtych nie mierzyłam bo je dostrzegłam jak już ze sklepu wychodziłam - ale podejde po nie
Orientujecie się kiedy w ecco jest wyprzedaż?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
10 czerwca 2015 09:47
Pomocy  🤔
Macie jakiś sposób na rozbicie sandałów w miejscu gdzie zaznaczyłam na zdjęciu ( zdjęcie z nety)
Szewc potrafi rozciągnąć w takim miejscu
Donia Aleksandra, zazwyczaj po 15 lipca byla
myslicie, że takie buty będą optycznie skracały nogę?

[img]http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/53/44/84/20/5344842076[/img]
Tutaj też dopiszę, może komuś się przyda przy zakupie butów -  mam kody rabatowe do Zalando na 15% i 20%  - chętnie się podzielę 🙂
Ja bym chętnie skorzystała, ale jakoś dopiero na początku lipca. 🙂
aaa, no własnie zapomniałam dodać, ważne są do 12 lipca  🙂
Zapraszam na pw, jeśli ktoś ma znajomych, którzy by chętnie skorzystali z rabatu 15% (tych mam bardzo dużo) to również zapraszam. Ogólnie dodam, że biorę udział w projekcie dlatego mam ich dużo do rozdania. Warunek jedyny to bycie nowym klientem sklepu. Moi znajomi wolą sklepy stacjonarne, także dzielę się kodami jak mogę.
robakt   Liczy się jutro.
10 czerwca 2015 19:33
agnesix można prosić jeden na pw?  :kwiatek:
I ja też poproszę  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 czerwca 2015 07:14
I ja i ja! Bardzo proszę  :kwiatek: Czaję się na upragnione buty  😁
Proszę bardzo  :kwiatek: Wysłałam każdej z Was kod na 20% i po dwa na 15% dla znajomych.  Szczerze mówiąc trochę mnie tym ratujecie, już nie wiedziałam komu mam je rozdawać a tak szybko trochę zeszło  😀  Kody pisałam na szybko, jakby jakiś nie działał to dajcie znać. Chociaż starałam się nie pomylić.

Jakby ktoś jeszcze chciał skorzystać to zapraszam 🙂

EDIT:  przez bardzo duże zainteresowanie kodami z Waszej strony zostały już tylko 15% -nadal zapraszam, zawsze to coś  😉
Dziewczyny na sneakerstudio.pl pod kodem "MINUS40" rabat 40zł na WSZYSTKIE buty. Ja już zamówiłam jedne ale wołają mnie jeszcze dwie pary i chyba wezmę 😂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 czerwca 2015 21:32
Macie sposob na buty przecierajace/zdzierajace sie w piecie?
Mi wszyscy mowia, ze to kwestia sposobu sciagania- ale ja sciagam lyzka/reka(rozsznurowane), a nie noga o noge jak wszystkim sie wydaje. I przecieraja mi sie tak tylko buty typu adidas/trampki, inne wytrzymuja 🤔 Jest to bardzo uciazliwe, bo wytrzumuja najwyzej 4-5 miesiecy... niezaleznie od ceny i marki 🙁
CzarownicaSa - ja bym powiedziała, że to raczej sposób chodzenia i jakość materiałów użytych w podeszwie 😉 Sama tak buty nieszcze, trampki, sztyblety, nawet glany tak po iluś latach zajechałam, że mi podeszwa do gwoździ się starła. Chyba, że chodzi Ci nie o spód pięty, a o tył - wtedy posądzałabym prowadzenie auta.

A ja się pochwale nowym nabytkiem, na zdjęciu wyglądają średnio, ale na nodze nieziemsko  💘

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 czerwca 2015 10:04
Chodzi o tył i nie mam samochodu 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 czerwca 2015 10:17
Czarownica ale mówisz o wyściółce buta czy o tyle podeszwy?  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 czerwca 2015 10:18
Wyściółka, tył pięty, ale nie podeszwa 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 czerwca 2015 10:23
No to ja tak mam w butach na deskę, superstarach i wszystkich innych "sportowych", których nie sznuruję bądź sznuruję luźno - właśnie z tego powodu 😉 Pięta przesuwa się w bucie i wyciera wyściółkę. Widocznie musisz mocniej sznurować (o ile nie masz za dużych butów)  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 czerwca 2015 10:25
Mam dosyć mocno zasznurowane zazwyczaj 🤔 Ale spróbuję z kolejnymi, może coś się zmieni. Dzięki! 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się