Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

jest sesja i powinnam się uczyć ale próbuję zostać królową selfi  😉  😁


Haha Dworcika Sani dobry na wszystko!  🤣 Widzę słoneczko włączyło turboopalanie  😀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 czerwca 2015 10:57
Ja polecam Sopot Sun z Ziaji żel łagodzący po opalaniu
kotlet selfie z notatkami najlepsze 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 czerwca 2015 15:48
kotlet, ale Ty jesteś ładna!
flygirl, to z serii "ratunku nic nie ogarniam"  😁
madmaddie, bardzo dziękuję 😉 :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 czerwca 2015 20:34
Dziewczyny, powodzenia w nauce!
Też mam selfie. Z insta  😁

robakt   Liczy się jutro.
10 czerwca 2015 19:28
To ja też z selfie, porannym, bez makijażu  👀
Hermes drugie jest przeurocze, piękne!
rewier o jeeeny, ten psiak jest rozczulający  💘 super zdjęcie!

Widzę, że ostatni post dodała tutaj infantil i się wystraszyłam, że znowu dodała jakieś zdjęcie, od którego będzie mnie zżerać zazdrość. 😀

no i wykrakałaś  😁
Jako że ostatnio latam tylko między pracą a szkołą, nie mam czasu na nic i dodatkowo walczę z matematyką...to oczywiście też mam selfie  😀
infantil jak mi się podobają twoje kręcone włosy  😍

Przypomniałyście mi o brązie i dwa tygodnie mnie kusiło, kusiło, aż w końcu pokusiło 😀 Dzisiaj pożegnałam blond  🏇
Długo nie mogłam się zdecydować czy chcę ciemny blond, jakiś jasny, ciepły, lekko miedziany brąz czy raczej coś ciemniejszego. Zdecydowałam się na brąz bez miedzianych i rudych odcieni.
Czy jest dobrze, nie wiem sama 😉 Pierwsze spojrzenie w lustrze u fryzjera po wysuszeniu włosów było mega szokiem  😜
Jak wróciłam do domu, przyzwyczaiłam się to nawet zaczęło mi się podobać 🙂

pamirowa, fajnie! Moim zdaniem bardzo Ci pasuje 😉
pamirowa, o wiele lepiej Ci w tym kolorku ! 🙂
pamirowa, jak dla mnie wyglądasz prześlicznie teraz. W ogóle nie ma porównania do tamtego blondu
Sto razy lepiej!
Dzięki dziewczyny 😀 Mnie się też coraz bardziej zaczyna podobać ta zmiana  😜
A mowiiiiilaaaam!😉 duzo lepiej, bardzo ladny odcien 🙂
pamirowa, ja dodatkowo bym cię w dobrze zrobionym bobie widziała 😎
A kolor duuużo lepszy niż blond, w ogóle nie pasował.
A ja bym tylko skróciła o te 5-10 cm. Jest ślicznie.  🙂
kolor piękny!
Też bym się pokusiła o skrócenie(co sama parę miesięcy temu zrobiłam  :hihi🙂.
Ja poczułam ogromną ulgę, bo się zaczynałam czuć jak kuzyn coś. Przez 15 lat miałam włosy (stopniowane) poniżej łopatek. Ścięłam na boba  😂 I czuję się o niebo lepiej. I ta fryzura lepiej wydobywa rysy twarzy  😉
pamirowa dziś miały wyjątkowo dobry dzień, na co dzień nie wyglądają tak fajnie niestety  🙂
A Tobie zdecydowanie lepiej w tym kolorze! Bardzo dobra decyzja, wyglądasz super  😀
Pamirowa
Strzał w dziesiątkę!
Super ci pasuje, wyglądasz świetnie🙂 bardzo duza różnica, aż sie nie powstrzymałam i zrobiłam porównanie na szybko byś nie miała wątpliwości  😀iabeł:

Dziękuję wam dziewczyny 😀 Kamień spadł mi z serca, że udało się jednak dobrać pasujący odcień - strasznie się bałam efektu 😉
Z każdą chwilą kolor podoba mi się coraz bardziej 😀 Tylko mężu wydaje się być niepocieszony 😉
pamirowa, super  😉
pamirowa PRZEPIĘKNIE!!! Świeżo, kobieco, delikatnie, młodo i naturalnie! CUDOWNIE Ci w takim kolorze! Zazdroszczę!!!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 czerwca 2015 07:49
pamirowa, OBŁĘDNIE! Świetna zmiana, skoro mąż niepocieszony to chyba jakąś wade wzroku ma 😉
pamirowa 15 lat młodziej  :kwiatek:
infantil najpiękniejsza  😍
pamirowa super teraz wyglądasz!
z najfajniejszych zawodów w roku (mistrzostwa szkół sportowych, wygranych btw przez nasz krakowski sms 😜 )
wygrana sztafeta:

najlepsza drużyna

wilczyk, super zdjecia, az bije z nich energia! 🏇 🏇

pamirowa, naprawde lata mlodziej wygladasz!

Hahaha, a ja dzisiaj zostalam zatrzymana przed praca i pan ochroniarz usilowal sie ode mnie dowiedziec gdzie sa moi rodzice 😁 👍



O, tak was piatkowo pozdrawiam 😉
zen, z każdym zdjęciem wstawianym tutaj młodniejesz babo! Ale dziś to już przegięłaś - 15 lat i że niby do pracy? 😜 🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się