Poznań i okolice - imprezy, wydarzenia

Daj znać smsem (mój numer masz) gdzie jesteście 😉

A Jeziorki w sierpniu, nie w czerwcu, mała pomyłka 😉
Ok, dam znać. Przyda nam się niania  😁

Też mi coś nie pasowało z tym czerwcem  🙂 Szkoda, że nie robią tak jak w zeszłym roku- co miesiąc. Częściej bym postartowała  😀 a tak dopiero w sierpniu zadebiutuje w L , o ile sie do tego czasu gdzieś nie zabijemy na treningach  😁
Powinienem kogoś poznać dzisiaj w Pegazie? Bo strasznie wolno dzisiaj myślę 😡
madzixx, Tradycyjnie do zobaczenia 🙂 My w tym roku też z ogierkiem. Że też zawsze musimy konkurować 😀


my z roczniakiem😉 a Wy?
Ktoś jeszcze się wybiera? Condina? 😉
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
10 czerwca 2012 08:07
jak w tym roku wygląda Wola - tz. CSI? jakies przecieki

ps. Atea przepraszam, nie zauważylam - my w tym roku na zawodach skokowych byc w tym terminie 🙂
baffinka, w czerwcu w Jeziorkach tylko towarzyskie 😉
Condina CSI jest, tu kilka oględnych informacji: http://csipoznan.pl/aktualnosci3.php
Od strony kuchni jak na razie wygląda to pół na pół, tzn sam hipodrom ostro przygotowywany, i podłoże wygląda fajnie, ale ciekawa jestem, co zrobią z faktem, że w jednej ze stajni stoi aktualnie gromada psów i koni policyjnych... Hałasuje toto na cały ośrodek, jest zamieszanie, śmierdzi, ciężko powiedzieć, kiedy wróci do normalności. Konie zawodników zapewne staną w boksach na małej hali, ale to też nie jest do końca pewne... 😉
Ahawa wiem, wiem. Widziałam już na stronie  😀 ale czasowo chyba nie wyrobie, żeby wystartować  🙁
xxmalinaxx,  konie policyjne nie bedą do 29 czerwca, zwijaja sie wczesniej 😉 Także spokojnie dadza radę 🙂
Ktoś z revoltowiczów startuje? 😀 czy tylko jako widzowie?
Ktoś dzisiaj będzie na Woli?
Ja się chyba zaraz wybiorę na chwilę. (Wyglądam jak marynarz i będę mieć aparat😉
ja dopiero za jakieś 1,5 godz bede na miejscu. też będę mieć aparat ale nie wyglądam jak marynarz  😁
Dopiero przejrzałam program. Nie ma w tym roku potęgi?
Baborówko 13-15.07.2012, www.festiwal.baborowko.pl
Kto będzie? 🙂
Chętnie obfocę 💃
jadę w najbliższą sobotę na zawody do Nowego Folwarku (pod Wrześnią) włąsnym transportem,mam wolne miejsce,mogę kogoś zabrać 🙂😉) (koszt benzyny!)
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
08 maja 2014 17:25
czy ktos wie, czy jest w tym roku Posadowo, bo strona PTJ nie dziala ...
Mam zamiar nawiedzic "Sładzim". W końcu zrobili zawody 😉 Mozna gdzies listy startowe znalesc? 🙂


A do Łopuchowa ktoś z Was się wybiera w tą sobotę na zawody?
a w Jaszkowie ktoś będzie?  👀
Thymos, ja to pisałam 5 lat temu 😉
1 czerwca w Dolsku ktos planuje sie zjawic lub 15 czerwca w hermanowie? 😉
jak co roku
Baborówko 13-15.07.2012, www.festiwal.baborowko.pl
Kto będzie? 🙂
Chętnie obfocę 💃


Ja bede! Jak obfocisz to ozloce!  :kwiatek:
Idzie ktos na CSI w czerwcu? :kwiatek:
ja 😉 jako widz ;p
Frania, no to sié spotkamy 🙂
Poinformuję i tutaj:

Mistrzostwa Wielkopolski w Skokach GRENE CUP pod patronatem Prezydenta Konina

Impreza odbywa się już po raz dziesiąty ale w tym roku pierwszy raz w randze Mistrzostw Wielkopolski.

Zawody odbędą się 27-28.06.2015 na Błoniach w Koninie.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/417013931804478/

Organizator serdecznie zaprasza! 🙂
McBetka, masz coś wspólnego z organizacją?
Ogurek, poszło PW
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się