Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

a dlaczego?
Źrebaka chcę zostawić sobie, a nie chcę kolejnego małego konia... Moja już jest drobniutka... dlatego mały odpada 🙂
witam. będę się kontaktować z dr Ludmiłą Strypikowską i umawiać się na wizytę. Gdyby był ktoś poważnie zainteresowany to dajcie znać, zawsze milej jak się rozłożą koszty dojazdu. Z mojej strony bardzo polecam panią doktor, ma wszelki potrzebny sprzęt diagnostyczny.
tusiaczkowa91, a Rewizjon z KJ Zbyszko?  😀
Właśnie o nim myślałam, z tego co wiem to przekazuje maść swoim dzieciom  🙂 ale miałam nadzieję, że ktoś coś jeszcze ciekawego mi zaproponuje 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 czerwca 2015 10:29
tusiaczkowa91, idź do wątku o reproduktorach 😉 tam ci doradzą.

zależy jaką masz klacz i co chcesz poprawić. trzeba patrzeć na to co przekazuje dany ogier (poza maścią 😉 ). w kategorii małopolaków k.Radomska masz Top Guna, a jeśli klacz masz w fajnym typie, z dobrym papierem to może warto pomyśleć nad kryciem np. holsztynem? przejrzyj sobie chociażby ofertę Wechty 🙂
Dziękuję za rady 🙂 na pewno zajrzę 🙂
A ja tak z innej beczki.. Czy ktoz cos wie o jakichs podworkowych zawodach ujezdzeniowych w lodzki? Lidys Las Pegaz cos robilo ale na razie cisza.
Kochani! Pisze tutaj ponieważ chcę żeby wiadomość trafiła do większości ludzi!
W WOJ. ŁÓDZKIM GRASUJĄ ZŁODZIEJE!

DO WSZYSTKICH, KTÓRZY MAJĄ STAJNIĘ, PROWADZĄ REKREACJĘ, BĄDŹ MAJĄ STYCZNOŚĆ Z OSOBAMI Z ZEWNĄTRZ!

Dzisiaj 20.06.15r. około godziny 15.00 zostaliśmy okradzeni z pieniędzy i telefonów przez KLIENTÓW umówionych na jazdę!!!!!
Dziewczyna "większych rozmiarów" umówiła się na jazdę i przyszła razem ze swoim partnerem. Byli to młodzi ludzie (wiek na oko 20-30 lat) Ona przedstawiła się jako Magda i mówiła ze jeździła w różnych stajniach min. ŁKJ i Smulsko. Przebierała się u nas w szatni, jazdę miała umówioną na godzinę, po czym stwierdziła ze nie da rady godziny. Jeździła pół, tłumacząc się ze nie ma takiej kondycji!
Sprawiała wrażenie bardzo miłej osoby! Po jeździe umówiła się na kolejny termin i poszli. Po chwili jej chłopak wrócił się po rzekomo zostawioną kurtkę w szatni!
Jesteśmy pewni, że to ONI, ponieważ nie było nikogo innego w tym czasie kto mógłby dokonać kradzieży!!!
Jeżeli coś wiecie na ten temat dajcie znać!
Przyznać się kto około godziny 17 posilał się w McDrive przy al.Włókniarzy?

Heroina też ich wczoraj widziałam ! Ale na Lumumby w stronę Telefonicznej  😂
Dziewczyny są na pewno na oficjalnej diecie i muszą po kryjomu pod pretekstem uprawiania sportu pożywiać się w macu a wy je tu demaskujecie...
Gdzie Lumumby, a gdzie Włókniarzy. Ładną zrobiły wyprawę przez centrum Łodzi 🙂
ale jajca  🤣
A ja widziałam ich w parku koło manu 🙂
jak ktoś coś to ten teges zobaczyć by chciał.... z salio sobotniego mam kilka fot.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1594005810881571.1073741839.1495419690740184&type=3
czy ktoś zna i mógłby polecić jakąś stajnie w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego, dokładnie w okolicach Sulejowa?
znalazłam tylko taką - http://re-volta.pl/stajnie/info/dwa_stawy
Potrzebuje zaufana stajnię żeby przenocować konia na 1 noc w trasie 😉



Polecam , sprawdzona 🙂
Isabelle, nic nie powiedziałaś, że będziesz w Salio. Nieładnie, bardzo nieładnie  😉
Huzar,  postaram się być na każdym salio cup 🙂 Teraz jestem w niedzielę w Gajewnikach 🙂
Isabelle dzięki ja z chęcią obejrzę  :kwiatek: nawet na salio nie ma fot, co to się dzieje.
Ja też wybieram się do GAj w ten weekend 😀
Ale fajnie zobaczyć Wieśkę i Bedzia 😀
Isabelle, buu, szkoda, że nie w sobotę 🙁
halo, nie mów, że w sobotę startujecie, bo się zapłaczę 🙂 W niedzielę tak lało, że nie dotarłam do Bogusławic, ale na następny kros muszę dojechać, bo nigdy nie fociłam krosówek i jestem szalenie ciekawa jak to się robi 🙂

Isabelle, "nasi" jadą na dwa dni, ja niestety tylko w sobotę. Coś mamy pecha, żeby się spotkać. W Bo lało tylko przez chwilę, za to obficie, trochę z gradem.
halo,  u mnie (na poznań) było cały dzień tak koszmarnie, że nawet koni nie wypuściłam, waliło jak ta lala. Wrrrrrr, nosz pech to pech!
Kto może zrobić mi rtg nóg? Orientuje się ktoś jak to wygląda, ile kosztuje? Którego weta polecacie do obejrzenia konia przed kupnem? Miał ktoś do czynienia z taką ,,wizytą'' ? 🏇
Hej Banandi 🙂
RTG na pewno zrobi Ci Przesmycka, Maciak i Szpotański co do ceny to od 60 zł za zdjęcie 🙂 Musisz zrobić po 3 zdjęcia na jedną nogę, żeby badanie miało sens.
Myślę, że koszt takiej wizyty łącznie z obejrzeniem konia to ok 1000 zł 🙁 Niestety są to spore koszty, ale jeśli chcesz mieć pewność, że nogi są zdrowe to jest to konieczne 🙁 Moja znajoma jest na etapie kupowania konia, i co prawda kupuje konia surowego to już u 2 po badaniach wyszły nieciekawe wyniki, a więc na tym oszczędzać nie ma co ! Pozdrawiam i życzę powodzenia ! 🙂
Ktoś mi powie co to za cudo startowało w Gajewnikach Chester Van T Goor Z 😲
Ujeżdżeniówki w Bogusławicach: [[a]]http://www.stadoboguslawice.com.pl/pliki/propozycje/122-Bogus%C5%82awice_ZO-A_18-19_07_2015.pdf[[a]]
Hej Banandi 🙂
RTG na pewno zrobi Ci Przesmycka, Maciak i Szpotański co do ceny to od 60 zł za zdjęcie 🙂 Musisz zrobić po 3 zdjęcia na jedną nogę, żeby badanie miało sens.
Myślę, że koszt takiej wizyty łącznie z obejrzeniem konia to ok 1000 zł 🙁 Niestety są to spore koszty, ale jeśli chcesz mieć pewność, że nogi są zdrowe to jest to konieczne 🙁 Moja znajoma jest na etapie kupowania konia, i co prawda kupuje konia surowego to już u 2 po badaniach wyszły nieciekawe wyniki, a więc na tym oszczędzać nie ma co ! Pozdrawiam i życzę powodzenia ! 🙂


wielkie dzięki  :kwiatek:
Isabell czy będzie jakaś galeria z niedzielnych Gajewnik? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się