Kto/co mnie wkurza na co dzień?

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
12 czerwca 2015 11:25
nie wypada! 🤔wirek:


uwielbiam to słowo  😍

Mam nadzieję, że Ci ludzie to nie najbliższa rodzina i "przyjaciele" 😉
ale nie wypada, bo...?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 czerwca 2015 11:33
Dexter widze ze presja spoleczenstwa i ciebie dopada. Dla nich kazdy kto zyje inaczej wzbudza kontrowersje i trzeba go ,, ratowac,, bo sam biedulek nie wie jaki jest nieszczesliwy.
A im bardziej jestes szczesliwa tym bardziej napietnuja.
Nic mnie tak nie wkurza nie doprowadza do szalu jak tego typu rozmowy. Eh..
NIe wypada bo tak.Co wypada 30 latce? Siedzieć z dwójką dzieci w domu a nie praca,wyjazdy,fanaberie a już nie daj boże impreza.. 🙄
Niestety mam o tyle gorzej,że moja młodsza siostra wychodzi teraz za mąż,siedzi grzecznie w domu,nie posiada żadnych zainteresowań oprócz "Dlaczego ja i Moda na Sukces",pracuje co drugi dzień a na imprezie była pewnie z 3 lata temu  🙄 Dlatego też między mną a nią i resztą moich "ustatkowanych" kuzynek powstaje taki ogrony kontrast,który razi.
Ja miałam odwage spełnić marzenia,znaleźć fajną pracę,kupić sobie fajne auto,jeździć na wakacje gdzie chce,mieć przyjaciół jakich chce i wracać do domu o której chce.Tego nie wypada.
rozumiem, że to teksty Twojej rodziny? Pamiętaj, że rodzina to ludzie których świadomie nie wybierałas. I że masz prawo z ich poglądami się nie zgadzać, podobnie jak z poglądami innych ludzi. Ludzie i spojrzenia na życie są rozne. Nie daj się zwariować, nie bierz tych słow do siebie.
Jesteś super i podstawą jest żebys TY się dobrze czuła ze swoim życiem i swoimi wyrobami. Otaczaj się ludzmi o podobnej mentalności do Twojej a nie będziesz mieć takich dylematów 😀
Dekster może się za bardzo przejęli prowadzoną obecnie kampanią  ❓



a co ta rodzina może mieć do gadania, jeju jak się ciesze że moja jest normalna, z niczym nie ciśnie, tylko dziadki pomarudzą czasami  🙄

kotlet to się postaw bo dla mnie to brzmi jak wykorzystywanie tego że i tak się zgodzisz (tak podejrzewam)
omatko , jak mozna wymyślić tak idiotyczną kampanię?  😵
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 czerwca 2015 20:08
Tak przy okazji 😁
nie zapomnijcie zostać matką
Zresztą kujka też dobre znalazła klik 😂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 czerwca 2015 20:11
omatko , jak mozna wymyślić tak idiotyczną kampanię?  😵


Też tego nie ogarniam.
Takie szczucie Polek.. masakra.
moim zdaniem ta przeróbka jest najbardziej dosadna i skłaniająca do przemyśleń barany które wymyśliły tą kampanię

+
W pracy: To Pani wybór, że Pani studiuje.
Na uczelni: To Pani wybór, że Pani pracuje.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 czerwca 2015 21:57
A zęby w ścianę najlepiej 🍴
kujka   new better life mode: on
13 czerwca 2015 08:55
drabcio, zgadzam sie!!

Nie ogarniam jak mozna pracowac w biurze i nie obslugiwac maila. No heloł.
drabcio, ależ oczywiście, że się postawiłam. Ja już mam swoje plany, mogli powiedzieć wcześniej że im coś nie leży. Frajera że mnie nie zrobią.
To świetnie nie popuszczaj im 🙂😉
drabcio, najbardziej mi żal szefowej (super babka!) bo powiedzieli jej, że we trójkę damy radę i nie trzeba nikogo szukać. Ja mogę zostać 2/3 dni dłużej ale nie dwa tygodnie... jedyne jak jej mogę teraz pomóc to rozesłać wici po znajomych, którzy mogliby popracować przez ten czas.
Dekster może się za bardzo przejęli prowadzoną obecnie kampanią  ❓


Wiadomo,że rodzice chcą dobrze.Moja mama to naprawdę fajna babka,ale czasem to istny diabeł w nią wstąpi i nalezy uciekać wtedy jak najdalej.
Zdążyłam się przyzwyczaić,że moja mama ma dwoje dzieci a ja  jak dziecko stajennego sie czuje,choć radzę sobie najlepiej.
Gillian   four letter word
16 czerwca 2015 14:00
Wkurza mnie ekipa budowlana, która odnawia elewację na moim bloku. Pierwszy raz skuwali mi płytki na balkonie jak akurat wróciłam rano z pracy, ale po 12 był już spokój i poszłam spać. Kolejnego dnia nie robili nic. W poniedziałek rano znowu wróciłam z nocki, umordowana i nieprzytomna, zdążyłam usnąć i BZZZZZZZZZZ 30cm od mojej głowy młot udarowy wali tynki. Skończyli o 16. Myślałam, że umrę z bólu głowy. Poszłam wcześniej spać, żeby dziś wstać o 8 i się nie męczyć z hałasem. NIC NIE ROBIĄ! NIC! Cisza!  👿 👿 👿 👿 wkurza mnie ten gówniany zbieg okoliczności. Bo już pomijam to, że mam urlop i siedzę miedzy rusztowaniami 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 czerwca 2015 18:56
Chyba nic mnie tak nie wkurza, jak osoba, która truje tyłek o coś, a kiedy już chcę się zgodzić i dopytuję o szczegóły, to nie odpowiada na moje pytania, tylko pisze sama o rzeczach, które mnie totalnie nie interesują, zupełnie ignorując te najważniejsze kwestie  🙄 albo w ogóle przestaje się odzywać...
Dekster, do bycia czarna owca w rodzinie idzie sie przyzwyczaic, wiem bo nia jestem i cale zycie robie wszystko co nie wypada 😀

I tak w temacie to wkurza mnie, ze w PL jak mantre powtarza sie kobietom/ dziewczynkom- nie wypada!, a facetom wszystko wypada, nawet byc ch...m.
czarownice
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 czerwca 2015 14:34
Dekster, Naboo, Witajcie w klubie! Też przywykłam do komentarzy, że czasem zachowuję się bardziej po męsku niż "po babsku" (jak to ujęła moja ciotka) bo robię rzeczy, których nie wypada kobiecie i wiecznie jestem sama (taaaa, standardowe pytanie o faceta jak zwykle na propsie). Już się w sumie tym nie przejmuję i po prostu żyję po swojemu, nie patrząc na to co rodzina o tym sądzi.

A niedługo pewnie wzbudzę święte oburzenie, bo planuję zrobić parę rzeczy, których w rodzinie nikt jeszcze nie robił 😁
Moi rodzice się już przywyczaili do moich dziwactw, więc nawet nie komentują moich pomysłów 😁
Wkurza mnie moja ciągła senność i lenistwo :/ Mogłabym spać niemal 24h na dobę, a i tak cały czas mi się chce spać. O której porze bym się nie położyła, czy to w hałasie, czy to przy świetle - zasnę tak szybko, że nawet nie pamiętam momentu leżenia 😉 Jest to okropne, jestem takim leniem, że nie mam siły nawet na rzeczy które lubię.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 czerwca 2015 16:47
Alten jesteś pewna ze to od lenistwa? zrób sobie szczególowe badania krwii moze brakuje ci czegoś. Mozesz byc tez przemeczona psychicznie.
Leń to raczej stan umysłu a nie fizyczny odruch. 😉
Psychicznie to na pewno nie, oczywiście są tam jakieś drobne stresowe rzeczy, ale 99% czasu to spokojne życie nastolatki pod opieką mamy  😁
Może zrobię te badania krwi, zobaczymy czy coś wyjdzie, było by przecudownie, może bym w końcu coś ze sobą zrobiła  🙄
Wkurza mnie moja ciągła senność i lenistwo :/ Mogłabym spać niemal 24h na dobę, a i tak cały czas mi się chce spać. O której porze bym się nie położyła, czy to w hałasie, czy to przy świetle - zasnę tak szybko, że nawet nie pamiętam momentu leżenia 😉 Jest to okropne, jestem takim leniem, że nie mam siły nawet na rzeczy które lubię.


witam w klubie  🙄 mogę spać i spać i spać, najchętniej bym nie wychodziła z domu, leżała pod kocem i jadła  🤣 mimo że nie mam aż tak dużo do roboty, nie mogę "ogarnąć się ", zorganizować, na szczęście już wakacje idą.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 czerwca 2015 18:29
Dziewczyny robić badania krwi, lepiej dmuchac na zimne.  😉
Scottie   Cicha obserwatorka
19 czerwca 2015 18:46
I polecam też sprawdzić hormony tarczycy (TSH), bo u mnie dokładnie takie objawy dawała niedoczynność.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 czerwca 2015 19:04
nie chciałam tego pisać,- ja osoba która otarła się o niedoczynność 😉
podobnie temat wygląda przy stanie przedcukrzycowym.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 czerwca 2015 19:10
A nie jesteście przepracowane, przemęczone?
Ja dzisiaj prawie zasnęłam na klawiaturze, bo od dwóch tygodni dzień w dzień albo intensywniej niż dotychczas stajnia, albo zawody na cały dzień... Jestem przemęczona i nie mam kiedy się wyspać, a roboty natłok. Obecna zmiana pogody wcale nie pomaga, cały dzień snuję się jak zombie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się