UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Polecam serdecznie Ginbi 🙂 Jestem bardzo zadowolona! Przedmiot zgodny z opisem, wysyłka natychmiastowa, świetny kontakt 🙂!
Gdyby ze wszystkimi można byłoby tak współpracować każdy byłby zadowolony🙂
Duży plus dla użytkowniczki balejla, osoba zdecydowana, dobry kontakt, błyskawiczna wpłata pieniędzy na konto. Z czystym sumieniem mogę polecić 🙂

Oraz przeogromny plus dla Bronze jako sprzedającej, najlepsza! Nie dość, że wysłała mi wędzidło na przymiarkę na czas nieokreślony, sprzedała za cenę okazyjną to jeszcze koperta ozdobiona  😀  :kwiatek:
maxowa jako kupująca, dziękuję i POLECAM 🙂
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
12 czerwca 2015 21:22
maxowa jako sprzedająca  :kwiatek:
Serdecznie Dziekuję i POLECAM 😀!
Kupujący:
+ dla doomi
+ dla aniandr
Sprzedający:
+ dla majer
+ dla kiara
Wielki plus dla kociarnia   :kwiatek: :kwiatek:
A co u tych użytkowników kupowałyście?
Ogromny plus dla anq15 jako sprzedającej.
Zarezerwowała mi ogłowie, poczekała na wpłatę i błyskawicznie wysłała.  :kwiatek:
Wielki plus dla sndr jako sprzedającej!
Plusik dla "idaczerwcowa" jako sprzedającej, wszystko super POLECAM!  😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 czerwca 2015 17:44
+ dla użytkownika siwaaa jako kupująca. Tranzakcja przebiegła szybko i miło 🙂
wielki plus dla falletta jako sprzedającej, gorąco polecam 🙂
Ogromny Plus dla natip  jako sprzedającej 🙂
Ruda14, super sprzedająca!! Bardzo polecam!!
Pozytyw dla alexiss 🙂
Wielki + dla Carunia (kupująca) -  osoba konkretna, zdecydowana, dokonała szybkiej wpłata, świetny kontakt. Polecam  :kwiatek:
plusik dla Murat-Gazon jako sprzedającej, dobry kontakt sprzęt zgodny z opisem  😉
Z przyjemnością wpisuje tutaj użytkowniczkę i sprzedającą CherrySuprise 🙂

- super kontakt,
- odbiór osobisty 🙂

Przemiła i uczciwa osoba 🙂
Polecam irenafotomax jako osobę sprzedającą, towar zgodny z opisem, miły kontakt, ekspresowa wysyłka, jak najbardziej POLECAM 🙂
Duży + dla BaŚ jako sprzedającej!
Duży plus dla sprzedającej Klami  :kwiatek:
Wielki plus dla sprzedającej gagura
plus dla kupującej aniaagre
+ dla Ruda77 jako kupującej  :kwiatek:
Bardzo polecam pani.alex jako sprzedającą i sprowadzającą sprzęt z zagranicy, profesjonalne podejście, szybki kontakt.
Cyga, mosia92, podqwkaikopytko również polecam jako sprzedające.

jeśli chodzi o kupujących szybkie interesy robi się z: amazonka* , agullNataly, drakonik1 >(tutaj trochę długo trwało)

Wszystkim dziękuję za transakcje  :kwiatek:
+ dla brzezinki jako kupującej 😉
Duży plus dla zanetac90 jako sprzdającej 🙂
Duży + dla Moninia29 jako sprzedającej 🙂
mila   głęboka rekreacja
23 czerwca 2015 11:18
Polecam ca_rolina jako kupującą. Warto jej zaufać, wszystko przebiegło tak, jak się umówiłyśmy.
angelique   Marzenie nie ma daty upływu ważności...
24 czerwca 2015 09:52
Ogromny ,, + " dla KatarzynaJasz jako sprzedającej. Wspaniały kontakt, towar pierwsza klasa, błyskawiczna wysyłka. Szczerze polecam Sprzedającą  :kwiatek: 
Również plusik dla morango jako sprzedającej😉 Dobry,miły  kontakt, szybka wysyłka ... 😉 Jednak czaprak wszechstronny a nie ujeżdżeniowy jak było w ogłoszeniu😉(Będę się upierać; ) No w każdym razie mi pasuje i jest śliczny (stan bdb) więc przymykam oko na tą drobną nieścisłość, daje + i dziękuję 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się