Stajnie w Warszawie i okolicach

Dar, mi tylko chodzilo o to, ze to moze byc ew skarbonka, a nie kon do zarobku, ok, juz sie nie odzywam 😉
Ja to wiem. Dlatego nie chcę nic mu obiecywać. Musi sam sobie załatwić jakąś umowę z właścicielami stajni. Tego za niego nie załatwię.
Jeśli chodzi o choroby i leczenie konia - już jest przeze mnie wtajemniczony, że koń kosztuje kilka razy więcej niż pies i trzeba brać to pod uwagę i oczywiście bierze.
Re-voltowicze potrzebuję pomocy. Wrzuciłam już w wątku transportowym, ale tu chyba zagląda więcej osób. Szukam transportu z Serocka do Koczarg na zawody KSJ 16 maja. Orientujecie się może czy któraś stajnia z okolicy ma transport koni w ofercie albo może jakiś przewoźnik tu stacjonuje? W okolicach Serocka nie udało mi się nic znaleźć, a chce ograniczyć ilość km do minimum ze względu na koszty.
W tamtych okolicach możesz zadzwonić do Stajni Stangret, właścicielką jest p. Małgosia Jakoniuk
Czy podpowie mi ktoś jakie stajnie są warte obejrzenia po lewej stronie Wisły? Dokładniej okolice Pruszkowa - w promieniu mniej więcej 15km.
Pomijam Szarżę, Woltę, Podkowę, Skowronka, Sabat, Paszków.
Dziś oglądałam Duchnice, niby wszystko fajnie, ale jednak nie jestem tak w 100% przekonana, mam pewne wątpliwości. O Beckerowej słyszałam różne opinie, m.in. że ciężko się dogadać z szefową, że dużo problemów.
Zależy mi na tym by konie chodziły dużo na padokach, najlepiej jakby się dało to nie w wielkim stadzie, fajnie jakby była trawa do jedzenia, karmienie 3 razy dziennie, CZYSTO, dobre podłoże (nie takie co po dniu deszczu tydzień stoi w wodzie, albo nierówne i kamieniste), komplet przeszkód. Super plusem byłaby hala i karuzela. Czy jest COKOLWIEK? Czy jednak musiałabym się ruszać ze 20-30km? 😀
Devil trochę dalej, ale u nas jest to wszystko , co potrzebujesz
Averis   Czarny charakter
18 maja 2015 10:00
Nie wiem szczerze mówiąc, w którym wątku to pisać, więc piszę tutaj...Czy ma ktoś do polecenia trenera ujeżdżenia, który będzie pracował z parą na poziomie P/N i dojeżdża na Białołękę?
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
18 maja 2015 12:34
Beata Libera 🙂
ash, bjooork wiadomo coś o tej stajni już, bo mnie zaciekawiłyście? 🙂
Albo ktoś coś innego godnego plecenia po prawej stronie Warszawy? Za nie więcej niż 800zł na pewno. Zdecydowanie wolałabym stajnię z halą i boksy dające się zamknąć w górnej części  🙄 
Dziewczyny i nie dziewczyny, orientujecie się czy na terenie Warszawy i okolic jest osoba, od której można wypożyczyć koniowóz 2-konny na prawko kat. B? Google wypluło tylko Poznań 😉
http://wypożyczalnia-przyczep.pl/?p=p_14&sName=do-koni
gabb. spróbuj w GoldenHorse
Szaga, BaŚ, dzięki dziewczyny! :kwiatek:
Witam,
Wyjeżdzam na studia do Warszawy i chciałam się rozeznać w opiniach na temat dobrych trenerów ujeżdzeniowych, warunków dla koni w okolicach Warszawy (do 35km).  Wiem, że Centurion wiedzie w tym temacie prym ale chciałabym poznać Wasze zdanie na temat innych stajni i przede wszystkim polecenie solidnych tenerów ujeźdzeniowych. Co uważacie o Bobrowym Stawie?

Z góry dziękuję za pomoc😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
08 czerwca 2015 12:46
Czy w Warszawie lub okolicach jest stajnia z halą, solarium i dojazdem ztm do kwoty 1500zł/mc?


do siedlisk jeździ jakaś linia podmiejska L - ceny od 1100-1400 z tego co kojarzę

[quote author=gosiaczek-88 link=topic=46.msg2340674#msg2340674 date=1429532242]
nikt nie zamierza robic czarnego PR.. jest wiele stajni o ktorych kraza tu zle slowa. nie znam tych ludzi co wymienilas nie wiem z jakiej stajni odeszli ale  ale slyszalam duzo o "poprzednim" mokrym i uwazam ze odmalowanie scian i wymiana podloza to nie wszystko.
[/quote]

chyba pomyliłaś stajnie - może mówisz o Bajce? Albo Dragonie sprzed dwóch ostatnich dzierżawców

Do Siedlisk Lka jeździ, ale chyba tylko w jedną stronę jakimś cudem.
kujka   new better life mode: on
08 czerwca 2015 15:20
Sabat, jest jeszcze Bajardo, Garo, nie wiem jak z warunkami w Golden Horse?
Czy stoi może ktoś obecnie w stajni na Siekierkach (tych z kwarcem) i w Czernidłach? 🙂
Do Siedlisk jezdzi Lka na trasie Piaseczno sąd - Chylice. Ale nie jezdzi zbyt czesto. Natomiast jest PKS z Wilanowskiej, ktory zatrzymuje sie 500m od stajni.
Czy ktos z okolic Marek, Slupna, Radzymina goli konie?
Potrzebuje na szybko do jednego konia :kwiatek:
Hej, moźe ktoś mi pomoże 🙂 Szukam stajni dla konia na rekonwalescencji . Małe padoczki, trawa, czysty boks no i nie drogo. Macie może jakieś pomysły ? 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
14 czerwca 2015 12:43
A w jakiej odlegfłości od Wawy max?
A w jakiej odlegfłości od Wawy max?

I Z jakim dojazdem?
Dojazd będzie samochodem , z mobilnością nie ma problemów . Zależy mi żeby było jak najbliżej Warszawy. Najlepiej nie po drugiej stronie wisły bo na dojazd bym straciła pół dnia. Najlepiej to gdzies w stronę Grodziska, Łomianek itd.
CherrySuprise, może Ranczo Oregon?
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
15 czerwca 2015 09:42
Dojazd będzie samochodem , z mobilnością nie ma problemów . Zależy mi żeby było jak najbliżej Warszawy. Najlepiej nie po drugiej stronie wisły bo na dojazd bym straciła pół dnia. Najlepiej to gdzies w stronę Grodziska, Łomianek itd.


Stajnia UP! Ranch koło Grodziska Maz.
650 zł, sprzątane codziennie, dużo trawiastych padoków, miła i rodzinna atmosfera 🙂
Po lewej stronie siodemki na wysokosci wjazdu do Plonska widzialam dzis spore stado koni pasacych sie w ogrodzeniu elektrycznym. Ktos cos o nich wie???
famka   hrabia Monte Kopytko
16 czerwca 2015 07:21
Small Bridge, dziewczyna się ogłasza na volcie, stajnia przydomowa, tylko że ja tam widzę kilka koni nie stado
Moja wína, po prawej jadac z Warszawy, a nie po lewej. Koni minimum 10sztuk, w ogrodzeniu obok bydlo sie paslo. Po lewej kolo Przyborowic byly najpierw konie kolo mysliwskiej knajpy, a potem 2gniade i kasztan. Te 3 to stajnia przydomowa??? A te kolo restauracji?
famka   hrabia Monte Kopytko
16 czerwca 2015 08:31
koło Zajazdu Myśliwskiego to jest daż bór 😉 turystyka i oni mają swoje konie dla swoich potrzeb plus zajazd myśliwski, obiekt nazywa się Dzikowizna, pensjonatu nie prowadzą, w ogóle to dość specyficzne miejsce chyba tylko dla określonych kręgów, zaraz dalej jest przydomowa właśnie 3 konie, a po prawej to też na potrzeby własne polne, rolne etc..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się