Drony, wszędobylskie drony...

Plewię ogródek i nagle słyszę przy uchu bzzzzzzzzzzz, uciekłam na chatę wymachująć rękoma, w panice,  myślałam że szerszeń chce mnie zeżreć...( strasznie się ich boję ).
Przez okno ganku patrzę i nie widać szerszenia,  no dobra, wychodzę.
Za chwilę, przy robocie, znowu to bzzzzzzzz, no szlak, znowu spierniczam w podskokach do chaty..
Po chwili znowu wyłażę i plewię, nic nie lata  🙄
Znowu to zakichane bzzzzzzzzzzzz, kurdę, no ile można?
Myślę sobie że może to kosa spalinowa sąsiadów jednak, ale jakoś tak blisko  👀
Patrzę w niebo a tu co ?, dron, kurde dron nad moim niebem...
Wkurzyłam się, bo moja prywatność,  na moim terenie, uleciała z dymem. Moje święte miejsce zostało zagrożone.

Czy to jest legalne takim dronem wpierniczać się na mój teren i nagrywać mnie np ?
Nie wiem kto i w jakim celu nagrywał moje zmagania z ogródkiem, ale bardzo mi się to nie podoba  😤
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
13 czerwca 2015 06:15
Nie ma w Polsce uregulowanej kwestii dronow. A ten wcale nie musial miec kamery, to ze dron to byl nie oznacza wcale ze mial kamere. Dronami bawia sie dzieci i stare chlopy, uzywaja ich fotografowie, sluzby, wojsko. Ciezko powiedziec co robil ten konkretny 🙂 i dlaczego nad twoim ogrodkiem
A nie masz kamieni w ogródku ? Nie będzie Ci ktoś na Twoje niebo wlatał.
No może nie miał, ale jeśli ja tego nie wiem, to i tak nie zmienia to faktu, iż jest to dla mnie denerwujące  😉

Majowa, jakich kamieni? Jestem nawet w stanie głazy targać abym miała spokój  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 czerwca 2015 22:17
kadyksowa, takich, żeby w niego rzucić :P
O żesz, nie zajarzyłam  🤣
Ja za krótka w rzucaniu jestem  😁
Z chęcią zakupię  🤣
Ale jak jakimś cudem bym miała trafiejkę, to czy nie zabulę za uszkodzony sprzęt ?  😉
a gdzie jest napisane, że wolno ci latać dronem po działce? a jest przepis, że nie wolno rzucać do latającego drona? a to ty w ogóle w drona celowałaś? nie trenowałaś sobie u siebie na działce jakiegoś dziwnego hobby polegającego na rzucaniu kamieniami? jest gdzieś przepis, że nie można sobie rzucać kamieniami? U SIEBIE na działce? itd
Aaaa no przecież , dzięki katija   😉
Jeśli się znowu pojawi, to ja akurat będę ćwiczyć rzut w dal  😀iabeł:
Celuj z procy schowana w domu :p
Ciekawe jaki przyjdzie rachunek za tego drona...  😁
O kurde, współczuję. Ja z moją obsesją ktośmnieprześladujeobserwujeratunku chyba bym oszalała gdyby mi się coś takiego przytrafiło.

Te kamienie to dobry pomysł, o ile masz cela, bo szkoda byłoby jakieś niewinne ptaszysko ogłuszyć.
bayheart, no cela za dobrego nie posiadam niestety, ale będę od jutra ćwiczyć  🤣
Ja też mam to ktośmnieprześladujeobserwujeratunku i strasznie mi z tym źle, tym bardziej że jestem chwilowo sama...  🙁
Na razie cisza, ale jak się znowu pojawi to spuszczę mu wp...ol niesamowity  👀
W temacie 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 czerwca 2015 20:42
Chess, właśnie miałam to wstawić :p
Fajne  🤣


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się