Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
15 czerwca 2015 11:14
Łączenie pracy z przyjemnością czy też praca będąca przyjemnością i upamiętniające selfie  😁
A ja mam takie selfie z sobotniego relaksu w domowym jacuzzi 😀
Coraz bardziej kocham swój nowy kolor włosów  😍 Ubolewam, bo wiem, że trochę się zmyje i pewnie zrobi się ciemny blond 😉
pamirowa w tym kolorze i bez kresek wyglądasz super, serio 🙂

Kolejne selfie z serii 'sesja' 😁
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t34.0-12/11429767_1012325445447181_609658661_n.jpg?oh=8c0677f6e6206e30f80953258c04e355&oe=5580D6F5[/img]
wilczyk, genialne zdjęcia. Aż tryska z nich energia!
Wow, ile selfie  😀
Ja też dorzucę swoje, bo mnie się podobują. Teraz mam same selfie jako zgorzkniała baba, która żyje tylko pracą..  😤

z lewej:


z prawej:


sexi plexi, mam tą fotkę na biznesowym skajpie  😡
Bagażnik, bagażnik...
Kolejna do bagażnika. Same się prosicie, urodziwe zołzy (tak: nie lubię was za urodę, za 5 minut mi przejdzie, ale co tam :marze🙂
Hexa, Brak mi słów. Jesteś nieprzyzwoicie piękna. Chyba wcisnę Ci ignora, żeby się nie dołować.
Julie, dziękuję  :kwiatek: nie blokuj - na zdjęciach zawsze jest lepiej niż w rzeczywistosci no i wiesz - prababka blaskiem się podzieliła :P 🤣
Meise no nastepna z taka sliczna buzia  😵 dziewczyny ja sie kompleksow przed slubem nabawie jak boga kocham 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 czerwca 2015 12:03
faith, e tam, na ślub będziesz najpiękniejsza, bo nic tak nie dodaje urody, jak szczęście!

(ja tam już dawno porzuciłam zamiar wstawiania tu swoich zdjęć, może paszczurem nie jestem, ale przy większości tutaj... no, wypadam słabo 😉 )
[quote author=maleństwo link=topic=28.msg2377052#msg2377052 date=1434452619]
(ja tam już dawno porzuciłam zamiar wstawiania tu swoich zdjęć, może paszczurem nie jestem, ale przy większości tutaj... no, wypadam słabo 😉 )
[/quote]

To ja powinnam pisać spod łóżka, żeby mnie nikt przypadkiem nie zobaczył.
Ale zagęszczenie pięknych kobiet na re-volcie jest wprawiające w kompleksy...
Ej no co wy? 😉 Dlaczego kompleksy? Każda z nas ma jakieś wady, ale po co się tym aż tak przejmować? 😉 Przecież to nie jest wątek "Która re-voltowiczka jest najpiękniejsza", tylko wątek, w którym dzielimy się swoimi zdjęciami i każda z was jest piękna :kwiatek:
Ja to tak pol-zartem, po prostu podziwiam piekne buzie 😀
Gadanie, ja się zaczynam zadomawiać pod łóżkiem.
Proszę donosić ciastki.  🏇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 czerwca 2015 22:12
Maleństwo mam dokładnie to samo 😁
Dziewczyny, wszystkie jesteście piękne, więc śmiało dodawajcie swoje zdjęcia - ja zawsze jestem ciekawa jak kto wygląda 😉

Jako, że mam teraz milion spraw na głowie związanych ze szkołą, końmi i sprawami rodzinnymi dodaję radosne selfie 😁
Idź sprawdzić czy cię nie ma w bagażniku. Powinnaś być.  🏇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 czerwca 2015 23:30
Samochody nam się kończą!!! 👿
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 czerwca 2015 10:38
Za to ile miejsca zostaje na siedzeniach, w sumie powinnam się chyba cieszyc 😉
Dziewczyny uroda to pojęcie bardzo względne, nie ma chyba algorytmu opisującego piękno - każdemu podoba się co innego i dzięki Bogu, że tak jest 🙂 Każda kobieta, która jest uśmiechnięta, zadowolona z siebie i szczęśliwa jest atrakcyjna dla otoczenia a ja widzę tutaj tylko same takie Kobiety!  :kwiatek: :kwiatek:
Dziewczyny uroda to pojęcie bardzo względne, nie ma chyba algorytmu opisującego piękno - każdemu podoba się co innego i dzięki Bogu, że tak jest 🙂 Każda kobieta, która jest uśmiechnięta, zadowolona z siebie i szczęśliwa jest atrakcyjna dla otoczenia a ja widzę tutaj tylko same takie Kobiety!  :kwiatek: :kwiatek:


Powiedziała królowa balu...  😁

Zawsze znajdzie się ktoś ładniejszy i ktoś brzydszy, tak sobie powtarzam od lat.
Póki co nie działa.  💃
Ale ile tu ponadprzeciętnych, to nie mogę się nadziwić. (I nazazdrościć). 😉
feno, Twoja figura!  😜

Ostatnio też się dorobiłam kilku selfie 🙂

A na co dzień raczej wyglądam tak


I ogólnie to posiadam końcówki brwi, malutkie- ale są 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
17 czerwca 2015 19:39
Dzisiejsze, od dupy strony. 😁

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 czerwca 2015 19:11
Przyjechał z Anglii mój ukochany fotograf. Gdyby któraś się czasem chciała hajtać... nikogo innego, tylko jego jako foto ślubnego <3

mam masę fotek, ale ta zwaliła mnie z nóg. padłam i nie powstanę przez długi czas.
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/970592_10203897433507289_4332080284161173954_n.jpg?oh=72dc7c349f457df2b16c14230e6f6c72&oe=55E7437F[/img]
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 czerwca 2015 19:52
A już myślałam, że na męża polecasz  👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 czerwca 2015 19:57
smarcik, on już mężem jest :P. Ale fotograf z niego genialny.
Uwielbiam się na jego zdjęciach =)
Strzygapewnie pomaga, że lubiąc go/ceniąc uśmiechasz się do Niego, a nie obiektywu 🙂
Strzyga Masz rację, przepiękna fota  😀 I piękna, pogodzona ty! Uwielbiam to w Twoich fotach.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 czerwca 2015 00:06
nika77, on po prostu robi dobre zdjęcia :P

Atea, dziękuję =) podobno zmieniły mi się rysy twarzy, ja na co dzień tego nie zauważam, ale znajomi, którzy mnie jakiś czas nie widzą, często mi to powtarzają =)
Strzyga faktycznie az milo popatrzec 🙂😉)

A ja dorzucam 2 selfie i 2 z panienskiego - jest radocha 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się