Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 czerwca 2015 14:00
Dla mnie to i tak naciąganie  🙄 z padu za 149,00 zł zrobili taki za 189,00 zł (w promocji za 159,00 zł). Droga ta wysyłka 😉

Animalia ma czapraki/pady w takiej samej cenie jak jarpol
Dla mnie to i tak naciąganie  🙄 z padu za 149,00 zł zrobili taki za 189,00 zł (w promocji za 159,00 zł). Droga ta wysyłka 😉

Animalia ma czapraki/pady w takiej samej cenie jak jarpol

dokładnie
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
09 czerwca 2015 14:05
Przecież to dobrze znany chwyt marketingowy. Podnieść cenę i zrobić z niej rabat 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 czerwca 2015 14:06
Ale nikt nie każe kupować w pasi, to dość drogi sklep. Tylko że jak ktoś robi zakupy w jednym sklepie to nie będzie zamawiał padu w innym a sklep na tym zarabia bo wie, że są ludzie, którzy i tak kupią
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 czerwca 2015 14:08
Misskiedis, ale oni mogli i wstawić cenę 700zł i "obniżyć" do 200zł. Nie zmienia to faktu, że taka praktyka uczciwa nie jest.
Może by mniej raziło, jakby obniżyli do tych 149,00
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 czerwca 2015 14:20
Nie śledzę cen pasi ale jestem skłonna uwierzyć, że sprzedawali za te 190zł przez jakiś czas więc i przecena byłaby przeceną 😁
grunt, że dla konia 😜
Może nieco dosadnie, ale w sumie się nie dziwię  😉 Nie policze, ile razy proponowano mi zawrotne sumy 50zł za sprzęt warty pare razy tyle.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
10 czerwca 2015 23:49
Komuś widać cierpliwość już wysiadła 😀 ale dobrze napisane... bo ludziom z tymi ofertami cenowymi to się przewraca w głowach czasem 😉
ja tkaie cos dopisze pod gałką zmiany biegów do BMW, juz chyba z 6 baranów do mnie - 4 dyszki z wysyłką ok?  🤔wirek:
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
11 czerwca 2015 09:09
PS wymiata 😂

http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/100320


Bardzo dobrze napisane! Jak widzę, że pod przedmiotem wystawionym za 55 zł pada po raz dziesiąty propozycja 35 czy 45 zł to mnie szarpie.
A na pw z pytaniem 40 z wysyłką już w ogóle nie odpisuję.

No ja rozumiem, że można się potargować ale bez przesady. Za siodło za 5 tys. można zejść do 4800 ale 10 zł w tą czy w tą... I to może jeszcze propozycja cenowa już z wysyłką  🤔wirek:
sorry, ale ja nawet jakbym miała ochotę kupić sobie naczółek za 300 zł to po takim tekscie przeczytanym w ogłoszeniu, raczej nic bym od danego użytkownika nie kupiła.
ja też :/
A ja się wcale dziewczynie nie dziwię. Sama mam dosyć bezsensownych propozycji... wystawiasz za 300 zł coś co jest warte 500 to Ci 100 zaproponują  🤔wirek: ręce opadają. Albo ogłowie za które dałam 1300 jest wystawione za 500 w idealnym stanie i propozycja 350 :/ ja rozumiem negocjować, ale kurde 50 a nie od razu o 30% z ceny i tak już mocno zaniżonej.
Jak to się mówi: Każdy towar ma dwie ceny 😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
11 czerwca 2015 16:49
Ja rozumiem jeszcze negocjować w kulturalny sposób, ale to przeważnie jest wiadomość w postaci "daje 50zl z wysylka, dobra?"  😵
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/188692   Serio nadają się do użytku?  Ja z takim pęknięciem bym chyba nie zaryzykowała...
Ja też otrzymałam niedawno propozycję do jednego z moich przedmiotów - 150 zł mniej.  😂
Sznurek ze snopowiązałki?!

I siodło zrobione z patelni...  🤔
A to nie gapa na kuca?
Zazwyczaj takie małe szkraby pomykają w gapach i to jest akurat pikuś przy tej snopowiązałce  🤬  🤬  na co to jeszcze ludzie nie wpadną...
a jakie kopyta...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 czerwca 2015 07:55
To dopiero brak szyi  😲

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/26139

konik ładny, ale czy przed zajazdką nie powinien nabrać mięśni?  👀
A co w tym ogłoszeniu jest zadziwiającego lub nietypowego?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 czerwca 2015 09:47
somebody, napisałam- totalnie chuda szyja, jak od zupełnie innego (młodszego) konia

edit. oraz to, że wydawało mi się, że koń przed zajazdką jest przygotowywany do tego min. poprzez pracę nad mięśniami
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się