Bryczesy

Kto się orientuje o kolekcji skórzanych bryczesów HORSE WORLD ?  nie mogę się doszukać ich na rynku . Nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje  😲  bryczesy są całe ze skóry a krój klasyczny bryczesów .
Dowiedziałam się że powstała taka kolekcja i są nawet fraki skórzane . Ktoś coś wie ?
O cholera. Nic nie słyszałam o tym. Ale całe skórzane? Ze skóry naturalnej? To chyba niezły problem z praniem będzie? Pamiętam jak kiedyś miałam dawno temu bryczesy z lejem kolanowym ze skóry naturalnej, po praniu robiły się mega sztywne ...
Właśnie że te są inne, wyprałam je a one dalej są świetne a skórka miękka . Są takie inne w dotyku, sama jestem w szoku, więc szukam info .
A patrzyłaś na ebayu niemieckim? W ogóle wiesz jaka to produkcja w sensie z jakiego kraju?
czy ktos uzytkuje decathlonowe bryczesy z silikonowym lejem? da sie to nosic?😉
Dramka Piękne są  😍 ale nie mogłam ich nigdzie znaleźć w jeansowej wersji. Były w różnych kolorach, ale nie jeans 🙁
Probuje zidentyfikowac eurostary ktore wlasnie mam na tylku, ale metka sprana. Model z flexem, elastyczny pasek po calej dlugosci nogawki i z tylu nad tylkiem jak w lauretach ale brak kieszeni na tylku, za to z przodu 2 na zamek po prawej i 1 po lewej.
EuroStar Vici
Odziekuje!🙂
Z waszą gwarancją trwałości i wygody zakupiłam Piekury. Naprzymierzałam się jak głupia, szczególnie, że były fajne promocje. W końcu wybrałam Captivy 💘 Czy wszystkim te Pikeury wiszą tak na kolanach? Bo mi i te przedłuzane i te zwykłe i każdy model brzydko układał się właśnie na kolanach. Tak jakby były już lekko rozciągnięty.
A ja kupiłam sobie w Kramerze bryczesy firmy Equilibre - materiał i krój identyczny jak w Pikeurach Luganach, które mam i uwielbiam 😉 zobaczymy jak w użytku ale póki co wydają się być prześwietne.
Ja mam kilka par Equilibre- wedlug mnie sa niezniszczalne
Też miałam jedna parę bryczesow equilibre, dobrze się w nich jeździło, nie niszczyły się
Olson, Miałam Equilibre, sprzedałam - bo nie trafiłam z rozmiarem 🙁 Wyglądały bosko. Solidnie uszyte, miękki, bardzo "przyjaźnie dla użytkownika" wyglądający lej, nogawki flexi.... ale się, kurde, nie dopięłam w pasie.  🍴
ciach
 Daję trzydniowe uciszenie - i proszę w końcu przeczytać regulamin i się do niego dostosować, bo to nie jest pierwsze ogłoszenie i nie pierwszy raz, kiedy są łamane nasze zasady.
Dworcika   Fantasmagoria
30 maja 2015 15:24
kamiiilcia, zapraszamy do ogłoszeń 😉
Jak wypada rozmiar Pikeur Lucinda Grip ?
Ma ktoś bryczesy Pikeur Grip? Jak się sprawdzają, są warte swojej ceny? Jak te silikonowe leje mają się do tradycyjnych?
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
15 czerwca 2015 21:22
Ruda, jeśli jeszcze aktualne, to myślę, że całkiem przeciętnie. 🙂 Dla mnie są lekko za luźne w pasie w stosunku do reszty i bez paska mi spadają. Są troszeczkę większe niż przeciętne Euro-Stary w tym samym rozmiarze.

Monika228, bardzo je sobie chwalę. To są najwygodniejsze bryczesy jakiekolwiek miałam - jak legginsy. Lej się nie niszczy i ładnie układa na pupie a przy okazji jest odrobinę bardziej przylepny niż standardowy, ale bez przesady.
Hejka, trafiłam na takie bryczesy: Skład to bawełna,elastan i poliamid. Kosztują też trochę dużo, bo ok 200. Czy ta firma to tzw. no name, czy któraś z Was się z nią zetknęła? Nie chcę kupować w ciemno a opinii w internecie brak...
York to nie firma no name, znajoma ma te bryczesy i sobie chwali. Do jazd rekreacyjnych, na jednym koniu jak najbardziej są ok.
poszukuje pikeur candela 36 najlepiej granatowe  👀
Kaarina, dzięki 🙂 nie za bardzo się jeszcze orientuję ^^"
[quote author=karo_rosa link=topic=217.msg2364700#msg2364700 date=1432633108]
Zastanawiam się właśnie czy model Lucinda różni się jakoś bardzo od modelu Latina, który jest tańszy...
Miał może ktoś możliwość porównania obu?
[/quote]

Mierzyłam obu, krój prawie identyczny, mi bardziej odpowiadają Latiny
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 czerwca 2015 11:21
http://www.gnl.pl/bryczesy-pikeur-candela-contrast.html

Dramka w gnl są Pikeur candela contrast 😉
Wiem..szkoda że nie zamówiłam jak była promocja  🙄
Kierując się dobrymi opiniami znajomych dotyczącymi niektórych modeli bryczesów Yorka, oraz - nie ukrywajmy - ceną - kupiłam modej York Diara. Materiał miły w dotyku, lej oddychający, bryczesy typu flex... no i właśnie ów flex to totalna porażka. W miejscu łączenia nogawki ze ściągaczem jest dosć grube szycie. Mam oficerki na miarę - dopasowane idealnie, zatem ten szew próbuje wejść mi do środka nogi 🙁 po 3 dniach jazdy w tychże bryczkach mam małe siniaki, poza tym czuję dyskomfort - ucisk w miejscu szycia - przez cały czas gdy mam na nogach oficerki. Macie jakiś pomysł jak temu zapobiec? Czy wywalić bryczki do szafy niech czekają na ... nie wiem na co 🙁
Dodaję zdjęcie z zaznaczeniem w którym obszarze jest ów szew... Uciska mnie kwadracik w którym spotykają się 4 warstwy materiału (2 jeansu i 2 ściągacza).
Tak jest we wszystkich flexach?
_Gaga, obecnie użytkuję pikeury, euro stary, kingslandy i hkmy z flexem. Problem, który opisujesz miałam tylko w HKMach. Miałam na nogach siniaki i otarcia od szwu. Ale po iluś tam praniach się uspokoiło.
anai, pytanie czy Ci się noga przyzwyczaiła, czy bryczki zmiękły? 😁
Ale pocieszyłaś mnie zdecydowanie, może to jakoś z czasem zniknie...  🤔 szczególnie, ze bryczki na prawdę bardzo ładne
Pikeury mam wszystkie klasycznie zapinane. No i nie chcą się zniszczyć, a są stare straasznie  🤣
_Gaga, raczej zmiękły, bo przez zimę nie nosiłam tych akurat bryczesów (wolałam softshellowe 😉) więc nie mogłam się do nich przyzwyczaić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się