Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Gillian   four letter word
15 czerwca 2015 21:30
Ale przecież vegonia ma zawsze jakiś egzystencjalny problem, byle zaistnieć z kontrowersją w jakimś wątku. Długo nie musiałam czekać na come back 🙂
Gillian cierpisz na napięcie przedmiesiączkowe? Jak Ci nie odpowiada czytanie moich postów to mnie zablokuj, a nie ciągle głupio się wychylasz. Próbujesz być fajna? Nie wychodzi Ci niestety 🙂 A jak myślisz, że mnie dotykają twoje docinki to kolejny raz muszę cię rozczarować  😅 Ja właśnie skorzystam z tej opcji.
Gillian   four letter word
15 czerwca 2015 23:30
a ja nie, pośmieję się jeszcze 🙂 ciekawe co jeszcze wymyślisz 🙂
ashtray, super tatuaż! 😀

Ja osobiście planuję w niedalekiej przyszłości wydziarać sobie coś między łopatkami. Nadal się waham między dwiema alternatywami. 🙂 sądzę że to będzie mój jedyny tatuaż ale wiem co się mówi - na jednym się ponoć nie kończy 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 czerwca 2015 08:36
Zdradzisz jakie to alternatywy?  😉
Mo B. dziekuje. Tak wlaśnie miało być- dziewczęco i nie zbyt ciężko. 😉 Buty są fajne, ale byłyby fajniejsze, jakby były wygodne. 😀

madmaddie dziękuję! :kwiatek:

zen dziękuję kochana! :kwiatek: :kwiatek:

smarcik dziękuję, bardzo mi miło (za tylek też 😀 ). Dlaczego byś nie zrobiła w takim miejscu?
Powiem Ci, że bolało okrutnie. Nie spodziewałabym się. Martyna mi powiedziała, że wybrałam sobie bolesne miejsce. Łydka?! 🤔 Zdziwiłam się. No i faktycznie- bolało. I w trakcie i po.

Sleipnir dziękuję. :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 czerwca 2015 09:01
Bo jest bardzo wyeksponowane. Ale wiadomo, wszystko zależy od stylu życia, pracy itp  😉 (no i inna sprawa, że ja nie mam takich łydek  😉 ). Nie spodziewałam się, że łydka to takie bolesne miejsce, raczej, że jedno z tych mniej narażonych na ból. Ciekawa jestem dlaczego, skoro to dużo mięśni. U mnie póki co stopa jest na 1 miejscu jeśli chodzi o "nigdy więcej takiego bólu"  😁
Ja pracuję w Urzędzie Miasta, więc hmm, ogólnie chyba nie powinnam mieć żadnych tatuaży 👀 Nadgarstek zakrywam zegarkiem. Drugi tatuaż, całkiem duży jest schowany głęboko w ukrytym miejscu pod ubraniami. Łydkę raczej też mam na ogół zakrytą, bo chodzę w długich spodniach. Jak mam na sobie spódnicę, to do niej czarne kryjące rajstopy. Nie lubię cielistych (bleah) ani cienkich. W szortach do pracy nie chodzę.
No ja też byłam pewna, że mięsień to nie boli. A guzik. Boli bardzo.
ashtray, tatuaż nie w moim stylu, ale masz taką pupę i nogi że lasko 😁 😜

Mo B. Twój tatuaż jest przecudny. Jakbym taki miała to już nie robiłabym nic innego. Bo on robi robotę za milion innych potencjalnych tatuaży. Jest przefantastyczny, nie mogę się napatrzeć.


A ja jestem z siebie dumna, że nie zrobiłam sobie nic poza tym co już mam. Tatuaż jest jeden, ale wiele dla mnie znaczy. Taki trochę "mój podpis". Żal byłoby go przytłoczyć 😉
Podobają mi się tatuaże u innych bardzo, ale ja wiem że nic więcej sobie nie wydziaram 🙂
amnestria dziękuję 😡 To u nas rodzinne. 😉 🤣
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 czerwca 2015 11:26
Mnie osobiście boli tylko to, że niektórzy traktują tatuaże jako oszpecanie swojego ciała. Rozumiem, że komuś mogą nie podobać się moje tatuaże, ale nie mam też wydziaranych jakichś bohomazów zrobionych u "lumpa za rogiem"  😁  Tymbardziej, że mam je w miejscach, które mogę zasłonić a nie na środku czoła 😉 No ale chyba jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie, zanim ludzie zmienią swoje nastawienie do tatuaży...
Ja wlasnie mysle nad nastepnym, najchetniej wkombinowalabym cos w tlo moego koniazeby na zebra zachodzilo w gore 🙂 ale nie mam jeszcze wizji 😉
faith, chyba mi umknął Twój tatuaż, pokażesz  :kwiatek: ?
No jasne, prosze bardzo, na boczku mam takie stworzonko, powyzej kosci biodrowej a pod żebrami jeszcze 🙂
ashtray - bardzo kobiecy, pasuje do Ciebie, mega laska z Ciebie 🙂 w tych szortach wygladasz mega sexi, a tatuaz podkresla jeszcze to 🙂
Cierp1enie dziękuję 😡 Bardzo miło przeczytać coś takiego z samego rana! :kwiatek:
madmaddie, prosty i szkicowy tatuaż? Handsome Animal? Klaudia Hołda z 9th Circle?


Mo B, bardzo fajny tatuaż. Jagoda to świetny artysta! Po takich tatuażach jak Twój, wiem że dobrze zrobiłam wpisując Jagodę na moją listę tatuatorów, od których chcę mieć tatuaż  🤣
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
17 czerwca 2015 18:22
madmaddie, prosty i szkicowy tatuaż? Handsome Animal? Klaudia Hołda z 9th Circle?


Dzięki :kwiatek: teraz wiem, do kogo uderzać z moim pomysłem
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2015 13:08
Zgubiłam kolczyka do nosa, mojego ukochanego pigmeja i nie mogłam się wybrac na halę żeby kupić nowy. Więc z lenistwa zamówiłam sobie przez internet i okazało się, że sklep jest we Wrocławiu.
Poszłam odebrać zamówienie i tak mnie naszło.. chce nowego kolczyka! Niestety piercerka ze względu na jakieś dziwne przekonania (bo nie lubi) odmówiła zrobienia mi septum. Lepsza akcja, bo moja szanowna rodzicielka na septum (na sztandze) się nie zgodziła, bo.. "przecież na sztandze nie będzie widać!"  😂 😉 Więc miałam dylemat czy labret tuż pod ustami czy vertical labret. Pierceka przekonała mnie, że jednak na labrecie mam większe możliwości, bo i kółko i podkowe oraz labreta mogę sobie włożyć i dowolnie kombinować. W przypadku verticala tylko jeden kolczyk wchodzi w grę.
Także mam nowego kolczyka i czekam, aż się wygoi żeby mieć już kółeczko  😍
emptyline   Big Milk Straciatella
19 czerwca 2015 00:23
Uff, dojrzałam wreszcie do decyzji o tatuażu. W grę wchodzą dwie opcje, albo Yadou albo Emily's Moose (dobrze, że w obu przypadkach na razie nie ma zapisów, bo nie mogę się zdecydować); ewentualnie Handosome Animal, ale zależy mi na kolorze i dziewczyny chyba jednak w tej kwestii wcygrywają. Kolejny dylemat to miejsce, ale to już wyjdzie pewnie w fazie projektu. Chcę wariację na temat wycinanki łowickiej, jak myślicie, do kogo lepiej uderzać?

Jara, czekamy na foteczki jak już się wygoi. 🙂
faith, gdzie robiłaś swój tatuaż? 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 czerwca 2015 06:56
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 czerwca 2015 14:26
JARA schudłaś? Bardzo szczupłą masz buzię. A kolczyk cudny!  💘
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 czerwca 2015 18:33
JARA schudłaś? Bardzo szczupłą masz buzię. A kolczyk cudny!  💘


Nie schudłam, po prostu dobrze wyszłam na zdjęciu  😎
Żeby schudnąć musiałabym rzucić kontakt z Katiją, Dziewczynką, Baffinką i Rosek  😂
JARA - szaaał  😜
Hedonistka w Poznaniu u Michaliny Bolach 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 czerwca 2015 20:59
emptyline zobacz sobie prace dziewczyn z Ink Miners 🙂 https://www.facebook.com/inkminerstattoo

Wg mnie Emily's prace są zbyt szczegółowe i może w końcowym efekcie być za dużo drobiazgów i "ciapek" które popsują ogólny obraz. Jak już to IMO patrząc po pracach Yadou to byłby najlepszy pomysł.
emptyline   Big Milk Straciatella
19 czerwca 2015 22:04
Strucelka, też fajne, do rozważenia. Choleraaa, miałam ograniczyć ilość opcji, a nie zwiększyć. 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 czerwca 2015 22:53
emptyline o proszę, w pracach Martyny są koguciki 😉
Martyna Popiel

Edit: Lepiej żebyś rozważyła wiele opcji, bo tatuaż zostanie z Tobą do końca życia i szkoda by było później żałować 😉 wiadomo, że istnieją covery itp, ale przecież nie o to chodzi.
Mnie się prace Martyny okropnie podobają 😜 ale najpierw Magda mi obiecała, że wydziara mi konia  😍 tylko muszę znaleźć dogodne miejsce na ciele i trochę ochłonąć po stopie 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
19 czerwca 2015 22:59
Strucelka, ja bym właśnie koguciki najchętniej jednak ominęła i poszła w kwiaty, aczkolwiek to ma być luźne nawiązanie, a nie placek w kwiatki z czarnym wypełnieniem i dwoma kogutami. Mam nadzieje, że to wreszcie dojdzie do skutku, bo już dobre 6 lat czaję się z tym pomysłem. 🙂

Mi się nie pali, ale jak już się na coś zdecyduję, to jestem do tego przekonana. Podobają mi się prace wszystkich. Najbliższa sercu jednak chyba jest Emily, tyle, że ja chcę naprawdę nieduży wzór, więc faktycznie może wyjść za "gęsto".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się