wasze ulubione seriale

branka, Suits wracają 24.06 😍
kermit   Horses horses everywhere ..
18 czerwca 2015 07:43
Czy na tych wszystkich portalach poza cba trzeba podać numer komórki żeby oglądać ?

Strzeliłam wczoraj 3 odcinki house of cards. Z sympatii dla Kevina jeszcze coś obejrzę ale wielkiego szału nie ma  😀
Czy na tych wszystkich portalach poza cba trzeba podać numer komórki żeby oglądać ?


te cba - made my day 😀
nigdy nie podawaj swojego numeru telefonu nigdy. no chyba ze nie masz co robic z pieniedzmi  😉
kermit   Horses horses everywhere ..
18 czerwca 2015 10:08
Ok ale jak to obejść ?
branka, Suits wracają 24.06 😍



O jak cudownie 😀

W ogóle miałam skończyć oglądać GOT, ale jest tyle spojlerów na facebooku, że juz mi się nie chce, bo wszystko wiem  😁
Ok ale jak to obejść ?

korzystać z bezpłatnych

wpisujesz nazwe serialu S01E01 i to jest odnosnik do sezonu 1 epizodu 1, jak bedziesz chciała inny to tylko zmieniasz cyferki i wpisujesz w google + cda lub online, coś musi wyskoczyć, tyle lat oglądam i jeszcze nie zdarzyło mi się obejrzeć na płatnej stronce, jak wyslesz smsa to masz pozamiatane - miesięczne abonamenty etc
Nie miałam co oglądać, to włączyłam pierwszy odcinek szóstego sezonu PLL. Nie wiem na którym wcześniej przestałam oglądać, wydaje mi się, że jakoś na 4 sezonie, a tu się prawie nic nie zmieniło. 😁 I dalej jest tak śmiesznie sztuczny. 🤣
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 czerwca 2015 01:58
Oczywiscie spozniona 😁 ale obejrzalam ostatnie odcinki GoT i... nie jestem zawiedziona. Byly dobre, spodziewalam sie dokladnie tego co bylo i nic mnie nie zdziwilo 😉 nie wiem czy tak zepsuta jestem czy za duzo tego typu filmow ogladalam 😁
Choc nie, jednak zaskoczyla mnie Melissandre. Di ostatniej chwili spodziewalam sie, ze nie uciekla, a ma swoj plan na to wszystko. To chyba jedyne zaskoczenie 😉
flygirl, haha no nie mów. Ja to kiedyś oglądałam ale mnie już 2 sezon tak zabił że dałam sobie spokój. Widzę że podjęłam dobrą decyzję :P
Da radę obejrzeć gdzieś the office albo parks and recreation z polskimi napisami online?
Gillian   four letter word
21 czerwca 2015 19:18
Nadrabiam Hannibala  😜 ło ja!  😜
Mowilam :P
O matko ja właśnie skonczylam 3 odcinek 1 sezonu Hannibala i wymiękłam. Podobno 4 odcinek nie pokazali w stanach, bo tak drastyczny, serial świetny ale przypomniało mi dla czego nie oglądam horrorów. Nie wiem czy dam rady dalej oglądać.
Ja nadrabiam GOT 😀 Hannibal jakoś mnie powoli nuży, dam jeszcze szanse może się rozkręci, bo trochę się dla mnie zrobiło przerost formy nad treścią.
Mój ulubiony serial to niezmieniie i na zawsze dr House 🙂
Ja również dołączyłam do fanek Hannibala! Póki co jestem na 8 odcinku 1 sezonu i bardzo mi się podoba. Moim zdaniem fajny serial, tylko mam wrażenie, że dużo spraw nie jest wyjaśnionych- ale może zmieni się to w kolejnych odcinkach.
A teraz lecę na kolejny odcinek!  😜
Już jest pierwszy odcinek nowego detektywa. Jak dla mnie super, nie zawiodłam się  😜
Gniadata   my own true love
22 czerwca 2015 18:10
Czy Bates Motel jakoś się rozkręca? Póki co obejrzałam 3 odcinki pierwszego sezonu i nie dosyc ze przysypiam to jeszcze glowny bohater mnie niezle denerwuje. Czy cos sie zmienia w dalszych odcinkach? Bo nie wiem czy dalej oglądać...
Oglądam s3 Hannibala...
Dziwnie mi...  🤔
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
22 czerwca 2015 18:34
Czy Bates Motel jakoś się rozkręca? Póki co obejrzałam 3 odcinki pierwszego sezonu i nie dosyc ze przysypiam to jeszcze glowny bohater mnie niezle denerwuje. Czy cos sie zmienia w dalszych odcinkach? Bo nie wiem czy dalej oglądać...

Tak, rozkreca sie 😉 Chociaz jesli przysypiasz to moze nie Twoj rodzaj serialu, daj szanse jeszcze paru odcinkom.
Glowny bohater ma wkurzac, o to chodzi - chociaz na pocieszenie w pozniejszych sezonach wkurza mniej.
Gniadata   my own true love
22 czerwca 2015 18:39
Becia23 właśnie nie wiem, czy polubię się z takim klimatem, ale postanowiłam spróbować. Tylko słabo mnie wciągnęły te pierwsze odcinki no, ale skoro się rozkręca to dam mu szansę. Dzięki :kwiatek:
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
23 czerwca 2015 09:04
Nie ma sprawy 🙂 daj znac czy ostatecznie przypadl do gustu czy to jednak serial nie dla Ciebie 🙂


Buu, fani Hannibala, dzisiaj ogloszono, ze 4go sezonu juz nie bedzie.
Nie mogę się zebrać do tego trzeciego odcinka. Czuję, że potrzebuję na niego czasu, co by oglądnąć na spokojnie, a cały dzień jestem w pracy, a wieczorem to bym pewnie nad nim zasnęła. A tak nie chcę. 🙂

A zaczęłam The good wife. Fajne! Tylko nie rozumiem czemu się z nim nie rozwiodła. 🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 czerwca 2015 11:44
Becia23, może i dobrze (z Hannibalem)? Sporo fajnych seriali zostało "popsutych" przez ciągnięcie ich na maksa, a tak pokazali co mieli i przeciągać niepotrzebnie nie będą 🙂
Mam takie zdanie jak safie, szkoda by bylo zrobic tasiemca z takiego serialu🙂
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
23 czerwca 2015 19:23
No coz, jak juz tu wspominalam, mam nieco ambiwalentne uczucia do tego serialu. I z jednej strony macie absolutna racje, ze lepiej skonczyc serial w odpowiednim momencie niz na sile psuc tasiemcowaniem, ale z drugiej strony widze w tym serialu potencjal na wiecej niz tylko 3 sezony - gdyby tylko tworcy chcieli popuscic wodze fantazji i stworzyc cos zupelnie nowego na podstawie tak niesamowitych, dajacych taki ogromny potencjal postaci, zamiast smiesznie leciec pol wlasne-pol oryginalna historia. No ja tu widze potencjal na cos lepszego, ale mi np. srednio podobala sie druga seria w pewnym momencie, mogli inaczej.
Ale tez wszystko zalezy co zrobia z tym trzecim sezonem i jak go zakoncza. 🙂
Ja tam trzecim sezonem Hannibala jestem ciągle zauroczona  😍 zwłaszcza sceny pomiędzy Lecterem, a Badelią  😁

Czwarty odcinek ma być jakoś szczególnie makabryczny, wiec... czekam z niecierpliwością  💃

Skasowanie przez NBC było raczej spodziewane, a wcale nie jest pewne czy serial nie będzie dalej produkowany. Serial ma spory fandom i dobre recenzje (8,7/10 IMDb), a Fuller w głowie jeszcze 3 sezony. Całkiem prawdopodobne jest przejęcie serialu przez Netflix'a lub Amazon'a. Co w sumie by wyszło Hannibalowi na dobre.
Ja tam się nie rozpłaczę jak się skończy na trzecim :P
3 sezon jest okej ale już mnie tak nie intryguje jak pierwszy czy kawałek drugiego 🙂
Becia23, może ty mi podpowiesz, w jakiej kolejności czytać książki o Hannibalu? najpierw "Czerwony smok"? nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi :kwiatek:

zaczęłam Suits 🙂 wciąga, ale liczyłam bardziej na coś w rodzaju White Collar, tzn gdzie główni bohaterowie współpracują ze sobą, a tu Harvey ciągle "pomiata" Mike'm  👀
Oglądał ktoś Sense8? Jakieś opinie?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się