Stajnie na Śląsku

adriena, [s]a mogę prosić numer? Albo mogłabyś podać nazwisko? Może być na pw :kwiatek:[/s]

edit: już wiem, o kogo chodzi, i niestety też powiedział mi wcześniej że nie da rady...
ale masz pecha.. a to (Zbrosy chyba znów)
https://www.facebook.com/koniezbroslawice?fref=pb&hc_location=profile_browser
i to Wilcza koło Gliwic
https://www.facebook.com/F.U.H.JustArJustynaMusiol/info?tab=page_info
Livia   ...z innego świata
21 czerwca 2015 08:23
adriena, dzięki, tych dwóch kontaktów nie miałam :kwiatek:
polecam 'koński express' . Fachowo i bezpiecznie i dość tanio . I co mnie najbardziej przekonuje - kamerka na przyczepę 🙂
adriena, dzięki, tych dwóch kontaktów nie miałam :kwiatek:
staram się pomóc 😉 oby to było to..
Livia   ...z innego świata
21 czerwca 2015 14:35
adriena, udało mi się umówić, dziękuję!
Hej 🙂 Czy ktoś w najbliższym czasie byłby chętny na masaż wykonany przez Panią A. Sitek? koszt 150zł + koszty dojazdu - generalnie Zbrosy od 1 lipca więc gdyby ktoś chciał lub miał ewentualnie inną osobę godną polecania i zaufania to zapraszam do kontaktu bo w lipcu na pewno byłabym chętna na przynajmniej jedną taką sesje 🙂
atez, średnio 2 razy w miesiącu przyjeżdża w okolice M. Soroko 🙂 Zbrosławice też robi.
Drodzy re-voltowicze, piszę z prośbą...
Mamy ze znajomą projekt do zrobienia, ze względu na ograniczony czas uznałam, że najlepiej poprosić tutaj.
W wolnej chwili proszę o wypełnienie ankiety osoby z powiatu bielskiego/cieszyńskiego/żywieckiego (nie ukrywam, że w bielskim i cieszyńskim mamy więcej znajomych i najbardziej zależy nam na żywieckim - jak możecie to udostępniajcie link 🙂 ). Nie zajmuje ona dużo czasu!

https://docs.google.com/forms/d/1nVGlGQYcnNk9Y2Wm8bco-9V7E79E453kf_Bi4oPcf0w/viewform?usp=send_form

Dziękuję bardzo za pomoc  :kwiatek:
Piaffallo wypełniona  🙂
Odnośnie tematu, szukam stajni może być prywatna gdzie można wstawić konia.
Czy ktoś z was orientuje się gdzie w okolicach Dąbrowy Górniczej najlepiej Tucznawa, Sikorka, Bugaj i w stronę Zawiercia Chruszczobród, Trzebyczka jeśli nie te okolice to ewentualnie Będzin (znam Amigo i prywatną stajnię na Grodźcu) jednak najbardziej zależy mi na stajni w okolicach DG, ponieważ byłoby to dla mnie wygodniejsze.
Stajnia (były Ośrodek Parnas) na Chruszczobrodzie aktualnie jest w trakcie zamykania i mają remontować albo zrobią z tego dom dziecka czy coś (sytuacja ma się wyjaśnić w okolicach września) 🙁 a szkoda bo tam najchętniej byśmy wrócili.
Bardzo proszę o pomoc, może ktoś coś wie 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
27 czerwca 2015 22:51
A stajnia tabun w Slawkowie ? Albo fryga w Siewierzu ?😉
Czy ktos ma doswiadczenia z pensjonatem Areta w Chorzowie? Jaka atmosfera,jak wyglada zywienie,opieka nad koniem,stajnia,ceny? Moze byc na pw. Poszukuje stajni niedaleko Katowic,ktos,cos? Ktora warta polecenia a ktore lepiej omijac ? Nie znam jeszcze za bardzo miasta... 🤣
A stajnia tabun w Slawkowie ? Albo fryga w Siewierzu ?😉

Dziękuję za info. Pojawiła się myśl o planie idealnym czyli zrobienie stajni przy domu rodziców. Są tam zabudowania (komórki) które można przerobić na boksy za niewielkie pieniążki, przyjąć/zakupić jakiegoś kuca dla towarzystwa i byłoby najlepiej no i  miałabym co robić 🙂 Pożyjemy zobaczymy.
Zna ktoś stajnie ujezdzeniowa na śląsku?
Chce iść w tym kierunku, możliwe, że skakać nie bd...
Najlepiej okolice Wodzisławia, Rybnika... Z tego co wiem to nic nie ma ale jak znacie to piszcie :P + ma ktoś konia do wspoldzierzawy?
Może szuka ktoś boksu dla swojego konia w okolicach Bielska. Zwolnił się jeden boks w mojej stajni. Zapraszam. www.stajnia-na-gorce.pl
Witam,

Poszukuje dużego widnego boksu w okolicach Olkusza (max. do 30 km)

To co mnie interesuje to:
-duże, zielone pastwiska,
-ujeżdżania (mile widziane - cavaletti, zestaw przeszkód itp.)
-codzienne sprzątanie i wybieranie boksów,
-myjka,
-zaplecze socjalne (łazienka itp).

Oczywiście inne udogodnienia mile widziane 🙂

Proszę o wiadomości tutaj w temacie lub na PW.
pozdrawiam 🙂



Poszukuję stajni dla dwóch koni tak do 40 km od Oświęcimia lub Bielska-Białej najlepiej z halą i warunkami dla konia alergicznego, może coś polecicie?
cena do 1200 od konia. W grę wchodzi tylko i wyłącznie oddzielne padokowanie moich koni.
martynka.n może Ikarion? 🙂 Tylko nie wiem jak z padokowaniem tam jest 🙂
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
06 lipca 2015 19:02
A prim Grojec
Skoro już ma być temat o katowickim klubie jeździeckim, to i ja się wypowiem: konie wychudzone, płochliwe i nie ujeżdżone. Ceny z kosmosu  🤔wirek: Uczyłam się tam jazdy konnej, na szczęście krótko. Na mojej 3 lekcji podczas anglezowania w kłusie spadłam, łamiąc 2 kości w prawej ręce (dodatkowo właścicielka chciała wsadzić mnie na konia).
Konie na maneżu stoją w błocie i nie mają dostępu do trawy ani wody. Instruktorka jest jedna, która uczy tylko bardziej doświadczonych jeźdźców, tych na lonży uczą pracujące tam 13-15 latki, czego kompletnie nie rozumiem  🤔
desire   Druhu nieoceniony...
06 lipca 2015 22:26
martynka.n, bolix?
Cześć  😉

Szukam wartej polecenia stajni w rejonie Radlina, Rybnika, Wodzisławia Śląskiego.
Do ambitniejszej rekreacji i nauki od podstaw.
Możecie pomóc ? 🙂
Skoro już ma być temat o katowickim klubie jeździeckim, to i ja się wypowiem: konie wychudzone, płochliwe i nie ujeżdżone. Ceny z kosmosu  🤔wirek: Uczyłam się tam jazdy konnej, na szczęście krótko. Na mojej 3 lekcji podczas anglezowania w kłusie spadłam, łamiąc 2 kości w prawej ręce (dodatkowo właścicielka chciała wsadzić mnie na konia).
Konie na maneżu stoją w błocie i nie mają dostępu do trawy ani wody. Instruktorka jest jedna, która uczy tylko bardziej doświadczonych jeźdźców, tych na lonży uczą pracujące tam 13-15 latki, czego kompletnie nie rozumiem  🤔


Alessia czy mówisz o tej stajni w Dolnie 3 Stawów? Co prawda nie brałam tam żadnych lekcji, ale kiedyś przy okazji wizyty na Muchowcu poszłam zobaczyć z ciekawości co tam się mieści i faktycznie warunki dla koni bardzo złe. Co prawda były to miesiące wiosenne, ale ilość błota na wybiegu mnie przeraziła. Kopyta tych koni muszą być w masakrycznym stanie, ja swojego w życiu nie skazałabym na takie warunki. Co do poziomu i jakości lekcji to się nie wypowiadam, bo nie wiem jak tam jest ze szkleniem. W oczy rzucił mi się natomiast duży nieporządek i błoto, błoto i jeszcze raz błoto... ogólnie przygnębiająco 🙁
CocaCola_ Tak, o tej na Muchowcu. Masz rację, szkoda tych koni, które tam są :/ Raz byłam świadkiem nieprzyjemnej sytuacji, kiedy dziewczyna pracująca tam zakładając mu ogłowie została ugryziona. Mój wujek chciał zrobić zdjęcie z koniem, stanął z boku, a koń go bez powodu ugryzł. Te konie są jakieś smutne, kiedyś jeden z koni stojący przy stajni nie ruszył nawet ogonem, stał tak godzinę od mojego przyjścia do czasu, aż ktoś go odprowadził do stajni. Są tam dwa psy szczekające bez powodu na ludzi i inne psy, a właścicielka z pretensjami wyskakuje. Masakra, już się tam nie pokażę.
W kwestii cen jazd:
na Muchowcu akcja karnetów na 20 jazd po 500 zł (ważne przez 90 dni), czyli jazda wychodzi po 25 zł - cena atrakcyjna nawet jak na jazdę czysto rekreacyjną. Pocztą pantoflową dotarło do mnie, że to w ramach akcji zbierania funduszy na zrobienie drugiego maneżu.
Może komuś to info się przyda, bo ja o rekreacji w okolicy za mniej niż 35 zł za godzinę nie słyszałam, więc promocja na pewno atrakcyjna.
Do tego w weekendy jazdy prowadzi P. Roma i ja naprawdę z własnego doświadczenia polecam skorzystać, bo ma bardzo solidny warsztat ujeżdżeniowy i potrafi dużo przekazać.



Dla moderatorów: z Klubem jestem związana towarzysko i bywam tam, bo jeżdżę prywatnego konia. Moim celem nie jest robienie reklamy, tylko przekazanie informacji dla zainteresowanych, że jest możliwość wykupienia jazd w bardzo atrakcyjnej cenie.


Co ty piszesz? Cena za jedną lekcję kosztuje 30 zł na 30 min, za godzinę 60 zł, absolutnie nie warto. Nie widziałam droższej stajni. To niech ten maneż w końcu zrobią, ile można na maneż zbierać? 10 lat? Bez przesady, nic nie zmienili od tych 10 lat. Konie jedynie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 lipca 2015 09:34
Nazwa wyświetlana: Alessia
Data rejestracji: Lipiec 06, 2015, 19:44:30
Ostatnio aktywny: Dzisiaj o 09:30:15
Ignorowany przez: 0 użytkownik


Nazwa wyświetlana: CocaCola_
Data rejestracji: Lipiec 06, 2015, 07:53:28
Ostatnio aktywny: Dzisiaj o 08😲4:50
Ignorowany przez: 0 użytkownik


Czy jakiś moderator mógłby sprawdzić, czy nie jest to przypadkiem jedna osoba?
Nazwa wyświetlana: Alessia
Data rejestracji: Lipiec 06, 2015, 19:44:30
Ostatnio aktywny: Dzisiaj o 09:30:15
Ignorowany przez: 0 użytkownik


Nazwa wyświetlana: CocaCola_
Data rejestracji: Lipiec 06, 2015, 07:53:28
Ostatnio aktywny: Dzisiaj o 08😲4:50
Ignorowany przez: 0 użytkownik


Czy jakiś moderator mógłby sprawdzić, czy nie jest to przypadkiem jedna osoba?



Dlatego, że data rejestracji taka sama? No błagam..
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 lipca 2015 10:04
Raczej dlatego, że pierwszego dnia rejestracji obie (przez przypadek) wystawiacie negatywne opinie o tej samej stajni.
To proszę bardzo, nie widzę przeszkód, zgłaszaj sobie  😉
A co do tej stajni, to teraz każdy może powiedzieć coś negatywnego na ten temat. I to, że ktoś napisał w tym samym dniu to nie moja wina, każdy może tak zrobić. Poza tym, nie tylko ja złamałam sobie tam rękę.
martynka.n, bolix?



W Grojcu byłam, a no właśnie, a jak tam Bolix? Bo swego czau podobno średnio było. Ktoś coś wie? Stoi tam?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się