Praca przy koniach za granicą załatwiana przez pośrednika

🙄
jakie wymagania? 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 maja 2015 14:38
Tak. Trafiło się ślepej kurze ziarno.


Ooo to super. A napiszesz co tam robisz? Masz możliwość wsiadania na jego konie?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
16 maja 2015 21:53
Jest praca dla grooma (głównie szykowanie koni do jazdy dla zawodnika skoczka)
i dla jeźdźca ujeżdżeniowego porządnie jeżdżącego (również starty).
Jakby ktoś był zainteresowany to na pw dam namiar do osoby, która więcej szczegółów zna.

Aha i jeszcze jeździec do stajni handlowej, zajeżdżanie i szykowanie
młodziaków do sprzedaży (bez startów):
http://www.yardandgroom.com/Employer/Germany/Mecklenburg-Vorpommern/Gest-t-Kempke-Hof/210846

Edit:
o ja blondynka: Niemcy- Meklemburgia
Orientuje się ktoś jak wygląda praca osoby niepełnoletniej 16-17lat ? Czy są jakieś oferty pracy dla młodzieży ? Na yardandgroom +18 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 maja 2015 15:37
Nie wiem czy to dobry wątek, ale czy jeśli znam angielski bardzo dobrze a niemiecki słabo i chciałabym go podszkolić, to praca w Niemczech przy koniach ma sens?  😉 Tzn po pierwsze czy w ogóle jest szansa dostać taką pracę bez dobrej znajomości niemieckiego, a po drugie jeśli tak, to czy w ogóle rozmawia się tam po niemiecku?
Nie wiem czy to dobry wątek, ale czy jeśli znam angielski bardzo dobrze a niemiecki słabo i chciałabym go podszkolić, to praca w Niemczech przy koniach ma sens?  😉 Tzn po pierwsze czy w ogóle jest szansa dostać taką pracę bez dobrej znajomości niemieckiego, a po drugie jeśli tak, to czy w ogóle rozmawia się tam po niemiecku?


Ja kilka lat temu pracowałam w Austrii w stajni sportowej. Po ang mówię biegle, po niemiecku praktycznie wcale, w związku z tym dogadywałam się tylko po angielsku, ale jakbym znała niemiecki to na pewno bym po niemiecku gadała. Czasem ciężko było coś wytłumaczyć po angielsku (szczególnie szefowi który bardzo słabo mówił po ang), więc myślę że jakby miała db podstawy to bym szlifowała niemiecki.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 maja 2015 17:47
Oh, Austria, jeszcze lepiej..  😍 A zdradzisz jak załatwiałaś sobie pracę - przez pośrednika, bezpośrednio, na miejscu?  🙂
Tzn po pierwsze czy w ogóle jest szansa dostać taką pracę bez dobrej znajomości niemieckiego, a po drugie jeśli tak, to czy w ogóle rozmawia się tam po niemiecku?

Ja tak wyjechałam, z zerowym niemieckim. W pierwszym miejscu rozmawiałam z szefową po angielsku, ze stajennym prawie wcale, bo nie był ani zbyt rozmowny, ani skłonny do uczenia mnie niemieckiego😉 Obecnie, w innym miejscu, po angielsko-niemiecku, z coraz większym naciskiem na ten drugi język, którego się uczę.
Ja pojechałam Do Szwajcarii z niemieckim, a trafiłam w miejsce francuskojęzyczne i po miesiącu umiałam powiedzieć tyle, że w żadnej szkole się bym nie nauczyła. Od przygodnych ludzi sie uczyłam, w razie problemów koleżanka mi pomagała przez telefon 🙂 A mój szef na wszystko mówił : fertig 🙂
🙄
Witam,
szukam pracy jako luzak/jeździec na okres dwóch miesięcy (od polowy lipca do połowy września). III klasa sportowa w skokach, starty w ujeżdżeniu, początki w wkkw, doświadczenie z różnymi końmi. Brak znajomości niemieckiego, angielski na poziomie zaawansowanym - CAE.
Pozdrawiam 🙂
No właśnie dziewczyny, a`propo języka, na jakim poziomie trzeba go znać?
Mam opcję pracy w DE jako luzak ale jednak się boję, angielski mam słaby, niemiecki lepszy ale stricte języka fachowego nie mam opanowanego. Głównie chciałabym jechać, żeby właśnie podszkolić język jednak boję się, że po prostu się nie dogadam i tyle będzie z pacy 😉 Co wypada umieć i na jakim poziomie, żeby taki wyjazd miał sens?
żaczkowa   gone with the wind
21 czerwca 2015 22:02
Szuka ktoś może towarzystwa na wyjazd wakacyjny do Anglii? 🙂
Przejechałabym się, ale chyba nie udźwignęłabym miesiąca w innym języku i osamotnieniu :P
Co prawda nie praca, a stypendium i bez pośrednika, ale może kogoś zainteresuje:

http://www.topiberian.com/index.php/2013-08-27-14-59-08/news/dressage/87136:la-escuela-de-equitacion-de-la-rmr-convoca-seis-plazas-becadas-para-el-curso-de-jinete-profesor-2015

http://www.rmcr.org
Widzialam i szczerze mowiac mnie kusilo jak...  😁
Szkoda, ze timing nie ten  🙁
Rozumiem ze skoro nie rozumiem za wiele z tego artykulu (nie wladam hiszpanskim) to mimo ze mam 16-24 (tyle zrozumialam :P) lat jestem skreslona 😀?
hehe ja też bym najchętniej rzuciła wszystko i heja do Rondy, ale niestety jestem za stara  😁

Zorilla- przykro mi, ale chyba byś się nie dogadała  😉
O Buddo, jestem głąbem.
Już mi nie smutno, że bym mogła, bo jednak nie mogę... właśnie mi przyjaciółka zwróciła uwagę, że ja przecież miesiąc temu skończyłam 24lata. Jestem stara  😂 😵

brawo ja za przeoczenie takiego szczegółu  🥂
żaczkowa, a masz coś już ustawione? :P
żaczkowa   gone with the wind
22 czerwca 2015 23:35
Sankaritarina, e nie, tylko boję się wystartować samemu, bo trochę już się naczytałam dziwnych historii 🙂
Zarejestrowałam się na yardandgroom, ale jak na razie wszystko co mi odpowiada jest od zaraz na rok-2lata, a chciałabym na miesiąc-całe wakacje...
ale nie robię sobie wielkich nadziei, bo wczoraj dopiero koleżanka mi podsunęła pomysł pracy za granicą 🙂
Szukam pracy w promieniu 70 km od Strasbourga (Francja/Niemcy), w stajni sportowej lub hodowlanej. Umiejętność jazdy konnej, duże doświadczenie w pracy z końmi, prawo jazdy kat. B, średnio zaawansowany język francuski, w mniejszym stopniu angielski. Z wykształcenia mgr inż. zootechniki. Pomożecie?  🏇
Czy,ktoś z Was miał styczność z Panem Geraldem Kurtzem i może mi coś powiedzieć na ten temat? Otrzymałam od tego Pana propozycję pracy,z tym,ze za granicą i to daleko za granicą i chciała bym się czegoś dowiedzieć na jego temat od Was.
Witam!
Pan Gotz, pomógł mi znaleść miejsce w profesjonalnej stajni sportowej. Początki były bardzo trudne, ponieważ czas jest wykorzystywany do mksimum. Trzeba umieć robić bobrze koreczki i przerywać grzywę, a najważniejsze jest poprawne lążowanie konia na wypinaczach zwykłych ( dolnym, długim ustawieniu) Ja nie miałam problemu z tymi rzeczami, gdyż pochodzę z rodziny koniarzy. Już po pół roku można zauważyć poprawę w umiejętnościach 🙂
Ewka783
Śmierdzi mi twój post kryptoreklama usług tego pana.
Mam takie samo odczucie.
I ja. Chociaż kto wie, może umiejętność dopasowania wypinaczy dziedziczy się w linii prostej 🤔
Czy jest jakaś szansa znaleźć taką pracę przy koniach za granicą tylko na okres wakacji (chodzi mi głównie o UK) ?
Wypłata nie musi być nie wiadomo jaka, bo chodzi mi głównie o podszkolenie języka i zobaczenie 'z czym to się je' :P
Hej,
chciałam napisać jakby ktoś coś wiedział o pracy przy koniach za granicą a interesuje mnie Irlandia ewentualnie Anglia, to proszę o info. 🙂 Będe wdzieczna 😀 Moje Cv jest dość bogate jak chodzi o prace na stajniach sportowych jak  hodowlanych i ogolnie z pracy z koniem.  🏇 Ukończone Technikum Hodowli Koni no i 2 stopniowe Studia Zootechniczne.

Pozdrawiam Serdecznie 😀 <3
Hej. Zagladnij na www.yardandgroom.com. pozdr.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się