moda, ciuchy etc...

White house w ken center
Wiecie może gdzie znajdę coś w tym stylu?
Zupełnie nie znam się na sklepach i dostaję w nich białej gorączki więc wolałabym iść gdzieś, gdzie na 100% znajdę 😉
DeJotka, h&m 😉
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - bikini ze stringami, koniecznie stacjonarnie  👀 Chyba całe miasto już obeszłam  😁

a Calzedonia?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 czerwca 2015 10:55
Dziękuję, na szczęście już znalazłam w Triumphie  🙂
pochwal się :P
Pursat   Абсолют чистой крови
08 czerwca 2015 14:51
feno, kolor miazga, szkoda że fason mało nadający się na coś innego niż uroczystości. 🤣

Fajna spódnica, też mam podobną, kupioną jak zaczął się szał na Słowianki, ale założyłam ją ze dwa razy i leży. Jakoś nie mogę się do niej przekonać. 😀
Ktoś sie orientuje kiedy sa wyprzedaże w Zarze? ( nie czuje jak rymuje 🙂😉
Hej, hej.
Nikt z kodem rabatowym na holahola.pl nie będzie robił niedługo zamówienia? Bo mam takie powiedzmy, że konkretniejsze zamówienie i może jakaś dobra dusza by się podzieliła  :kwiatek:
Mam trochę (dosyć dużo  😉 ) kodów do Zalando na 20% i 15% - dostępnych dla nowych klientów na pierwsze zakupy bez kwoty minimalnej (ale max 1500zł przy 20% i 1000zł przy 15%)- chętnie się podzielę jeśli ktoś ma ochotę zrobić tam zakupy.

Do mnie leciała piękna bluzeczka w koniki, niestety idzie do wymiany. Mam nadzieję, że szybko do mnie wróci 😀

Fajna bluzka, skąd?  😍
A kod do Zalando chętnie bym przygarnęła, czaję się na sukienkę.
Właśnie z Zalando  😉 

Zapraszam na pw po kody. Zapomniałam dodać, że ważne są do 12 lipca. Jakby ktoś miał znajomych, którzy chętnie skorzystali by z kodów to też zapraszam - tych na 20% nie mam wiele, ale na 15% jest ich naprawdę sporo do rozdania. Warunek jest tylko taki, ze trzeba być nowym klientem sklepu.
zmieniałyście kiedyś kolor ciuchów a konkretnie spodni? 😉 Mam lekko miętowe spodnie ale kolor już mi się nie podoba i nie będę takich już nosić 😉 ale mają fajny krój i są wygodne i chciałbym takie białe. W necie widziałam, że niektórzy nadają jeansom drugie życie zmieniając im kolor i wybielają je w silnym wybielaczu typu ACE, próbowalyście może?
Moja znajoma wybieliła błękitne spodenki w ACE właśnie. Najpierw leżały w misce z wodą i wybielaczem a potem wyprała je w pralce też z dodatkiem wybielacza. Wybieliły się równo, żadnych smug, ale to były krótkie spodnie, przy długich pewnie trzeba bardziej uważać
Kaarina i później były białe, tak? 😉 czy zostały jakies resztki niebieskiego?
[img][[a]]https://fbexternal-a.akamaihd.net/safe_image.php?d=AQACNbLdjQ26r7k5&w=254&h=133&url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fads%2Fimage%2F%3Fd%3DAQKZyHeii9-RofaosWVjVD20CXWGJN0Y7_onGTZQVLbIjbAtrdFPbE0QENpYpP_WtGXb3AWK7K5ZuYGdiBWne4JyfphE5FU91AoGzDElriLGxlo8YlPpbVh5zFfteZUEJReMRz1S6vH69IXGXoPn6ito&cfs=1[[a]][/img]

Czy ktoś kojarzy skąd są te pierwsze buty?
dziewczyny, mam takie dość specyficzne pytanie ... wybieram się za 2 tyg na wesele i mam do wyboru dwie sukienki. z tym, że obie są bardzo dopasowane i podkreślające każdy detal figury. tak patrzę i zdecydowanie nie podoba mi sie dół brzucha. krótko mówiac- odstaje :P czy możecie polecić jakaś konkretną bieliznę nawzijmy to, modelującą? nie chcę jakichs zabudowanych majtasów od biustu po kolana, wystarczą krótkie majtki sięgające do pępka lub pod 😉 znacie jakieś konkretne firmy/ modele, które nie będą się odznaczać pod obcisłą kiecką?
dziękuje z góry :kwiatek:
tak na szybko, potrzebuję podobnej koszuli w paski, gdzie takie są?



Jeśli ktoś szuka markowych ubrań to polecam:
https://www.facebook.com/wyprzedazowaszafa1
Dostałam jeszcze trochę kodów rabatowych do Zalando ( na 20 i 15%) na pierwsze zakupy dla nowych klientów - jeśli jeszcze ktoś jest chętny to zapraszam na priv.
Dostałam jeszcze trochę kodów rabatowych do Zalando ( na 20 i 15%) na pierwsze zakupy dla nowych klientów - jeśli jeszcze ktoś jest chętny to zapraszam na priv.


Już wystarczającego kuku narobiłaś mojemu portfelowi. I przyjaciółki też.  😁
[quote author=agnesix link=topic=168.msg2379520#msg2379520 date=1434828417]
Dostałam jeszcze trochę kodów rabatowych do Zalando ( na 20 i 15%) na pierwsze zakupy dla nowych klientów - jeśli jeszcze ktoś jest chętny to zapraszam na priv.


Już wystarczającego kuku narobiłaś mojemu portfelowi. I przyjaciółki też.  😁
[/quote]

oups, przepraszam  😁 chyba więcej takich osób jest, z samego forum chociażby 😀  taka okazja już może się nie zdarzyć, sama korzystam puki je mam, aż w końcu portfel zostanie pusty a szafa pęknie  😀iabeł:
Ale nowe kiecki są takieee piękneeee...
I niezbędne.

Nowa szafa też niedługo.
Gwash, to Isabel Marant, ale chyba z 2 temu ten model miala 🙂
Moze na e bay beda.
Mam pytanie do osób, które robiły zwroty w Zalando. Towary przyszly do mnie folii, rozumiem, że zwracane rzeczy mogę odesłać w tym samym opakowaniu w którym do mnie przyszły? Jedyne co muszę zrobić to na starą naklejkę nakleić nową (tą załączoną do paczki)? I czy paragon również pakuję z powrotem do środka?
**Ola**  -  pakujesz rzeczy, które chcesz zwrócić do tej folii, naklejasz na starą naklejkę nową dołączoną do paczki. Paragon zostaw sobie, w końcu to dowód zakupu i jest dla Ciebie. Zamawiasz kuriera i dajesz mu do podpisania potwierdzenie nadania paczki (pod paragonem jest) i czekasz, aż odbiorą paczkę (koło 3-4 dni) i odeślą pieniądze 😉
Dziewczyny, prośba o radę. Jakie buty do tej sukienki?

Okazją jest wesele, najgorsze ze totalnie lubię i nie umiem chodzić na obcasach, a wizualnie wg mnie szpilki najbardziej do niej pasują..
przemęczyć się na obcasach?
iwona, jeśli masz chodzić jak żuraw i po 3h przebrać się w rozdeptane baletki, albo biegać boso, kup jakieś ładne baleriny od razu 😉 Może w kolorze złota? Ażurowe? Ładnych balerin jest do wyboru do koloru 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 czerwca 2015 19:35
        Tak trochę odbiegnę od głównego tematu wątku- kupowania ciuchów.
Dla wszystkich dziewczyn, które mają pełne szafy a nie mają co na siebie włożyć polecam lekturę książki Slow fashion. Modowa rewolucja, autorstwa Joanny Glogaza. Bardzo ciekawie opisana pułapka w jaką wprowadziły nas firmy z ubraniami.
          Ja aktualnie zabrałam się do porządkowania szafy i kurczę, dziewczyna ma rację. W szafie mam pełno rzeczy, których nie nosiłam, albo ubrałam raz i schowałam zapominając.
mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako reklama. Książkę i bloga poleciła mi znajoma i dlatego puszczam dalej informację.  🙂

iwona , szpilki mają rację bytu wyłącznie, jeśli potrafisz w nich chodzić. Jakieś ładne płaskie sandałki? Baleriny? Koturny?
agnesix, dzięki!  :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się