TRANSPORT- szukam, oferuje

Dwa wolne miejsca w transporcie do Niemiec (okolice bremy) z Krakowa  9 lipca i z powrotem 10 lipca (3 wolne).
Wolne miejsca Polska-Dania-Polska! LAST MINUTE! 535 360 318
[s]za niecałe 2 tygodnie potrzebuję przewieźć klacz ze służewca w okolice krakowa

także chętnie się podczepimy albo przygarniemy kogoś na wyprawę 🙂

agnieszka.zera@gmail.com[/s]
Wolne miejsce w koniowozie dwukonnym w trasie Warszawa - Trójmiasto, lub Trójmiasto-Warszawa za ok. 2 tyg. (okolice 7 lipca).
szukam taniego transportu łączonego dla 2letniego wałavha z lublina do poznania. cena do 600 zł.


Ala
Wolne miejsca z Mazur do Warszawy, koniec tygodnia.
502 599 400
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 czerwca 2015 12:07
W najbliższą sobotę 4.06 jadę pustą przyczepą (2 miejsca) z warszawy do Busko zdrój przez Kielce i Radom wracam z jednym koniem do warszawy.
Ktoś ma wolne miejsce do Turzyna 11 albo 12 lipca od strony Chojnic?
17 VII będę wiózł klacz w okolic W-wy do Wrocka, jedno miejsce w przyczepie wolne, jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na PW.


W całej mojej inteligencji, dopiero dziś załapałem, że 19 VII będziemy wracać z Wrocka do W-wy pustą przyczepą  😀 , więc jeśli ktoś byłby zainteresowany, jeszcze raz zapraszam na PW.
Szukam transportu do Grodziska Mazowieckiego z okolic Wołomin/Tluszcz. W przeciągu 1-2 tygodni🙂
Pilny transport Łapy (podlaskie)-Daszewice (wielkopolskie) konik polski
PILNE !!!!  Szukam transportu dla spokojnego walacha ze śląska na północ (okolice gdańska).
Proszę o wszelkie możliwe informacje jeśli wiecie że ktoś jedzie w tym tygodniu, najpozniej w nastepnym
[.
Pilnie szukam transportu dla konia z Poznania do Warszawy- może ktoś będzie jechał na tej trasie i ma miejsce?
Wolne miejsca w koniowozie Polska-Niemcy-Polska! LAST MINUTE! 535360318
Zwolniło się miejsce na trasie Poznań-Kalisz-Koszalin i z powrotem do Poznania na jutro, ktoś zainteresowany? atrakcyjna cena! kontakt 660766333
Bardzo pilnie szukam transportu na ZO-A Jakubowice za tydzień w czwartek,powrót niedziela.

Bardzo proszę,może kogoś znacie? Mój transport się rozpadł a nie chcę zabulić 2500 zł za jechanie samemu. Proszę o kontakt pod nr . 504203556
Proti   małymi kroczkami...
19 lipca 2015 19:16
[s]Grzecznosciowo:
Pilnie poszukuje transportu dla jednego konia (walach) ze Stadniny Koni Bielin (okolice Cedyni) na Mazowsze (Nowy Dwor Mazowiecki). kontakt pod nr tel. : 510 955 442[/s]
nieaktualne
szukam transportu łaczonego Warszawa- Gliwice (klinika p. dr.Golonki)
Pytanie do osób które korzystają z transportu łączonego. Jak to wychodzi cenowo za km,  tak w przybliżeniu? Potrzebuję przewieźć konia na trasie 400km, nie mam drugiego kierowcy w najbliższych dniach i teraz waham się czy sama jechać z przyczepą czy jednak skorzystać z oferty.
Szalona😉, nie wiem jak liczą firmy, ale pewnie najkorzystniej dogadać się z kimś kto wiezie konia na podobnej trasie i podzielić koszty. Np. jak trasa 500km, to jak dasz komuś 500zł to ma zwrot połowy kwoty za paliwo i pewnie się ucieszy. Nie wiem na ile się kalkuluje zabranie po drodze pasażera na krótki odcinek. Bo jak jedzie ktoś i ma koszty np. 1000zł, i ktoś dorzuci 100zł za podwózkę, ale musi stracić dodatkowe 2h i jeszcze zjeżdżać z trasy to może być średnio zainteresowany.

Podaj skąd - dokąd przewóz, to może ktoś się zgłosi.
Szukam transportu z okolic Warszawy, w okolice Wrocławia. Gdyby ktoś miał wolne miejsce w koniowozie, proszę o mnie pamiętać ;-) Termin niezobowiązujący, ważne żeby w ciągu najbliższych trzech, czterech tygodni. :-)
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
20 lipca 2015 20:32
jedno miejsce wolne na trasie HISZPANIA POLSKA ( wyjazd w przeciągu 2 tyg!). Info na priv. Cena bardzo okazyjna !
Met   moje spore
20 lipca 2015 21:50
potrzebuję przewieźć wałacha z okolic Wrocławia w okolice Krakowa za tydzień+

agnieszka.zera@gmail.com lub pw
Jedzie ktoś do Holandii i miałby 1 miejsce wolne?
szukam transportu łaczonego Warszawa- Gliwice (klinika p. dr.Golonki)


Dziekuje za odezw , koń już pojechał
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
22 lipca 2015 05:17
***TRANSPORT PRYWATNY***
WITAM. Mamy jedno miejsce wolne wracajac z Hiszpanii, na trasie HISZPANIA POLSKA. Jedziemy w okolice Alikante. Cena bardzo okazyjna !  do alikante - cena 4 tys pln.  Oczywiscie mozemy zjechac z trasy, konia mozemy odebrac z calej Hiszpanii (cena ulegnie zmianie). Termin do ustalenia. Blizsze info na priv.
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
22 lipca 2015 06:25
Szukam transportu laczonego z zamoscia (lublin) wroclaw. za 3-4 tygodnie. Termin do ustalenia.
Szukam transportu łączonego z Mazur (Sterławki Wielkie, okolice Rynu) do Warszawy w przyszłym tygodniu, konik to spokojny starszy wałach
Mam jedno wolne miejsce w przyczepie na trasie Warszawa-Strzegom na zawody ZO-A 13-16.08. Transport własny wiec za połowę kosztów paliwa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się