Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Maciej Kujawski to dobry wet także polecam, chociaż strasznie ciężko się go doprosić o wizytę tak że można w pewnym momencie stracić cierpliwość.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 maja 2015 19:54
Może tu polecicie jakiegoś doktora z łódzkiego do zrobienia biochemii krwi,w zanadrzu dr,Szpotański ale niekoniecznie chce go ściągać specjalnie ...ewentualnie wyślę mu wyniki i skonsultje telefonicznie 😉


Nie znam wetów z łódzkiego, ale doktora Szpotańskiego akurat tak, bo przyjeżdża do małopolski i w pełni go polecam.
Maciej Kujawski to dobry wet także polecam, chociaż strasznie ciężko się go doprosić o wizytę tak że można w pewnym momencie stracić cierpliwość.

kalaarepa polecasz jako ortopedę czy ogólnie?
Ja polecam ogólnie, ale koleżanki konia po wkkw wyprowadził z zapalenia mięśnia przyczepu międzykostnego. W tej chwili do wiekszego sportu juz nie wróci ale całkiem normalnie jest użytkowany pod siodłem. Tylko naprawde potrzeba cierpliwośći i wytrzymałości żeby się z tym wetem umówić.
Potrzebuje kogoś do wykonania EKG (jestem z Podkarpackiego), orientujecie się czy robi to ktoś poza dr Blanka Wysocka? Ozłocę  :kwiatek:
szukam kogoś do inseminacji klaczy, kto przebada przed, zainseminuje, potwierdzi po🙂 z okolic Wrocławia🙂
Zna ktoś DOBREGO WETA z Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza i okolic?
Nie było mnie tu (w sensie na r-v, nie w tym wątku) jakiś czas, wróciłam, bo spotkałam się naocznie z działaniami weta, które wg mnie należy w jakiś sposób upublicznić.  Jeśli ktoś z Warszawy jest zainteresowany, proszę o info na pw i na pw odpowiem. Nie wiem, jaki jest zasięg rażenia tego weta, ja jego akcje obserwowałam na zachód od Warszawy. Nie piszę tutaj, bo nie wiem i nie chcę się przekonać, co się dzieje przy wymienianiu weta z nazwiska.
No mów !!! aby nikt nie musiał się przekonywać  😲
Czy jest w dolnośląskim jakiś specjalista od dróg oddechowych?
dr Artur Niedźwiedź do dróg oddechowych, wyśle numer na priv.
ponawiam pytanie o dobrego specjalistę od rozrodu i inseminacji kaczy z okolic Wrocławia, dolnośląskiego. Z góry bardzo dziękuję🙂
anetakajper   Dolata i spółka
29 maja 2015 08:39
sorajka Oktawiec z Jawora
Od rozrodu najlepszy dr Tomasz Wawryca 🙂
Ja do rozrodu polecam klinikę w Glinnie.
Jestem mega zachwycona.
kogo do badań przy kupnie w okolicach Leszna?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
08 czerwca 2015 18:27
sorajka, ja również polecam do rozrodu Oktawca
Czy ktoś korzystał może w miarę niedawno z pomocy pani Dr Olgi Kalisiak? Miałabym pytanie na pv.  :kwiatek:
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
09 czerwca 2015 22:08
Czy ktoś korzystał może w miarę niedawno z pomocy pani Dr Olgi Kalisiak? Miałabym pytanie na pv.  :kwiatek:


Mój koń i moje podopieczne konie są pod jej opieką.
Ciach
armin91, polecam 😉 Był u nas, bardzo miły i rzeczowy człowiek.

ze śląskiego polecam dr. Bożenę Latochę z Caballo. Badanie TUV rzetelne, ocena pokryła się z oceną z zagranicznej kliniki, zdjęcia rtg bardzo dobrej jakości. Sama Pani doktor bardzo miła, wszystko tłumaczy, z tego co wiem współpracuje również z dr. Przewoźnym
Ciach
Witam, proszę ślicznie o opinię o doktorze Dziekańskim - czy do  spraw ortopedycznych i oddechowych też można Go polecić?. Wszyscy polecają Go jako dentystę - i ma przyjechać do konia z problemem dentystycznym, ale mamy jeszcze dwa konie do diagnozy - kulawca i kaszlaka . Dziękuję z góry :kwiatek:
Szukam weterynarza z okolic poznania z krótkimi terminami może ktośccoś poleci
agaj ja zawsze wołam dr Michała Podgórnego 😉. Jak uda się wbić w jego 'trasę' to terminy bardzo krótkie, jak nie to i tak stosunkowo krótko się czeka 😉. Polecam.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
23 czerwca 2015 21:07
Witam, proszę ślicznie o opinię o doktorze Dziekańskim - czy do  spraw ortopedycznych i oddechowych też można Go polecić?. Wszyscy polecają Go jako dentystę - i ma przyjechać do konia z problemem dentystycznym, ale mamy jeszcze dwa konie do diagnozy - kulawca i kaszlaka . Dziękuję z góry :kwiatek:


Jak będziesz się bardzo upierać, to pewnie zerknie, ale raczej odeśle Cię do dr Kalisiak (nogi) i dr Wysockiej (układ oddechowy). U nas podczas robienia zębów jednego z koni doszukał się wysięku z worka powietrznego i od razu przekierował do dr Wysockiej.
Szukam weterynarza z okolic poznania z krótkimi terminami może ktośccoś poleci


ale do czego ? 
Czy zna ktoś może jakiegoś weterynarza w okolicach Trójmiasta, Pucka, który by dojechał i zbadał konia przed kupnem? 🤔
Averis   Czarny charakter
05 lipca 2015 10:45
Jakiego warszawskiego weterynarza polecacie do spraw nożnych - z naciskiem na stawy? Ostatni raz musiałam korzystać z usług jakiegoś 4 lata temu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się