Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

annaaaa w limonce ślicznie!  💘

My w Eskadron NG 2015, lime  🙂
wątek zamknięty
Milla -szyja chudziutka, więc przynajmniej optycznie irokez ją powiększa 😀

Dziękuję bardzo :*
wątek zamknięty
annaaaa Co Ty chcesz od szyi? W tym irokezie wygląda jak nieproporcjonalny "pajac"... zlituj się nad koniem.

Edit : literówka
wątek zamknięty
Sivens, oj weźże się odczep od tych irokezów, na siłę wpychasz komuś swój gust  🙄
Aha, i pisze się "szyi".
wątek zamknięty
"Zlituj się nad koniem" ????

Podoba mi się w tym irokezie o wiele bardziej niż jak go nie miał i moim zdaniem nie wygląda źle. Fakt, na tym zdjęciu w pomarańczowym komplecie miał irokeza już do przycięcia (trochę mu się już kładł), ale mimo wszystko nie wygląda dla mnie nieproporcjonalnie...

Sivens, Rozumiem, każdy może mieć swoje zdanie, ale ty swoje mogłaś wyrazić trochę inaczej niż z grubej rury -nieproporcjonalny "pajac" :/

Dla porównania zdjęcia przed i po zrobieniu irokeza.
wątek zamknięty
annaaaa, nie przejmuj się 😉 ja uwielbiam irokezy i uważam, że Twojemu kopytnemu bardzo z nim do pyska. IMO fajniej niż wcześniej, bez niego 🙂
wątek zamknięty
Dziękuję dziewczyny :kwiatek:
wątek zamknięty
annaaaa jak dla mnie w pomarańczu bomba, irokez też super 😀
wątek zamknięty
[quote author=budyń link=topic=96724.msg2381628#msg2381628 date=1435141287]
Aha, i pisze się "szyi".
[/quote]

Dzięki  :kwiatek: mój telefon wie lepiej jak się pisze :p

annaaaa Może zbyt bezpośrednio, ale tak właśnie mi się kojarzy. "Nieproporcjonalny" bo irokez zawsze burzy proporcje konia, a "pajac" dlatego, że w cyrku konie mają podobne fryzury.
Wybacz jeśli Cię uraziłam, ale tak po prostu uważam i przez tego iroka nawet nie zwróciłam uwagi na szmatki.

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 czerwca 2015 16:37
Klami, mnie pierwsza derka się bardzo podoba! 🙂

Odysowa, wesoła ta limonka 🙂
wątek zamknięty
takie cos sie komus podoba ? 🙂
wątek zamknięty
Platynka17, ooo, bardzo ładna "szmatka"!
wątek zamknięty
Platynka17, szmatka totalnie nie w moim stylu, za to naczółek bardzo 🙂

Dziewczyny słuchajcie, jednak zakochałam się w tym szmaragdzie, cioram go co jazdę dla nacieszenia oczu  😜 😍 Wstawiam jeszcze jedną fotke bardziej od boku i w cieniu
wątek zamknięty
a ja wpadam z czymś całkowicie innym.. minowicie z lamicellem 😀 pierwszy raz kupilam coś nie eskadronowo/ankowo/eurostarowo/caballowego i szczerze bardz mi się podoba, a miałam wątpliwości :


wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
25 czerwca 2015 07:36
takie cos sie komus podoba ? 🙂


to są bardzo drogie czapraki shneepferd, mają różne wzory, wybrałaś chyba najbrzydszy. Do kompletu tematyczne nauszniki, owijki, bransoletki, naczółki i wodze z błyskotkami: http://www.briar.pl/pl/producer/Schneepferd/80
Chciałam kiedyś sobie taki sprawić, ale cyrkonie wyglądają na naprasowane, zatem poddaję w wątpliwość trwałość tego wzorku.
A może ktoś ma taki czaprak i chce się podzielić opinią na temat jakości?
wątek zamknięty
Rudzik, trwałość jest super, mam 1 taki czaprak, dwa ma moja siostra. Piorę wszystkie pralce - nic się nie dzieje, nie matowieją, nie odpadają. Generalnie też podchodziłam jak do jeża - ale są super. Oddawałam też do pralni - też nic się nie stało.
Mi się nie do końca podobają materiały, z których są uszyte - ja wolę sztywne czapraki, te są takie miękkie i połączenia kolorystyczne, bo mały wybór, ale jakościowo te produkty są serio fajne.
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
25 czerwca 2015 12:12
epk, to mnie zaskoczyłaś, bo na zdjęciach właśnie materiał wygląda na trwały. Wątpliwości miałam co do aplikacji, ale może się skuszę na jakiś czarny.
wątek zamknięty
Pusheen doczekał się paru fot  😀 Tylko muszę kogoś innego zgarnąć na porządniejsze...




Pusheen Jumping Team  🏇


wątek zamknięty
Rudzik, ten materiał jest fajny, trwaly tylko ja takich nie lubię i tyle. Wole zamszowe czaraki albo jakieś taki mega sztywne.
wątek zamknięty
Ale jakie fajne kantary ma ten producent  😜
wątek zamknięty
Rudzik piorę kilka takich u siebie w pralni, strasznie się ich bałam.... Ta sama laska oddaje mi czapraczek jakoś od roku, nic się z nim nie dzieje  😉 ale one są takie "szmatkowate" ja się skusiłam na ten z czachą, też wszystko ok. Nauszniki są słabsze, ale też bez tragedii. Zgadzam się jednak z epk, są takie se jeśli chodzi o sam materiał....
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
26 czerwca 2015 08:08
Dzięki za opinie, a może pokażecie sie w nich w rewii?
wątek zamknięty
No muszę się zmobilizować  😀 i zawieźć go do stajni  😂 bo nie przepadam za nim więc leży na półeczce.....
wątek zamknięty
baffinka - Nawet koszulka o tej tematyce

Może coś od nas na powitanie 🙂
Mój ukochany model prezentuje czaprak od Okunki (<3)
Flaga Brytyjska 🙂
To jedyne zdjęcie które pokazuje czaprak w pełnej krasie (i nawet pożyczony palcat pasuje)

edit: Zmiana rozmiaru zdjęcia, dopiski
wątek zamknięty
Odysowa przepiękny odcień, o mamo! 😍
annaaaa super kolory! Irokezy uwielbiam, każdy ma swoje gusta i o nich się nie dyskutuje. Moja też długo nosiła irokeza i wyglądała proporcjonalnie. http://re-volta.pl/galeria/foto/132915 tutaj foto mojej w irokezie🙂
Platynka17 piękny ... cena też piękna. 😁
Dżastin noooo MEGA ten szmaragd!
lalasatan świetnie mu w szarościach!
baffinka rewelacja 😜
plunia nie jest to mój ulubiony wzór, ale fajnie się prezentuje🙂

Dziś zmieniam stajnię, jest w niej jedna szmatoholiczka więc będę dużo focić. 😎 Wspominkowo podrzucam stajenną miłość Blood - Gibusa w hibiscusie🙂
wątek zamknięty
plunia, nie moje klimaty, ale szczerze mówiąc fajnie się prezentuje 🙂
lalasatan, jak na zawody 😀
srokate, super, nie będziesz sama znaczy się 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 czerwca 2015 06:40
baffinka, bardzo wam ładnie w czerni, no i jeszcze kot 😜

srokate, pięknie w tym Hibiscusie! I super, że w nowej stajni będzie szmatoholiczka 😎 😁
wątek zamknięty
Wracam do klasyki, zdecydowanie  😜
wątek zamknięty
Burza, Pioruś jaki śliczny 😍 A w granacie to już w ogóle! 💘
wątek zamknięty
Burza Pięknie!  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.