Wrocławianie :))

to było na rakowej 😉
aspiw, a wjeżdża się tak jak do biedronki?
Można zaparkować na parkingu biedronki i podejść jakieś 50 m w kierunku korony, lub jadąc od korony tuż przed (dodatkowym pasem do skrętu) światłami do biedrony wjechać na parking sklepu obiegłego.
https://www.google.pl/maps/@51.138353,17.07615,3a,75y,302.36h,88.36t/data=!3m4!1e1!3m2!1snzGogRKbPx5-JUhZkHV4zA!2e0
ten kolorowy płot.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 czerwca 2015 17:55
Czy wszystkie osoby z Wroclawia, ktore maja mnie w znajomych moglyby udostepnic moj post z fejsa odnosnie kradzieży mojego roweru?
Jasne, to twój????? K...wa
JARA, zrobione.
Orientujecie się jak działa poradnia otorynolaryngologiczna w szpitalu im. Marciniaka? Oczywiście nie można się dodzwonić... Wygooglowało mi, że przyjmują tam na NFZ i czas oczekiwania jest 0 dni...
To jest tak, że tam się idzie i po prostu czeka pół dnia w kolejce? Czy dostaje się konkretną godzinę?
Założyłam na noc stopery i znów nie mogę wytrzymać z bólu, a wszędzie trzeba czekać kilka dni (prywatnie też). Mogę czekać te pół dnia w kolejce tylko szkoda mi jechać przez całe miasto żeby dowiedzieć się, że masz przyjść za parę dni...
Gdzie we Wrocławiu są jeszcze sukienki? Potrzebuje na wesele
Zwiedzilam juz Astre, Arenę, Mamy Wszystko, galerie i sieciowki i nic nie mogę znaleźć..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 czerwca 2015 09:41
escada, na ul. Żelaznej jest sklep z pięknymi sukienkami 🙂 tak samo na pl. Św. Macieja.
JARA na Żelaznej? Gdzie? 👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 czerwca 2015 12:02
Żelazna/Pereca obok palcu zabaw.
ovca   Per aspera donikąd
23 czerwca 2015 15:27
Escada Ritta mendez przy Legnickiej :-)
Dzięki  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Potrzebuję jakiegoś lumpa, najlepiej blisko pl. grunwaldzkiego, ktoś, coś?

(oczywiście chodzi o sklep z używaną odzieżą a nie pana żula...)
jasminowa, na ul. Ładnej jest ciucholand.
Na ul. Ładnej są dwa lumpeksy ( sieciówki Roban i Kola) okolice ul. Szczytnickiej, polecam.
Dzięki!  :kwiatek:
Szukam lokalu/sali do wynajęcia na 30 urodziny. Najlepiej z możliwością wyjścia na powietrze, parkietem. Katering niekoniecznie. Wszelkie drogie restsuracje w centrum miasta odpadają, najlepszy byłby lokal na obrzeżach ale w zasadzie lokalizacja ma mniejsze znaczenie. Kojarzycie coś lub macie godnego polecenia? 🙂
W Szczodrem jest takie miejsce gdzie sami gotują i obsługują takie imprezy. Jedzenie pyszne a ceny mile. Na zewnątrz trawnik, altanka... Robiłam tam chrzciny i byłam bardzo zadowolona.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 czerwca 2015 20:34
Szukam jakiejś fajnej miejscówki powiedzmy do max 150-200km od Wrocławia. Żeby wyskoczyć sobie na weekend, fajnie jaby było jakieś jeziorko, ale niekoniecznie.

Boszkowo, Biały Kościół coś innego?
Jara lubuskie, np. Lubniewice - jeziora, lasy, raczej kampingowy standard.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 czerwca 2015 21:11
espana, dzięki wielkie, już obczaiłam i super miejsce!
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
29 czerwca 2015 08:41
trochę bliżej masz Pszczew, chociaż ja zawsze jeżdżę do miejscowości Borowy Młyn (kilka km od Pszczewa) - piękne czyste Jezioro Chłop 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 czerwca 2015 09:05
Dzięki, każdą opcję sprawdzimy 🙂😉
Dziewczyny! Gdzie we Wrocławiu kupię tanie (relatywnie) skórzane buty? Od lat zaglądam tylko do sieciówek i generalnie mam problem z obuwiem, ze względu na halluksy (i obie stopy po złamaniach) oraz duży rozmiar (41 ale takie pełne 27 cm, nawet ciut więcej). Głównie chodzi mi o baleriny w podstawowych kolorach, mogą być na niewielkim obcasie/koturnie, do 200 zł. No chyba, że dupę urwą - to mogą być ciut droższe 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lipca 2015 15:02
espana, zajrzyj do Areny na ul. Komandorską, tam jest stoisko gdzie facet ma polskie, skórzane buty, ale świetnej jakości.
espana, kiedyś Ryłko miało duże rozmiary. Do 41 robi też Wojas - i część ballerinek w tym roku jest mocno dużych jak na swój rozmiar.  Na mnie praktycznie wszystkie są dobre 38, gdzie ja noszę 39 a czasem i 40-tkę. To może i 41 mają konkretne.
Dzięki za typy  :kwiatek: Muszę już udać się na shopping, bo powoli mi wstyd chodzić do pracy w obecnych butach 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 lipca 2015 11:58
Gdzie można wybrać się nad wodę gdzie będzie też las i nie za dużo ludzi ?
We Wrocławiu? Ja byłam ostatnio na "nowym" kąpielisku na Królewieckiej. Duży parking pod samym płotem, plaża jeszcze czysta (nawieźli piach), sanitariaty, grille, ratownicy, wydzielone strefy płytkiej wody, a to wszystko za free. Oczywiście ludzi tłum, ale tylko od tej strony gdzie jest plaża. Naprzeciw jest trawa i drzewa, i tam było kilka osób jedynie. Mi tłum nie przeszkadza, a nie szkoda wyjść po 2 godzinach, bo nie płacisz za bilet.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się