kącik skoków

Klami no właśnie nigdzie się nie widzę 🙁
Kasija w sobotę też startowałyśmy L i P, może chociaż na jedno się załapałyśmy 😉
Klami Obiecuję, że się przywitam 🙂😉

Jeszcze się pochwalę zdjęciami z Damaszki 🙂






eterowa jak nie lubiłam siwków, tak Twój mnie przekonał, jak nie lubię rudych to jak patrzę na te Twoje zdjęcia to się zastanawiam nad przyjechaniem do Ciebie i zabraniem kilku koni 😀
To i ja się pochwalę parkurem z Prudnika na mym młodszym koniu 🙂



🏇
Byłam druga w Petce w Białym Borze.  😅 💃
naovika, Białym Borze* 😉 gratulacje :-)
Perlica, fajny, wesoły koń 😉
naovika, gratulacje! Dużo koni było zgłoszonych?
naovika, gratulacje 🙂
anai, wesołek prawdziwy 🙂 na parkurze to nad sobą panuje, bo wie po co przyjechał 🙂 ale runda honorowa czy rozpreżalnia to trochę udaje ping-ponga 🙂
naovika, gratki 😀.

Ponawiam pytanie. Czy jedzie ktoś do Turzyna (od strony Chojnic) 11 albo 12 lipca i byłby tak uprzejmy, żeby udostępnić miejsce w przyczepie? Oczywiście zrzuta na paliwo. :kwiatek:
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
29 czerwca 2015 09:36
Perlica, całkiem fajny przejazd, młodszy, czyli ile ma?
aleqsandra, ma 6 lat , ale jest to bardzo późny koń.
Klacz ma 8 lat ale jest na tym samym poziomie co on, bo nie pracowała,  a to co pracowała było słabe z uwagi na to że ja się uczyłam i ona .
naovika, Białym Borze* 😉 gratulacje :-)
\


hheheeheh słownik 🙂😉))))

anai ok 30
Perlica - ale fajny ten młodzian 🙂
naovika - gratulacje! 😉


Wrzucam coś z dzisiejszego treningu, zawody za tydzień 😉
Angeel, miło mi 🙂

Czy ktoś wie gdzie znajdę listy na Warkę? 👀
Zaraz MP a tu taka cisza  🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lipca 2015 20:12
Losowanie kolejności miało być o 20, ja też czekam na listy...
Facella, ale gdzie one będą?
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lipca 2015 20:16
Nie wiem, odświeżam stronę mistrzostw i ŚK 😀
hej, jedzie ktoś może ze śląska do Warki w sobotę na MP i ma 2 miejsca ?  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lipca 2015 22:28
Oglądacie ? 🙂
Na Świecie Koni jak zwykle relacja on line

http://www.swiatkoni.pl/news/9701,mp-b-warka-live.html
Oglądamy, kibicujemy!  😀
Cieszy mnie start, forma i powrót Urbane 🙂
Chociaż kibicuję od lat Jarkowi Skrzyczyńskiemu, to mam jeszcze kilku ulubieńców.
Mściwoj jest jednym z nich 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 lipca 2015 17:16
Porębski na czysto  😅 😅 😅

edit po II półfinale: trudny był ten parkur dzisiaj  😲 Obsesja fantastyczna, szatan, tylko jedna ściepa, w szeregu, na okserze, zabrakło szczęścia - kantem kopyta strąciła  😵
Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj był 10., w ogólnej jest 9.  😅 😅
Czy tylko ja nie mogę słuchać Pana który komentuje na tvp sport?  😵 😵
Gdyby to nie były MP to na pewno bym przez niego tego nie oglądała..
Najlepszy był jeden z komentatorów w Strzegomiu - zawodniczka musiała na moment przerwać cross, bo koń biegał luzem po torze, a komentator z braku wiedzy o tym problemie mówi, że tak, widać wyraźną kulawiznę u konia (tego, który musiał na moment przerwać aż złapią tego bez jeźdźca)  😁 i było jeszcze kilka fajnych sytuacji.
Jarek jest NAJLEPSZY  😍 😍 😍
Czekam na drugi przejazd.

Wechta świetny. Szkoda wyłamania Urbane.
lovesunrise - ten się chyba mocno denerwował bo np na Dalkhe mówił Wojcianiec xd.

szemrana - noooo  😍 😍 pojechał świetnie ! klasa sama w sobie i tyle  🏇

EDIT: Mistrz jest tylko jeden  😅 😅
Absolutnie rewelacyjny Jarosław Skrzyczyński Mistrzem Polski.
Genialny wynik.
Radość patrzeć na jego przejazdy
Cudnie! Pamiętam, jeszcze nie tak dawno, gdy robiliśmy "zakłady", ile lat upłynie, aż będzie zerowy wynik w mistrzostwach.
Halo
Jarkowi kibicuję od kilku lat.
Kibicowałam już wtedy, gdy nie miał jeszcze znakomitych wyników.
W moich oczach wyróżniał się skupieniem, szacunkiem dla swoich koni, skromnością.
Chyba 2 lata temu czytałam wywiad z nim o jego marzeniach i planach.
To, co przeczytałam dawało nadzieję, że oto na moich oczach wyrasta nam zawodnik światowego formatu.
Mówił, że w Polsce  może i jest w czołówce ale dopiero wyjazdy zagraniczne pokazują mu miejsce w szeregu.
Że się stresuje , że brak jemu i koniom obycia, otraskania,  doświadczenia.
Że ma mega stresa kiedy przychodzi mu się zmierzyć z tymi, których do tej pory oglądał w Eurosporcie.
Skromny , pracowity , waleczny.
A nie nic gorszego dla jeźdźca niż poczucie że jest się mistrzem świata zza stodoły.

Wróżę Jarkowi wiele sukcesów.
Wróżę nam, kibicom wiele wzruszeń,  radości i dumy.

Dodam jeszcze, że  niesamowicie rośnie poziom wyszkolenia naszych jeźdźców.
W skokowym temacie siedzę od 30 lat i jeszcze nigdy nie było tylu znakomicie jeżdzących zawodników.
I młode pokolenie cieszy. Oni naprawdę są już dobrzy.

Co do młodego pokolenia nie wiem czy wiecie ale w Mistrzostwach Europy w ujeżdżeniu po 2 dniach prowadzi Tomek Jasiński.
Jeśli zakończy te Mistrzostwa w pierwszej dziesiątce, to będzie  sukces.
Jeśli wróci z medalem to się chyba popłaczę ze szczęścia.
Co do młodego pokolenia nie wiem czy wiecie ale w Mistrzostwach Europy w ujeżdżeniu po 2 dniach prowadzi Tomek Jasiński. Jeśli zakończy te Mistrzostwa w pierwszej dziesiątce to będzie  sukces.
Jeśli wróci z medalem to się chyba popłaczę ze szczęścia.


Na tych ME w ogóle cała trójka młodych jeźdźców spisuje się super (Miśka to w sumie juniorka jest tak wiekowo) - mocno trzymam za nich kciuki - na wszystkich już się z przyjemnością i radością patrzy.

A co do Jarka - hmm, pamiętam go z okresu, gdy został bez podstawowego konia, z samymi młodziakami na pokładzie i wtedy było najbardziej widać, jak zdeterminowanym jest zawodnikiem. Był dla mnie zawsze synonimem pracowitości - cieszę się z każdego jego kolejnego występu, każdego kolejnego tytułu. Ostatnio miałam okazję się przekonać, że przy tym wszystkim nic a nic się nie zmienia - dla mnie TOP  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się