Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

kujka   new better life mode: on
12 czerwca 2015 18:30
wiem ze czesc z Was nosi melisski. Jak oceniacie rozmiarowke? Nosze w zaleznosci od butow 39 lub 40. Przy tej firmie lepiej wziac wiekszy czy mniejszy but?

zakochalam sie w tych:
[[a]]http://answear.com/148712-melissa-baleriny-sapatilha-campa.html?b=%2Fp%2Fmelissa-160-b.html%2Fmelissa%2Fp-1%2Fr-60%2Fo-n[[a]]

BTW nie ma ktos moze znizki w tym sklepie?
Scottie   Cicha obserwatorka
13 czerwca 2015 06:34
kujka, wszystkie szpilki mam w rozmiarze 38, również Melisski, więc raczej rozmiarówka standardowa. Lepiej przymierz przed kupnem, może w Hego's (Arkadia, Złote Tarasy i chyba Galeria Mokotów) mają podobny model.
Ja mam zazwyczaj 39, i melisski też 39 mierzyłam - leżały idealnie 🙂
kujka   new better life mode: on
13 czerwca 2015 13:10
Dzieki dziewczyny :kwiatek:
Niech mi któraś powie, że nie potrzebuję kolejnych butów.  😵

bianca   At first I'm shy but then comes wine.
14 czerwca 2015 10:16
Dziewczyny, jak konserwujecie swoje różowe timberlandy? Bo ciągle nie mam pomysłu, a one mają taki meszek na sobie, więc nie wiem, czy typową pastą lub olejem ich nie zniszczę..
ja swoje psikam takim czymś do impregnacji zamszu. Pastą i olejem raczej bym nie próbowała  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 czerwca 2015 08:34
Czy ktoś kupował w tym sklepie ippomare? Mają kilka modeli sandałków, których szukałam dłuuugo, al sklepu nie kojarzę i nie wiem jak z jakością?
Dostałam dzisiaj jeszcze trochę kodów rabatowych do Zalando (na 20 i 15% dla nowych klientów na pierwsze zakupy, ważne do 12 lipca br) - jeśli jeszcze ktoś jest chętny to zapraszam na priv.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 czerwca 2015 10:12
widziałyście gdzieś botki z odkrytymi palcami ale zabudowaną piętą? Cos jak na zdjęciu


Baldowski http://schaffaconcept.pl/product/50128_baldowski-botki-d00992-2876-czarny-zamsz.html
Baldowski http://www.baldowski.pl/pl/botki-d00736-1112.p.html
Baldowski by Zień http://www.baldowski.pl/pl/by-zien-z00795-1124.p.html
jest tu posiadaczka ocieplaczy Hunter? Jak wypadają rozmiarowo i czy warto je kupić?

Ktoś widział podobne baletki?
Wichurkowa   Never say never...
26 czerwca 2015 13:15
Znacie jakieś fajne strony z oryginalnymi butami z nike,adidas,itp? Na allegro tyle tych aukcji air maxów ale wątpię w wiarygodność co poniektórych...

A dokładnie szukam takich :
hanexxx, ja posiadam, rozmiarowo wypadają standardowo, ale nie dają w moim przypadku kompletnie nic 🤔
gabb. a masz te z mankietem jakby robionym na drutach czy całe polarowe? Nie wiem, które fajniejsze bo w realu chyba u nikogo nie widziałam tych ocieplaczy
Pursat   Абсолют чистой крови
26 czerwca 2015 21:08
Butoholizm postępuje... 🤣

Jaki sklep internetowy z butami polecacie? Air Maxów szukam. :kwiatek:

edit. albo widziałyście gdzieś te:

albo jeszcze lepiej, te:
ma któraś z Was te gladiatorki ze stradivariusa, albo chociaż je mierzyła? Chciałam sobie zamówić ale nigdy nawet nie mierzyłam butów w tym typie

[[a]]http://www.stradivarius.com/pl/pl/wyprzeda%C5%BCe/buty/plaskie-sandaly-c1399013p5615012.html?categoryNav=1399013&colorId=105[[a]]
Ha! Kupilam ostatnio conversy w tkmaxx, ktore 1,5 miecha temu chcialam kupic w normalnym sklepie ponad polowe drożej😉)) cieszę sie jak dziecko😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 lipca 2015 14:04
je, ja w tkmaxxie nic nie umiem znaleźć sensownego  😵
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 lipca 2015 14:50
Ja dziś podeszłam do regału z butami w TKmaxxz zamiarem znalezienia jakichś lekkich tenisówek i wystarczył mi jeden rzut oka na to, co się tam dzieje, by skutecznie mnie zniechęcić do poszukiwań 😵
Bez przesady, co takiego się dzieje na tych regałach? Fakt, w sklepach obuwniczych jest większy porządek, ale jestem w stanie poświęcić te 20 minut na przejrzenie wszystkich półek (często rozmiary są pomieszane) żeby znaleźć takie perełki jak ostatnio. Czarne, zamszone Vans Era, bordowe Conversy, piękne, skórzane sandałki Wranglera. Każda jedna para za stówkę 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 lipca 2015 17:09
maracuja
Jesli o mnie chodzi, to zwyczajnie brak mi cierpliwości, żeby poszukiwać drugiego buta do pary, przekopywać półki w poszukiwaniu rozmiaru, któryleży na regale z zupełnie innym rozmiarem itd.
Być może inne tkmaxxy wyglądają bardziej przyjaźnie, jeśli chodzi o dział z obuwiem, ale ten w Gdyni zdecydowanie nie zachęca do poszukiwań, no chyba, że ma się sporo wolnego czasu, który można poświęcić na szperanie.
Pauli, ja w ogóle nie lubię TK Maxxów własnie za ten iście lumpeksowy bałagan. Ceny też nie są jakieś mega powalające, żeby chciało mi się przekopywać przez półki i zapchane wieszaki.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 lipca 2015 12:51
Jeśli już się wybieram do TK maxxa, to na dział z wyposażeniem domu, czasem z bielizną i torebkami, jest cała masa bardziej estetycznych sklepów, w których szukanie czegokolwiek nie kojarzy się z buszowaniem w lumpeksie 😉
Oczywiście, nie mam nic do lumpeksów, tylko brak mi cierpliwości 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 lipca 2015 16:22
To tak jak ja - brak cierpliwości. Generalnie jestem typem osoby, która woli pokazać sprzedawcy model, a on sam przynosi mi dobry rozmiar. Ja nawet w Zarze gdzie jest większy porządek nie mam siły szukać mojego rozmiaru....


Korzystając z wyprzedaży kupiłam dwie pary, na które czaiłam się od dawna  😍 😅
Baldowski


Kazar
Scottie   Cicha obserwatorka
04 lipca 2015 11:13
Edytka, przepiękne są te sandałki od Baldowskiego 😍 Gdyby nie to, że mój chłopak nie grzeszy wzrostem i wszystkie moje szpilki pochowałam głęboko do szafy- z pewnością bym się na ten model zaczaiła 🙂

Muszę się pochwalić, że kupiłam wreszcie krótkie Conversy 🙂 Od przynajmniej 2 lat zbierałam się do ich zakupu i co chwila mi coś w nich nie pasowało- a to, że cena poszła do góry 🤣 a później zaczęły mi przypominać buty Rolanda McDonalda 😉 no i stopa w nich wygląda na bardzo długą. Wczoraj za to znalazłam IDEALNY model:


I właśnie za nie zapłaciłam 😍
Ma któraś z Was espadryle paez? Faktycznie takie wygodne?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 lipca 2015 14:23
Scottie one są w dwóch wersjach 😉 wysokiej (tej mojej i jak na Baldowskiego to mało stabilnej i wygodnej) i niższej klik (która nie była nigdzie dostępna jak ja akurat szukałam butów na wesele 🙁) nie wiem, jaka jest różnica między Twoją a partnerem, ale może te niższe by się "zmieściły"?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się