Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

domiwa mega super fota  😍
świezy portrecik 🙂
kpik   kpik bo kpi?
25 czerwca 2015 20:55
domiwa ależ piękne zdjęcie!!
Amabilis   Two of us against the world
25 czerwca 2015 23:53
Czesto czytam ale w sumie przez ostatni rok sama nie mialam o czym pisac. Po tym jak Bella miala wypadek i skonczylo sie to zlamaniem nogi, ciezko bylo mi wrocic do stajni i zaczac cos nowego. Dzis nareszcie pojechalam na trening do stajni w ktorej kupilam Bellle i w sumie przez czysty przypadek wpadlam na jej pelnego brata. 5latek i praktycznie nie ma nic zrobione poza faktem ze jest wstepnie zajezdzony. I chyba tutaj zaczyna sie cala historia bo raczej nie odpuszcze poki bedzie moj  😉 tak wiec od jutra chlopak zaczyna prace na lozny i zobaczymy co kolejne kilka tygodni przyniosa... Chlopak jeszcze strasznie roztrzepany ale z czasem doprowadze go do ladu 🙂 Najzabawniejsze jest to ze on nawet nie ma imienia....i wzielam to sobie jako wyzwanie  🤔

Amabilis ładny chłopak  🙂 masz już jakieś propozycję imienia ? 🙂
wrzucam jedno i uciekam
Amabilis, przykro mi z powodu Belli. Ale chłopak buźkę ma też niczego sobie. Porób mu zdjęcia jak go teraz odwiedzisz  🙂
Amabilis, dobrze  mu z oczu  patrzy.  A co z tamtym młodym?  Lancelotem?
Alicja oooo wow, zawsze chciałam mieć takie foto mojej. Niestety ani czort pozować nie chce, ani ja nie umiem obrabiać. 🤣
Amabilis strasznie poruszają takie wpisy, przykro się robi. Przykro mi z powodu utraty konia. 🙁 Chłopaczek fajny i do tego pełny brat, to tak jak część Belli w nim przy Tobie.
patid1220 magia! 

Melduję, że Blood o 18 dotarła do nowej stajni. W sumie to nic nie robi na niej wrażenia, ani konie, ani otoczenie. 🤣
ekuss   Töltem przez życie
27 czerwca 2015 17:52
Jak tu sie do trawy dostac  😂 Potrafi nawet kleknac....

Gillian   four letter word
28 czerwca 2015 10:45
ekuss, mnie zawsze smucą takie zdjęcia 🙁
ekuss, mnie zawsze smucą takie zdjęcia 🙁


Piątka !  :kwiatek:
Gillian   four letter word
28 czerwca 2015 11:47
Rozumiem i przyjmuję fakt, że nie każdy koń może/powinien mieć dostęp do trawy - uprzedzając hejty 🙂
To ja trawing dla odmiany:P
Na swoim prywatnym padoku kucyk ma taką fajną trawę  😀

Ahh...to i my się tu pokażemy z naszą trawką  😁



rox Moja kucynka byłaby w raju, żeby stała  tam 24 godziny na dobę 😀
Rox, masz trawę jak marzenie 😉
rox, ło, fajne pastwisko 😀

Ja mam lans 😎
Moon   #kulistyzajebisty
29 czerwca 2015 22:20
budyń, łooo panie, a cóż toto zawody były?? 😀 lansik jest! 😉
Moon, parazawody stajenne 😁
Zazdroszczę Wam tych pastwisk. U nas też były ale niestety od dłuższego czasu nie pada i obecnie jest coraz gorzej z trawą. Jak nie dziki w zimie to susza na wiosnę. 🙄
A tymczasem my w bardzo wiosennych kolorach  🤣




Trawę może i mam... ale utrzymać grubasy w jakiejkolwiek kondycji.. 😁

brzezinka, pięknie się prezentujecie  🙂
ekuss   Töltem przez życie
01 lipca 2015 00:33
Rozumiem i przyjmuję fakt, że nie każdy koń może/powinien mieć dostęp do trawy - uprzedzając hejty 🙂


Spokojnie dziewczyny- za kilka dni idzie na ogromne pastwisko (kilka ha) 24/7 i bedzie tam az do grudnia 😉 (Tak samo jak chodzila Frigg co roku). W stajni teraz stoi dopiero pol roku- wczesniej tez latala na dworze caly czas.
Amabilis   Two of us against the world
01 lipca 2015 01:08
Dziekuje wszystkim za mile slowa. Postaram sie porobic mu troche zdjec, chociaz teraz naprawde malo atrakcyjnie wyglada...ale wierze ze z czasem i ciezka praca wyrobi sie chlopak  😍


patid1220 narazie jeszcze nic nie wymyslilam  🤔

aniaagre no niestety takie sytuacje sie zdarzaja i to bylo najlepsze wyjscie dla niej... zlamanie otwarte i ogolem tragedia. Ciesze sie teraz, ze chociaz mi 'cos' po niej zostalo 🙂

anai Lancelot mial ogromne serce do skokow a ja raczej nie w tym kierunku sie wybieram. Wiec zeby sie nie marnowal przy mnie wyslalam go do Londynu, jest w dobrych rekach i smiga parkury 🙂

srokate Latwo nie bylo sie pozbierac ale za duzo milosci mam do koni zeby zrezygnowac. Jeszcze jakby ten mial jej charakter to bede w 7niebie  💘
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 lipca 2015 07:34
patid1220 cudny ten Twój kudłacz <3
rox gdzie i jak uchowałaś taką trawę w tę suszę  😵
domiwa a Ty mnie pewnie nie pamiętasz  😀iabeł:

ja po 6 tygodniach bez konia dotarłam nareszcie do Rzeszowa - tym razem na dużo dłużej <3
wczoraj dorobiliśmy się fotek z Bułą
konina w formie a ja przez tą przerwę jestem tak sztywna i nierozjeżdżona że aż żal patrzeć ...  🤬 bieganie i ćwiczenia nie pomogły i po wczorajszym treningu i dwóch dwulatkach ledwo żyję  😵







ekuss   Töltem przez życie
07 lipca 2015 22:03
smartini  😍 😍

Kleinutek z dzis:

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
07 lipca 2015 22:33
smartini a pewnie,ze pamietam🙂 Do dzis podziwiam moje pierwsze porzadne fotki z zawodów (Grabowiec) zrobione przez Ciebie🙂
Twojego Budynia ubostwiam po cichu;p
Smartini zebym ja tak wygladala w formie jak wy bez!  😍 Budyn mega 😀

Podostawalam nasze pozowanko to sie pochwale 😀






faith piękne  😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 lipca 2015 20:58
Domiwa <3!
Faith, to nie tak... Kon jak najbardziej w formie, siedział u trenera kiedy ja mialam sesje i progresowal, to ja nic nie robiłam i uwstecznilam sie strasznie xD
Cudnie wyglądacie!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się