Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

archeo, no no mógł być jeszcze szary! Zdecydowanie bardziej kuc a mnie koń jakim jest teraz 🙂

Hermes, na takim karmieniu to jeszcze by nie był olśniewający.. 😁




baffinka, bardzo bardzo mi się ten ciemny koń podoba, no i jeszcze ma perfekcyjną grzywę 🙂 co to?

Euphorycznie, a to ile ma? :O

lusia722, jak cucuś? Zdrowszy?

anai, świetne macie plecy 🙂

Dżastin, nie mam nowej szmaty ha ha 😁 ślicznie wam 🙂
To tak żeby nie było, że my coś na poważnie- proszę
Moon   #kulistyzajebisty
24 czerwca 2015 21:28
lusia722, gdzieś kiedyś na yt oglądałam kawałki kliniki z Bengssonem - bardzo, bardzo tak ;-)
Ehninga nie było do wyboru? <3 :p
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 czerwca 2015 22:32
Burza zdrowy 😅
moon w programie jest chyba 7 do wyboru,  którzy są zakontraktowani. Teoretycznie można wybrać dowolną osobę na świecie i wówczas organizatorzy próbują ją dla Ciebie pozyskać.
Z racji,  że strasznie trudno się zdecydować skupiliśmy się na tych już pewnych.
Główną nagrodą jest półroczny trening u wybranego trenera, 2-5 miejsca to program edukacyjny chyba też półroczny. Całej trójce polaków udało się wywalczyć wyróżnienie, czyli krótkie konsultacje.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2015 22:34
lusia722, a może bym pofociła trochę :P
Ja bym brała Beerbauma <3 uwielbiam to jak jeździ. I ma niesamowite doświadczenie.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 czerwca 2015 22:49
Strzyga u nas generalnie duży obszar. Mamy stawy, pola, łąki,  górkę...no wieś po prostu.
Myślałam,  że na pensjonat wpadasz.
Też się ku Beerbaumowi skłaniam.
Burza widzę podobne upodobania u Piórka 😁
sine, gratuluję postępów! BTW czy Twój trener to wkkwista? Nieczęsto widuje się tak wykombinowane przeszkody 😉


Dziękuję. Nauki odbieram od dwóch osób. Od Sergueia Timakhovicha i Halo. Oboje to ... jeźdźcy wszechstronni. Trener powtarza, z przymrużeniem oka, że skoki są dla debili, ale niestety nie widzi chyba we mnie potencjału na ujeżdżeniowca, bo głównie skaczemy  🙄. I tak, głównie wąskie przeszkody, bo takie, według Trenera, uczą prowadzić konia w łydkach, nie rencami. Skoczyć coś potem szerokiego wydaje się bardzo łatwo. Ale i tak trzeba mi było pojechać na pierwsze zawody, żeby zrozumieć jaka jest różnica między skakaniem na luzie, ot - byle wycelować konika w przeszkodę - a jazda na zawodach, gdzie jest tu i teraz i nie ma miejsca na wyłamania. 

Ł.
sine, gratuluję 🙂 Bardzo fajny filmik. Mnie też się spodobał stoicki spokój trenera, ale jeszcze bardziej to, że bezpośrednio po upadku i rozbudowaniu przeszkody chciałeś się zabrać za naprawianie jej  😁
Burza coś koło 163-165 cm, nie mam jak zmierzyć porządnie. A myślałam, że będzie małym grubym konikiem.
Została grubym konikiem.  😂
sine, gratuluję 🙂 Bardzo fajny filmik. Mnie też się spodobał stoicki spokój trenera, ale jeszcze bardziej to, że bezpośrednio po upadku i rozbudowaniu przeszkody chciałeś się zabrać za naprawianie jej  😁


Dzieki! Moja pierwsza trenerka mawiała, że kto często spada, ten miękko spada (a jak ktoś od święta - to zawsze z kontuzją). Jestem, tfu tfu, przykładem na poprawność tej teorii - sporo się naspadałem w początkowej fazie szkolenia (jazda bez strzemion, na oklep, na dziwnych koniach, itp). Teraz mam już zakaz spadania. Na zawodach to eliminacja, a nie po to się człowiek buja z koniem 100km od domu, żeby nie ukończyć :-)
Lusia722 Chętnie  😀 kradnę co się da. Przyzwyczaiłam się do jednego konia i teraz jeździć na innych nie umiem  😁 Latam jak worek pyrów  😀
Anai dokładnie. Poskakać niestety nie poskaczę, ale jednak są to konie fajnie zrobione i nawet powożenie się po płaskim sprawia przyjemność i czegoś tam uczy  😀 Na tym pierwszym zdjęciu to P klasa?
Burza  :kwiatek: 8-letni wałach sp po Rekrucie. Przyszedł w trening. Chodzi C klasę. Całkiem miły gość z niego, chociaż ma swoje wizje czasami. Ale Pączuś z Piórka  😍

Dorzucam jeszcze kilka zdjęć chłopaka:






najlepszej dziewczynki:





i C'est la vie - ale bez komentarza  😂


baffinka, 6 zdjęcie przecudne!  💘
baffinka, 6 zdjęcie przecudne!  💘


Też tak uważam, ma coś w sobie  🙂
Baffinka co to za kask..? Czy on ma jakieś kryształki...? Nie gotuje głowy przy wysokich temperaturach. Szukam czegoś dla Julki. 🙂
Arma, Brzezinka  :kwiatek: bo na tym zdjęciu to jest kuuuuuuupa miłości  😍  😁
Brzezinka tak, ma kryształki. To jest York Cristal. Jeżdże w nim sporadycznie, głównie na zawody jest. Szału z wentylacją nie ma, ale jakiejś wielkiej tragedii też nie.
Dżastin, urok białego leja, co w połączeniu z mokrym siodłem daje cudny efekt 😉
baffinka, tak, Ptka. Ja po przesiadce z Dina na młodego widzę, jak ciężko jest się przestawić, jeśli jeździ się na jednym koniu. Tak więc korzystaj ile możesz 🙂
sine, tak myślałam. Faktycznie czym innym jest trening, czym innym zawody.  Kto nie spróbował, ten nie wie 😉
Burza, ano plecy nam wyszły 😉 Świetnie wyglądasz! A Piorek jak błyszczy pięknie!
lusia722, bardzo się cieszę! 🙂 upodobania.. wiadomo, zwłaszcza że Piorkowi rzadko wolno 🙂

baffinka, powtórzę się- bardzo fajny cycuś 😍

anai, bardzo fajnie go nabudowałaś 🙂 dzięki 🙂

Burza, ha ha myślałam  że  Ty też  o tych innych  plecach,  znaczy  pięknie  przefarbowanych  pośladkach  😉 😉 się nie zroumiałysmy 😉 tak na serio,  ciężko  mi się  nad jego masą  pracuje.  On cały czas  rośnie  i ciągle  się zmienia.  Teraz  wyskoczył  mu kłąb i w końcu  przestaje  być  przerosniety  zadem. Może  teraz  będzie  łatwiej.
anai, yyyy, jak przefarbowanych? 😀 nie, bardzo mi się podoba linia pleców za siodłem, miło popatrzeć 🙂 wychodzi Ci, wygląda super 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 czerwca 2015 21:49
Burza, Piórek mnie urzeka swoim pączkowatym wyglądem 😍 uwielbiam takie konie!
sine, bardzo fajnie to wygląda!
baffinka, ależ fajne te kopytniaki 💘 najlepiej wyglądasz na tym pierwszym, fajną parę tworzycie :kwiatek:
baffinka, szalejesz tam ostatnio! 😀 bardzo ładny kask🙂
Burza, haha, chodzi o to że Anai odbarwiły się bryczesy na tyłku od siodła i uroczo to wygląda 😀 To aktualne zdjęcia Piorka te z jazdy? widzę że grzywę zapuszczacie  👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2015 22:48
lusia722, nie mam z kim. Choć bym chętnie moją Bułeczkę szkółkową uprowadziła 😀
Beerbaum to jest klasa i dziesięciolecia na światowych parkurach 😀

sine, raczej o podejście chodzi =) i bardzo fajnie =)
ekuss   Töltem przez życie
26 czerwca 2015 19:41
Zdecydowalam,ze bede walczyla o Frigg 🙂 Cos wykombinuje. W kazdym razie jej boks czeka. Oby tylko dziewczyny sie dogadaly,bo obie maja charakterek 😀 Z tym,ze Frigg to taka typowa zolza,a Kleina to dzieciak,ktoremu zabrano lizaka.

No i chyba oszalalam...zapisalam sie na mistrzostwa Islandii w ,,ujezdzeniu'' (moge wstawic czworobok- klasa... yhmm ,,prawie L''😉. Na razie odpuszczam z zawodami na torze. Okropnie sie stresuje...ostatni raz startowalam na Frigg w ...2013 😀 Chyba przed startem wypije melise.
Dżastin, aaaa w życiu bym nie skojarzyła! 🤣 no takie już prawie miesięczne.. 🙂 owszem, ale teraz trochę podcięłam do równego.

Hermes, dziękuję 🙂
ekuss, tak trzymaj kobieto  🙂
ekuss, trzymam kciuki za Ciebie i Frigg. I zdawaj relacje co i jak 😉
ekuss   Töltem przez życie
26 czerwca 2015 23:23
kadyksowa , edyta  dzieki  :kwiatek:
Poki co mam plan : napisac do goscia ,ze po prostu szukam drugiego konia tak na przejazdzki,a nie chce mi sie zajezdzac nastepnego,albo kupowac konia ktorego nie znam,wiec pomyslalam o Frigg.

Czyli- zrobic scieme,ze niby moge ja kupic,ale jakos specjalnie mi nie zalezy.
Moon   #kulistyzajebisty
27 czerwca 2015 08:45
ekuss, goł, goł! trzymam kciuki, żeby wszystko wróciło na swoje miejsce! ;-)
A co do gościa, to bym chyba jednak wybrała opcję znajomy, który dzwoni i pyta (nie konkretnie o Frigg, tylko ogólnie o jakiegoś szkiepra do przejażdżek) przyjeżdża i niby przypadkiem o oko wpada mu Frigg. Wtedy chyba będzie bardziej wiarygodnie no i jest szansa, że cena nie będzie z kosmosu. Tak czy inaczej - powodzenia!

baffinka, 6te foto!  😍 A najlepsza sztuka faktycznie najładniej się prezentuje, tak dobrze jej z oczu patrzy. ;-)

lusia722, dobrze, że z łatkiem już ok!
A trener już wybrany? :>

anai, naczółek!  😍 co to za naczółek i czy mają z granatowymi kryształkami??  😜 😁

Burza, pożycz deko ogona! Piorko wygląda jak milion dolców!

A ja znowu porzygam tęczą - wczoraj galopowałam, gaaaalooopooowaaaałaaaam na swoim koniu! AAA! Dziś mam zakwasy w łydkach i... na tyłku (dafuk?! O.o) ale chodzę zajarana jak świeczka  😜 Syn w trakcie tuningu u cioci Ponii a i tak chodzi, że się zsiadać nie chce.
Mam nawet filma jakiegoś, jakość i stan mego garba dają po oczach - żeby nie było że nie ostrzegałam :P (no i konia ubrałam szmatoholiczo, siebie już niekoniecznie...  🤬 )

ekuss   Töltem przez życie
27 czerwca 2015 11:00
Moon Problem z tym,ze to nie jest tak popularna wypozyczalnia i gosciu na pewno by mial podejrzenia. No,a poza tym na pewno podnioslby cene ,w koncu tyle ludzi chce tego konia xD
Napisalam wczoraj do wlasciciela i zaproponowalam mu 50% mniej zeby zobaczyc ile zejdzie. Zszedl troche- chce troche wiecej niz za ile ja sprzedalam,wiec to juz cos. Tylko dopisal ,,oferta wazna do jutra do polnocy''. Teraz musze chwile siasc i policzyc wszystko. Gdyby Kleina nie byla tak fajnym koniem to Frigg juz by u mnie stala 😀 Trudno...jedynie auta nie zmienie xD

Bede informowac na bierzaca 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
27 czerwca 2015 11:13
Burza wyglądacie oboje rewelacyjnie  🙂
Anai Szarak to już poważny pan koń  🙂
My tymczasem pozdrawiamy leniwie z czwartku bo do poniedziałku ma przymusowe wolne.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 czerwca 2015 11:18
moon Księciunio po MP wraca do pracy.
A trener wybrany i mail już wysłany.  Jeśli termin będzie odpowiadał to na dwa tygodnie jedzie do Beerbauma.
A po Lucjanie nie bardzo widać taką przerwę.  Świetnie chodzi.
ekuss mam nadzieję,  że uda się  Frigg sprowadzić.
Kastorkowa czemu wolne?
Kastorkowa   Szałas na hałas
27 czerwca 2015 12:00
Koniu nic nie dolega, to ja wczoraj zemdlałam i czekam na wyniki krwi i decyzję czy mam się udać do kardiologa więc Prosiek ma małe wakacje.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się