Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Zorilla, to zamknięta grupa ale podeślę Ci linka 🙂
Dymacz z ul. Podedworze
Czy ktoś był dzisiaj na zawodach w Facimiechu, ktoś kto robił zdjęcia? :kwiatek:
Kaskal robila na pewno wrzuci na swój fanpage i bedzie mozna poogladac/kupić 🙂

Ja byłam ale nie robić zdjecia 😉
Z nowinek o krakowskich sklepach: Amigo otworzyło się w soboty i niedziele 11-18  😉
Z nowinek o Amigo: zmienili sposob posprzedazowej obslugi klienta  🤣 Ale to bardzo mile  :kwiatek:
Z nowinek o Amigo: zmienili sposob posprzedazowej obslugi klienta

Co to znaczy?
Smieje sie, bo widze że do Dżastin też, dzwonila dzis do mnie Pani i "dbała", mowila o nowinkach, wypytywala o zainteresowanie paszami itp itd 😀 🙂
Owszem, potwierdzam😀 ale bardzo fajnie się rozmawiało i nawet próbki tych pasz są w sklepie🙂
Ja czekam na dzień kiedy przestaną się gapić na każdego klienta jakby chciał coś ukraść.  😁

Z nowości też sklepowej, otwiera się nowy sklep jeździecki z komisem na ulicy Długiej. Dla fejsbukowiczów:  https://www.facebook.com/events/1429552997368184/
Przyznać się kto to ?  👀
Gillian   four letter word
16 czerwca 2015 14:05
Ludzie, gdzie w Krk można stacjonarnie zakupić Chevinal? bo będę na chwilę i bym sobie przywiozła 🙂
Wydaje mi się, że bywały w starym młynie, ale trzeba by było dzwonić czy mają na sklepie. 😉
W Hidalgo jest
Gillian   four letter word
16 czerwca 2015 16:14
postaram się tam dotrzeć 🙂
Czy ktoś z was jeździ/trzyma konia w ośrodku Włosań?
Ludzie, gdzie w Krk można stacjonarnie zakupić Chevinal? bo będę na chwilę i bym sobie przywiozła 🙂


Jest w Horse Trade
Możecie polecić jakąś stajnie w okolicach Krakowa (do 40km), gdzie mogłabym wysłać konia na emeryturę? Zależy mi jedynie na płaskich wybiegach i dobrej opiece. Mogą być to stajnie przydomowe bez żadnej infrastruktury dla jeźdźca. Z góry dziękuję za pomoc 🙂
Co to za stajnia jest na ul Jeżynowej? Ktoś wie?  :kwiatek:
Na Jeżynowej była nieistniejąca już "Ewelina". Potem w tej stajni stali jakiś czas ułani chyba, potem ktoś miał tam swoje prywatne konie, nie było pensjonatu czy prowadzonych jazd. Na pewno jeszcze jakiś czas temu była...tablica, jak reszta - nie wiem. 😉
Na Jeżynowej była nieistniejąca już "Ewelina". Potem w tej stajni stali jakiś czas ułani chyba, potem ktoś miał tam swoje prywatne konie, nie było pensjonatu czy prowadzonych jazd. Na pewno jeszcze jakiś czas temu była...tablica, jak reszta - nie wiem. 😉

Dziękuję. Jeżdżę często Igołomską i pamiętam tę tablicę a teraz znikła. Dlatego spytałam.
http://www.krakowskiszwadron.pl/kontakt/kontakt.php  to już tam nie istnieje?

Mój koń się tam urodził jak głosi jego paszport, więc też jestem ciekawa 🙂
Obok siebie były chyba dwie stajnie,jedna przydomowa,całkiem prywatna, jedna właśnie gdzie stali ułani. Nie mam pojęcia, jak to się potoczyło dalej, to było przynajmniej 4-5 lat temu.
edit - pierwsza na miejscu była właśnie "Ewelina, później chyba na sąsiadujących terenach powstała jeszcze jedna stajnia (?? chyba, jeśli dobrze kojarzę).
Na Jeżynowej są 2 stajnie obok siebie - ułani i prywatna właścicielki Eweliny  😉
konikZdrzewa   Koń na biegunach
25 czerwca 2015 18:40
[quote author=Dżastin link=topic=196.msg2376775#msg2376775 date=1434402711]
nawet próbki tych pasz są w sklepie🙂
[/quote]

A jakich pasz próbki są w Amigo? Chociaż tak orientacyjnie? Szukam właśnie czegoś dla mojego kopytnego, rozważałam zamówienie z neta, ale dowiedziałam się, że mają tam otwarte w niedziele, co mi akurat bardzo pasuje - ze względu na godziny pracy żywcem nie mam jak podjechać w tygodniu 🙁
Drogie Krakusy

Czy komuś z Was nie obiło się ostatnio o uszy/oczy (ostatnie parę tygodni), że gdzieś w okolicy Krakowa, być może koło Alwernii, pojawiły się nowe konie? Raczej nie stajnia, a stado koni trzymane na łące, przy jakimś gospodarstwie?

Pytam, bo usiłuję ustalić miejsce przebywania konia, który kiedyś był stajennym kumplem Nafcia, potem poszedł do fundacji, a teraz z resztą fundacyjnych koni .. hmm, jak to delikatnie powiedzieć ... zapodział się. Chcę wiedzieć, że u niego wszystko ok.
A może ułatwi jak powiesz gdzie te konie stały wczesniej? Przed "Alwernia"?
Zorilla, trudno powiedzieć, zdaje się, że ostatnio w Dulowej. Niestety informacji jest bardzo mało. Dwa tygodnie temu, na umówionej wizycie szefowa mojej stajni widziała tego konia, ale już w tym tygodniu go nie ma. To samo dotyczy reszty stada. Staramy się oczywiście dowiedzieć oficjalnymi kanałami, ale z tym idzie bardzo ciężko. Dlatego zapytałam tez tutaj, bo a nuż ktoś coś wie.
NAf1 w Dulowej k. Trzebini? W ktorej stajni dokładnie? Mieszkam tu i nie kojarze, zeby w znanych mi tu stajniach było jakies "stado" koni czy tez w ogole nowe konie na pensjonacie. Powiedz cos wiecej o tym koniu? Popytam znajomych 🙂
Dżastka - koło Krzeszowic, więc pewnie chodzi o tę samo Dulową. Konie, psy, koty, koza (?) stały na prywatnej, dzierżawionej od kogoś posesji. Koń to duży, kanciasty kasztan, kulawy na przód, z mocno zwyrodniałymi przednimi nogami i wgłębieniem na kciuk po lewej stronie szyi. Postaram się o jakieś zdjęcie.

Edit


Edit2
Czytam wątek, ale oczywiście a pamięcią mam problemy. Stajnia na Dębinie (za Wieliczką?), tam podobno stoją jakieś konie fundacji. Mamy kogoś z tej stajni?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się