Ostrogi

darolga   L'amore è cieco
07 kwietnia 2015 15:50
Czy Sprenger robi ostrogi z osłonką gumową i szpicem w kształcie litery L? Takie jak popularne Pessoa?
Happiowa   córka grabarza
30 kwietnia 2015 06:41
mam ostrogi, w których jedno ramię jest krótsze, drugie dłuższe. to krótsze powinno być przy koniu?
Raczej krótsze
Mam pytanko. Sama się mocno głowię, bo ostrogi super, ale nie wiem czy przepisowe. Czy ktoś miał do czynienia z ostrogami Waldhausena "Extension I"?
Chodzi mi o to, czy nikt nie przyczepi się mi na zawodach ujeżdżeniowych do tego "cypelka" stabilizującego ostrogę? Nie spotkałam się z tym rozwiązaniem w ostrogach innych firm, więc wolę się upewnić zanim zamówię, żeby potem nikt mnie z czworoboku za to nie wyprosił 😀
Nie kojarzę żadnych podstaw do kwestionowania wynalazku (faktycznie - fajny).
Weiderowa, jeżdżę w takich (tylko inny szpic) na zawodach od dwóch czy trzech lat i nie ma problemu.
halo, epk Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Ma ktoś może ostrogi z kółkiem horze i jest w stanie powiedzieć jaką mają długość? Szukam i nigdzie nie pisze 🙄
Nie wiem czy moje z kółkiem nie saz horze, jak bd w stajni to postaram siezmierzyc 🙂 Kółko ma z 2cm średnicy, szpic z 2,5 ale to tak na czuja mówie.
Zorilla, będę bardzo wdzięczna :kwiatek:
Ja jeżdżę w piętnastkach YORK-a, kupiłam najtańsze na GNL-u i muszę powiedzieć że chodź są krótkie i malutkie, mój koń świetnie na nie odpowiada. Używam ich już dość długo, co prawda sporadycznie, ale używam i muszę powiedzieć jak na cenę 21 zł to spisują się świetnie. Gorąco Polecam !  😉
poszukuję ładnych pasków do ostróg w kolorze BRĄZOWYM, jakieś pomysły?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 sierpnia 2015 14:56
ładne brązowe paski to te, ale nie ma zdjęcia brązu. na żywo ładny, ciemny brąz.

dostanę gdzieś ostrogi metalab damskie 20 mm zaokrąglone?  👀 muszą być dostępne od ręki, ponieważ w hurtowni nie ma.
sei, chyba właśnie te zamówiłam.
Czy dostane gdzieś w PL takie ostrogi ? http://browbandswithbling.net/spurs.html  :kwiatek:
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
13 kwietnia 2017 20:56
Kojarzy ktoś gdzieś granatowe paski do ostróg? Wiem, że Ktoś już o to pytała, ale może coś się pojawiło na rynku... :kwiatek:
Odkopuję wątek z trochę głupim pytaniem...

Otóż kupiłam ostatnio te ostrogi https://www.gnl.pl/ostrogi-damskie-br-prince-of-wales.html i niestety, ale są koszmarnie wąskie  😵

Jaki jest bezpieczny sposób na poszerzenie ostróg?

Będę wdzięczna za pomoc 😉
ushia   It's a kind o'magic
06 września 2018 09:11
lapiesz za ramiona i rozszerzasz
ushia tak po prostu? Bo już próbowałam i ani drgnęły, stąd pomyślałam, że są jakieś inne magiczne sposoby 😉

No nic, najwyżej poszukam jakiegoś prawdziwego mężczyzny do pomocy  🤣
Czy ktokolwiek wie, czy ostrogi jeździeckie można przewozić w samolocie w bagażu podręcznym?

Wolę zapytać niż potem w razie czego mieć problem... .
niebieskie/grantowe paski do ostrog dostanę gdzieś?
xxagaxx, napisz do forumowej ententy, szukała ostatnio i znalazła, z tym, że nie wiem czy nie w Kramerze
Jakie ostrogi byście polecały takie na co dzień, jak najbardziej uniwersalne. Ja w ogóle nie ogarniam różnic w nich, mam jakieś takie okrągłe, ale mam wrażenie, że są zbyt „tępe” w działaniu i nieprecyzyjne. A z drugiej strony nie potrzebuje czegoś mocnego, bo ja ich jakoś często nie mam potrzeby użyć. Także potrzebuje coś pomiędzy.
flygirl, może po prostu kup ostrogi zakończone nie "obło", a "kwadratowo"... (?)
Są odrobinę mocniejsze w działaniu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się