Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Teodora, mój dom zawsze gościom przyjazny 🙂 Tylko szemrana wiecznie zapracowana 🙁 Mimo to zapraszam serdecznie 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 czerwca 2015 20:15
smartini i nasze zdziwienie " co ona auto chce sprzedać, że zdjęcia robi ? "  😁

To ja nieśmiało wpadnę ze swoimi wypocinami z dzisiejszych zdjęć ze źrebami. Z tych ze wschodu ni cholery zadowolona nie jestem ...


Wabankowa, piękne! Takie bym chciała na ścianie  😜
Dziękuję  :kwiatek:
Balans bieli celowy?
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 czerwca 2015 12:06
Lena a coś z nim nie tak ? Z efektu jestem bardzo zadowolona 😉
wabankowa, biele nie są białe, tylko takie szarawe. Jakbyś suwak highlighta w LR za bardzo na minus dała.
A dla mnie dodatkowo trochę za dużo clarity i ciasne kadry (a takie ładne tereny za plecami :P).
smartini, drugie i przedostatnie super. Choć ja bym wolała bez człowieka, nie wiem czemu 🤣
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 czerwca 2015 19:12
budyń, bo dwa ostatnie to backstage :P było nas około 30tki, zrobienie zdjęcia kilku koniom bez człowieka graniczyło z cudem :P
ja tam z ludziem lubię, ale bez ludzia też może być
a jakby ktoś chciał, to tu jest nas zbiorczy album backstageowy jak po poprzedniej integracji 😉
https://www.facebook.com/ddubowik/media_set?set=a.986382168061644.1805395960&type=3&uploaded=3
budyń zależy co kto lubi 😉

Co do tych zdjęć bez ludzi racja, wszędzie nas pełno było xd
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 czerwca 2015 20:05
budyń zależy co kto lubi 😉

Co do tych zdjęć bez ludzi racja, wszędzie nas pełno było xd


zdjęcia Kasi dość dobrze obrazują co tam się działo :P
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11181213_986380881395106_5095203334395620151_n.jpg?oh=9af64abb7cfbc9ada5dac8cdfcc041a0&oe=56309DC6[/img]
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11027929_986380284728499_175368100993366994_n.jpg?oh=e8f747dc47742a6b5bc8171e227a0e8b&oe=5615A768[/img]
wszędzie wszystkich było pełno ;D
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
28 czerwca 2015 20:41
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 czerwca 2015 00:26
pierwsze fajne, tylko nie wiem czy tak jest lepiej czy jakby jednak tak wyprostować horyzont... i się pewnie nie dowiem 😀

oczy mówią, że czas odespać integrację, więc zostawiam Was z ostatnim Tiguanem
chyba mam nowe hobby 😀
sterta tutoriali obejrzana, we wtorek prób ciąg dalszy  😀iabeł:

smartini, a tak w ogóle kto wpadł na pomysł sesji auta? Są świetne, jak z jakiegoś katalogu  😍

To ja też wrzucę coś z integracji, o 😀





Jedynie zła jestem, bo te wschodowe zniknęły gdzieś w cholerę, a podobały mi się na aparacie... No cóż, pozostały te pierwsze z mgły 😀 No i zachodowe ofc.

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogromne zdjęcia
wabankowa, trzecie przypomina mi tapetę na pulpit 😀 Drugie i trzecie mi się podoba (może minimalnie przesada z kolorami jak dla mnie, takie są... dziwne, ale to już wyżej Ci ktoś pisał 🙂 ), a pierwsze jakoś niespecjalnie - kadr centralny i źrebaczek w trochę nieciekawej pozie.
smartini, czwarte mi się bardzo podoba, a kolejne też wolę bez człowieka jednak 😀 Ale oglądałam foty na fejsie - faktycznie od groma Was tam było! Zastanawiałam się właśnie, jak udawało Wam się robić zdjęcia bez siebie wzajemnie w kadrach 😀 A zdjęcia samochodu to pełna profeska! Wygląda totalnie jak z reklamy 👍
Huculska Ostoja, przy takim kadrze (koń w lewej części) poczekałabym na kolejną fazę skoku - pstrykała już podczas lądowania. Albo z kolei szybciej - podczas najwyższej fazy skoku. Jakoś tej fazy, która jest na Twoich zdjęciach nie lubię 😉
Cheerful, podoba mi się pierwsze, ale trzecie to odlot!  😍 Ostatnie mi trochę nie gra przez te poucinane konie po bokach - jakoś tak mi to nie pasuje w tym zdjęciu.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 czerwca 2015 13:12
Cheerful ja chciałam zrobić samo zdjęcie tego światła, a później zaproponowałam że postawę tam mój samochód ( zawsze chciałam zrobić zdjęcia mojego samochodu i mam <3 )

Też mam kilka z integracji :F











Pursat   Абсолют чистой крови
29 czerwca 2015 13:17
juliadna, brak słów... 😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2015 16:31
Wszystkie zdjęcia ze wschodu, jakie widziałam, były strasznie wyprane z kolorów. Szaro-szare.
A tu nagle wpada juliadna ze swoim obłędnym siwkiem  😜
Facella a ja właśnie nie wiem czemu wolę właśnie te szaro-szare 🤔
juliadna to zdjęcie w galopie!  😍
smartini czy twoje prace kiedykolwiek przestaną wzbudzać we mnie podziw i zachwyt? Kocham twoje zdjęcia  😍 😜

A ja wpadam z kotkiem i cavalierem i kwiatkiem,(  odpaliłam Heliosa 2-i raz w życiu- muszę się w końcu nauczyć z nim pracować)


smartini   fb & insta: dokłaczone
30 czerwca 2015 15:01
Wszystkie zdjęcia ze wschodu, jakie widziałam, były strasznie wyprane z kolorów. Szaro-szare.
A tu nagle wpada juliadna ze swoim obłędnym siwkiem  😜


bo było szaro-szaro :P w końcu o 4 byliśmy na miejscu, ani kawałka słońca nie było widać. Juliadna po prostu oszukuje :P

Czekoladowiec, dziękuję  :kwiatek:

No to dałyście czadu na plenerku. Piękne zdjęcia
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2015 15:52
smartini, tak myślałam  😁 dlatego mi się nie podobają, no tak bywa, że nie zawsze się trafi na warunki.
Drugie obłędne, uwielbiam takie kadry  😍

A w niedzielę może będę coś modzić z juliadną  😀iabeł: daaaaawno nie robiłam normalnych zdjęć, ciągle tylko zawody, więc przydałoby mi się  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 czerwca 2015 16:00
Nie no, warunki byly :P ale wiele zdjec jest z momentu kiedy switalo ale nie bylo jeszcze kolorowego swiatla 😉
Dzisiejszy Helios.
Wracałam z Centuriona i .............poszłaaaaaaam w pole.



szemrana, niesamowite!!! na drugim przeszkadza mi straszna aberracja🙁
Dziewczyny, muszę powiedzieć, że nic mi się tak nie podoba, jak Wasze obrazki heliosem! Magiczne!
Kastorkowa   Szałas na hałas
02 lipca 2015 07:29
Szemrana to pierwsze jest niczym obraz  😍
No dobra. Ruszyłam do piwnicy, znalazłam moje stare dwa zenity. Mam dwa Heliosy-44M-4. da się tym robić zdjęcia? (mam body pentax)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się