Sesja/Studia i t d ;)

Te spady to pewnie ludzie którzy nie zdali też innych rzeczy i im się już nie chciało starać - kilku takich też znam.

Zaspałam na egzamin z fizjologii  😵 debil. no debil.
Zdałam histologię!  💃 💃
Jak mi tak dobrze idzie strzelanie to idę zagrać w totka! a co!  😂
Dzisiaj exam z organy, a ja od wczoraj zrobiłam sobie wakacje. Także jeden wrzesień mam na pewno.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 czerwca 2015 06:48
ja też mam wrzesień, właśnie się dowiedziałam. i trzy zalki do tego 😉
stresuje mnie ta fonetyka jak już ją uwaliłam, będę czytać notatki w kajaku  😂
Proszę o kciuki 15;45-16:14.. mam szpilki z anatomii i czuję, że nic nie umiem... Przeglądam notatki, oglądam filmiki, które znam praktycznie na pamięć a czuję się mega niepewnie...  😵
Mi się w przyszłym tygodniu zaczyna sesja więc dołączam do wątku. Póki co ciężko mi się za cokolwiek zabrać, zwłaszcza biorąc pod uwagę pogodę za oknem... no ale cóż, trzeba się brać w garść 😀
No i popełniłam ten sam błąd co przy prawie każdej sesji, tzn. zaczęłam oglądać serial...
Sonkowa będzie dobrze, ja też tak się czułam., ale pomyśl sobie, że nawet jak coś pokręcisz to możesz stracić aż 24 punkty! Da się ze sobą konsultować, nie jest tak źle.

Ja dzisiaj zdałam szpilki, histo na 3.5, tym samym "tylko" teoria z anatomii dzieli mnie od wakacji  🙂
Czy jest tu ktoś kto miał socjologię kultury na studiach i kojarzy takie zagadnienie jak: typu kultur wg Margaret Mead? ja miałam socjologię, ale nie kojarzę tego. Pytałam koleżankę czy coś kojarzy to też nie wiedziała. Chyba tego u nas nie było.
Zdałam szpilki!  😅 jeszcze tylko jeden egzamin i wakacje.  😜

wakacje  😅 zdałam biochemię na 3,5  🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 czerwca 2015 20:44
Chuda, http://encyklopedia.pwn.pl/haslo/Mead-Margaret;3939124.html ja nie kojarzę, ale google tak :p
Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie...  😁 CAŁA SESJA POKONANA W PIERWSZYM TERMINIE a 3 to... zła ocena choć z anatomii w pierwszym terminie nawet 3 cieszy ;p. Wymiatam!  🏇 Wpadłam pocieszyć się trochę, bo mi się twarz cieszy od kilku godzin i przestać nie może  💃
Sonkowa, nopebow Gratulacje!

A ja zdałam moje combo histo+embriologia!!🙂😉) I w wirtualnym dziekanacie widnieje mi już piękne 4 z histologii na koniec ach.. 3 miesięczne wakacje czas start🙂 Trzymam kciuki za Was nadal🙂
Magdzior, Naturalsi, Sonkowa, nopebow, gratuluję!

ja również dołączam do wolnych ludzi 😜 dzisiejszy egzamin z patofizjologii pchnięty na 4 i tym sposobem rozpoczynam wakacje 😍
robakt   Liczy się jutro.
01 lipca 2015 18:20
Przybywam z placu boju:
Poniedziałkowe kolokwium 5/6 pkt, myślałam, że mi nie poszło, ale jednak jest całkiem ok 🙂
Dzisiejszy egzamin... no nie wiem, raczej nie nastrzelałam za bardzo.
Jutro kolokwium z przenoszenia masy, powinno być ok.
W piątek egzamin z termodynamiki procesowej, jak nie zdam go w piątek, to celuję w przyszłą środę.

Na wrzesień na razie na pewno: koło z ćwiczeń z przenoszenia masy.
Reszta się rozstrzygnie.
Strzyga dzieki, znalazlam tez w google, ale nie wiedzialam czy to co tam pisze jest prawdziwe, a ze to jedno z pytan na obrone to nie moglam zaryzykowac 😉 jak w dwoch zrodlach pisza to samo to powinno byc ok 🙂
Dziewczyny pomocy! W poniedziałek mam egzamin a ja juz nie daje rady sie uczyć.. Cały czas chce mi sie spać... Dzisiaj znowu przespałam pol dnia i praktycznie nic nie zrobiłam.. Kawy chociaż nie znoszę to zmuszam sie ale nic nie działa, po wypiciu poszłam w dwugodzinną kime..  😵 sesja tez na mnie nie działa.. Chodzę spać o normalnej godzinie, jem normalnie i nie moge... Jak tak dalej pójdzie to nic sie nie nauczę..  😵 jak sobie z tym radzicie? Białych proszków nie zamierzam przyjmować.  🤣
Mam to samo...  🙄 Chyba dlatego, że czuję już wakacje. Nie daję rady uczyć się w taką pogodę i jeszcze nic tak naprawdę nie powtórzyłam, a egzamin w poniedziałek. Cudownie...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lipca 2015 15:37
Do pracy z kucami na rano 🙂 przejezdzam na rowerze 4 km, przechodze z dziecmi 10, wracam do domu, kima i do nauki :P
egzamin juz we wtorek. Strasznie sie stresuje.
Rano byłam w stajni, obudziłam sie wypoczęta, pojezdzilam, wykapalam konia, wróciłam do nauki i nie moge.  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 lipca 2015 16:25
Sonkowa, ja jestem człowiekiem który lekko potrafi przespać kilkanaście godzin na dobę, kawa na mnie nie działa, energetyki również. natomiast yerba mate działa znakomicie, tylko to też zależy od jej rodzaju. jak coś, polecam. jak masz herbaciarnię w pobliżu to się wybierz, rano wypiję, do wieczora mnie trzyma  😁

ja odpaliłam wakacje. we wrześniu ich nie będę mieć, to teraz pokorzystam  🤣
Ja się nie chwaliłam, zdałam fizjo i od ponad tygodnia mam wakacje  😜 mam praktyki i jeździłam karetką  😀 teraz tylko załatwić warunek i będzie wszystko z głowy  💃

btw jak ktoś chce mogę oddać prawie kilogram yerby, tata kiedyś mi kupił a ja tego przełknąć nie mogę, a poza tym na mnie i tak nie działa jak wszystko  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lipca 2015 16:55
zonk, ja chętnie przyjmę, bardzo lubię yerbe 🙂
Sonkowa miałam dokłądnie to samo rok temu. Tyle, że u mnie było to znów pogłębienie niedoczynności tarczycy i spory niedobór magnezu. Możliwe, że też masz jaieś braki magnezu, ale tego w jeden dzień nie da się uzupełnić 🙁 . Trzymaj się, to ostatni egzamin wasz?
Mikrooo śni mi się po nocach... Immuny jakoś nie straszne, ale znaleźć siłę na naukę pytań to sztuka.
Tak, ostatni na szczęście. 😉 jakos muszę sie spiąć.. Zaraz pójdę po wielką milke. Moze bedzie lepiej.  😂
busch   Mad god's blessing.
02 lipca 2015 17:38
Też bym obstawiała magnez. Niedobór magnezu powoduje kłopoty z koncentracją, senność - ale też drżenie, męczliwość mięśni. Ja niejeden raz wpadłam w spiralę zmęczenia, bo piłam kawę bo czułam się zmęczona, kawa wypłukuje magnez, czułam się coraz bardziej zmęczona, coraz więcej żłopałam kawy z tego powodu i tak dalej... 😉.
Ja kawy nie pije, bo nie lubię. 😉 dzisiaj wypiłam ale od razu po niej zasnęłam, wiec raczej nie ma to sensu.  😂 kiedyś działała na mnie zielona herbata, ale tez przestała. Jestem beznadziejnym przypadkiem.  😂
Jakieś badania porobie, ale to juz jak bede w domu po sesji.. Teoretycznie co jakiś czas robię, bo muszę i jest okej. Moze teraz jakos tak sie złożyło, że zmęczenie, upały, stres i dupa... No nic , jakos przez te dni trzeba sie spiąć!
A ja zauważyłam zależność, że im więcej się śpi .. tym bardziej jest się sennym i trzeba się z tego sennego transu wyrwać i po prostu raz czy drugi nie dać się drzemce. Mi jak już jestem naprawdę śpiąca w ciągu dnia (tzn pójdę spać ok 3-4 i wstanę o 7-8) to robię 20-sto minutowe drzemki ale zni minutę nie dłużej! Nastawiam budzik, wstaję mimo, że mi się nie chce i.. jest lepiej niż po kawie🙂
Ja za to bez drzemki nie jestem w stanie się uczyć. Wracam z uczelni/pracy/stajni/praktyk/itp, kładę się na godzinkę i jestem jak nowa. Tylko ja sie ucze w nocy, nie umiem w dzień.
pytanie głównie do dziewczyn z leka, ew z pokrewnych kierunków 🙂
Na 3 rok musimy się już obowiązkowo zaopatrzyć w stetoskop, słyszałam, że skoro i tak będę musiała go zamówić to warto to zrobić jeszcze przed praktykami u rodzinnego, bo tam może być całkiem przydatny. Byłam wczoraj w sklepie oglądać i sprzedawca pod niebiosa zachwalał Spirita. Mówił że to to samo co Littmann, tylko tańszy o prawie połowę. Trochę mi namącił, a nawet nie mam lekarza w najbliższym otoczeniu żeby te informacje sprawdzić. Macie jakieś doświadczenie?

zonk, moje gratsy! 3 rok brzmi dumnie, hmm? 😁 🥂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się