Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Dzionka
Ten twoj Dzionek, to jakos mocno zmeznial czy cos myle?
Bo pamietam kiedys cos ode mnie kupowalas i on odbieral, taki zawsze mi sie chlopaczek kojarzyl, a tu Sparta i siwe wlosy  😀iabeł:

Pieknie wygladaliscie, super kolor ma ta sukienka 🙂

*sorki brak polskich znakow na klawiaturze
A w moim odczuciu właśnie taki krój (odcięcie pod biustem, marszczenie) podkreśla biust. Spłaszczają raczej "jednolite" płaszczyzny.
Ze stanikiem, tym bardziej push-up lub bardotka, biust byłby pewnie wyżej i tworzyłby "bulki" na górze.
Tu widać, że biust na wolności, ale jaki biust! Skoro tak wygląda bez stanika.
Wszystkie zwróciły uwagę na cycki, więc coś w tym jest 😜
Dziona, uwielbiam historię z płaszczem 😜
CzarownicaSa, to było pierwsze moje takie wyjście ever, więc doskonale cię rozumiem 🙂

Dodofon, hahaha dzięki 😀

faith, tak jest, powietrzyć można, chociaż długo nie mogłam się do tego przekonać

baffinka, dziękuję! Cieszę się, że historia z płaszczem miała takie działanie, bo ja ciągle czuję zażenowanie jak o niej myślę 😀

Arimona, oj tak, mój mąż zmienił się dość mocno 🙂 I koń i mąż z tych późno dojrzewających, jak się okazało 😉

Ascaia, tylko że ja właśnie myślałam, że to wcięcie w talii jest moim atutem i to ekspnowałam, cycki mi nigdy nie przyszły do głowy - do niedawna :evil: Dzięki bardzo za miłe słowa 🙂

amnestria, twoja historia nie lepsza ;P hehe, jak ta weryfikacja wyobrażeń z lustrem musiała cię boleć 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 lipca 2015 14:48
Dzionka
Nie będę oryginalna, również zwróciłam uwagę na biust, zazdroszczę!  😜
Wyglądacie z mężem (swoja drogą, przystojniak z niego 😉 ) jak hollywoodzka para, bardzo do was pasuje taki styl 😉
Dzionka, talia to chyba jednak trochę niżej. 😉 i tu akurat jest chyba skryta pod suknią. Masz długą czy krótką talię? Uważasz, że tam gdzie zdobienie to Twoje najwęższe miejsce? Miałabyś talię wysoko, a to wtedy super korzystnie dla nóg (proporcje).
Jeśli jesteś klepsydrą to i talia, i biust są Twoim atutem. Sama kobiecość! 🙂 Podkreślaj i jedno, i drugie. 🙂
Averis   Czarny charakter
02 lipca 2015 15:38
Wstaw fotkę sukienki - dostań analizę figury 😁 Pięknie wyglądaliście, Dzią 🙂

Pauli, hihi, dzięki 🙂 To magia aparatu, normalnie tacy hollywoodzcy to nie jesteśmy zdecydowanie 😀


Ascaia, nie no, wiem gdzie mam talię 😀 Miałam na myśli, że zazwyczaj właśnie talię eksponowałam, a nie cyc, a tutaj poszłam inną drogą 🙂

Averis, jakoś to zniesę 😉 dzięęęęki!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 lipca 2015 15:40
W końcu 95% forum to baby, czego się można spodziewać? 😁
Dzionka Ja też zwróciłam uwagę na biust... 😁 Pomyśl sobie co myśleli zatem wszyscy jak im na żywo taki się prezentował. 😜 Ale świetnie wyglądaliście! Ja też pamiętam Twojego W. (ze ślubnych zdjęć) i też miałam w pamięci takiego chłopaczka, a tu fest MĘŻCZYZNA. Wow. 🙂 Pozazdrościć! Pięknie wyglądaliście! Oczu oderwać nie mogę! (a na historię o płaszczu parsknęłam głośnym śmiechem 😁 )
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 lipca 2015 17:34
Dzionka
Dobra, dobra 😉 W tej kiecce spokojnie mogłabyś odwiedzić jakąś filmową galę 😀
Dzionka,  przepiękny kolor tej kiecy! oszałamiająco wyglądasz! otworzyłam ostatnią stronę i widze dyskusję o Twoich cyckach to od razu cofnęłam się do poprzedniej oblukać 😀

rzadko gdzieś ryja wstawiam, bo niewyjściowy, ale usłyszałam, że się chowam, to się pokażę. Jakby mnie kto gdzieś kiedyś zobaczył to chętnie pogadam 😉

[img]https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/s720x720/11403203_993736667325195_619859073278757760_n.jpg?oh=3eee21a9d5ca3083b5daf54c627edf0d&oe=562A2475[/img]
Wlosy jakie przesuper!
O masz, a co znowu źle napisałam? :/
🙁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 lipca 2015 19:12
Dzionka-klasse!
Arimona, oj tak, mój mąż zmienił się dość mocno 🙂 I koń i mąż z tych późno dojrzewających, jak się okazało 😉

Leżę i kwiczę.  😂 Koniarze to jednak specyficzne środowisko.  🏇
Nie będę oryginalna: pięknie wyglądaliście.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 lipca 2015 20:06
Isabelle ja sie znow powtorze- no uwielbiam Twoj usmiech 😍 fryz dodaje ci jeszcze wiecej charakterku, jak poprawisz to juz w ogole bedzie szal 😜
Isabelle Chyba myślami Cię ściągnęłam. 🙂 Na tym zdjęciu, z tym spojrzeniem kojarzysz mi się z jedną z moich ulubionych postaci w bajkach Disneya - Terk, przyjaciółką Tarzana! 🙂 Ale bardzo pozytywnie! Normalnie jak zobaczyłam zdjęcie to od razu o niej pomyślałam. 😁 :kwiatek:
sandrita,  wygoglałam 😀 bo tarzana nie widziałam. Chyba powinnam czuć się urażona 😀
faith,  z okazji farbowania mam zdjęcie siebie. w innej sytuacji nie dopuściłabym do takiego zdarzenia 😀
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
02 lipca 2015 21:39
Dzionka - skad taka piękna sukienka ?
ISabelle to czesciej farbuj i pokazuj bo fota bardzo pozytywna 🙂
sandrita, ojejj, dziękuję! Szkoda, że nie widziałaś mojego Witka za czasów jak się poznaliśmy - teraz nie mogę uwierzyć, że on był takim dzieciuchem te 8,5 roku temu 😁 No ale mój gust do mężczyzn zawsze był taki sam - im bardziej chłoptaś tym lepiej 😀 Dziękuję za miłe słowa :kwiatek:



Pauli, hihi, dzięki 😀

Isabelle, rozmowa o cyckach rządzi - nigdy się nie spodziewałam, że będę bohaterką takiego tematu 😀 Włosy przesuper, bardzo odważnie, ale pasują do ciebie na maxa 🙂 A co Nika na to 😁 ?

Ascaia, absolutnie nie, no coś ty 🙂

Wojenka, dzięki!

Aprilla, hihi do usług 😉 Ale taka prawda! Dzięki za komplementa!

Wizja, z centrum mody Nadarzyn, do którego pojechałam już w akcie desperacji nie mogąc nic znaleźć w "normalnych" miejscach. Nie polecam tam jechać, bo to była w zasadzie jedyna sukienka, która w ogóle nadawała się do przymierzenia 🙂
kujka   new better life mode: on
03 lipca 2015 07:11
Dzionka, super te foty, jak z rozdania oskarow 😉 bosko wygladaliscie oboje!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 lipca 2015 07:22
Dzionka, ale masz męża 😍
Dzionka, Piękna z was para, trzeba przyznać. 😀

Isabelle, Świetna fryzura, pasuje Ci bardzo. 🏇
Isabelle - normalnie CZAD!! Jaki rajski ptak!
Isabelle super włosy!
Dzionka mega pięknie wyglądacie 😀
rodzinne zdjęcia  🤣

Dworcika   Fantasmagoria
03 lipca 2015 08:16
wilczyk, nie denerwuj nas, Wracaj do bagażnika.

Jezu, jaka Ty jesteś tak zwyczajnie ładna 🙂

Isabelle, o jezuńku, patrząc na te zdjęcie, to aż się japa cieszy i zaraz by człowiek zagadał! A za włosy podziwiam! Ekstra wyglądasz!

Dzią, co tu dużo gadać, jak wszystko już powiedziały... super wyglądaliście. Zazdraszczam 😉
Dzionka, Nika jeszcze nie widziała mamy 😀 też się zastanawiam jak zareaguje 😉 Konie nie były zdziwione, pewnie spodziewały się, że coś jest ze mną nie tak 😉 Jak się ma takie cycki bez stanika to nic dziwnego, że są obiektem dyskusji 😀 moje by mi się obijały o kolana bez stanika 😉

Julie,  wszyscy mówią, że mi pasuje 😉 a ja zaczynam się niepokoić, bo to chyba oznacza, że nie jestem do końca normalna, skoro takie włosy do mnie pasują 😉 Mariusz stwierdził, że jak moje tunele w uszach dobiją do założonych 15 mm to jak gdzieś pojedziemy razem to będzie mówił, że mnie zgarnął z drogi i podarował bułkę, bo wyglądałam na bezdomną 😉 i cały czas się nabija, że dobijam do 30stki a mam kryzys wieku średniego i powrót do punkowego wizerunku 😉

Dodofon,  haha, taki przysadzisty rajski ptak dodo 😀

faith, stanowczo to nie jest dobra strona obiektywu dla mnie 😉 no, chyba, że zdjęcie wygląda tak jak w załączniku, to jeszcze ujdzie 😀

Dworcika w takim - bedę trzymać za słowo 😉 Ludzie się i tak na mnie gapią jak się tarzam po ziemi na zawodach, więc stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia i dam im chociaż powód do gapienia 😉
Isabelle 😍 Jakie masz piękne oczy! A włosy - szał ciał 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się