Stajnie Świętokrzyskie

sepia, powieś ogłoszenie pod lokalnym sklepem.
I dodaj na gumtree
albo na działkach jakiś
Witam,w najblizszym czasie planowana jest wizyta dr Blanki Wysockiej w Kielcach,jesli ktos bylby zainteresowany wizyta to prosze o kontakt na priv lub bezposrednio z Pania doktor. Wieksza ilosc koni pomniejsza koszt dojazdu.
Wybiera się ktoś konno na Hubala, na Świnią Górę w najbliższy weekend?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
03 maja 2015 11:25
My chyba jedziemy🙂
Ja sie moze wybiorę,  ale autem. Z tego co slyszalam to nie ma takiego rajdu, jak co roku.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
03 maja 2015 12:30
Nie wiem czy jest, my robimy swojski🙂
My wracamy w ten sam dzień.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
03 maja 2015 14:58
Ja też miałam plan pojechać wierzchem, ale chyba nie będę miała z kim ;p

EDIT: Jadę na pewno, w grupie kilkuosobowej 😉

derby, spotykamy się na trasie?
A ja na czym. A mialam taki ambitny plan pojechac od siebie. Ale nawet jakby to nie bede konia ciorac tam i spowrotem w jeden dzien.
Pojawiły sie juz nasze propozycje 🙂 http://www.swiatkoni.pl/media/events/documents/Regionalne_Zawody_Jeździeckie_w_Stajni_u_Ciepłego_1.pdf Zapraszamy
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
19 maja 2015 20:25
Ja też miałam plan pojechać wierzchem, ale chyba nie będę miała z kim ;p

EDIT: Jadę na pewno, w grupie kilkuosobowej 😉

derby, spotykamy się na trasie?



aj widzisz- nie widziałam edycji posta;(
ale ja nie jechałam- jechali od nas- ja miałam imprezę na ośrodku🙁
ja też w końcu byłam 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
20 maja 2015 07:25
tak  myślałam, że będziecie;p
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
16 czerwca 2015 12:24
W sierpniu w Lucky 5 Ranch odbędą się warsztaty fotograficzne z Krzysztofem Jarczewskim, czeka nas świetna zabawa, dużo zdjęć- sesja indywidualna dla każdego i wiele innych🙂

Szczegóły już wkrótce- ZAPRASZAMY🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 czerwca 2015 19:30
hej 🙂 czy duzo osob sie zgłosilo na te warsztaty? zabieracie własne konie?
Moi Drodzy, mam trochę nietypową prośbę. Może widzieliście w wątku o naszych kolekcjach, że w wolnych chwilach zajmuję się malowaniem figurek koni. Mam teraz na oku model, który bardzo przypomina mi konia z mojego dzieciństwa, którego bardzo dobrze wspominam, ale niestety nie mam ani jednego jego zdjęcia. Dlatego też pozwalam sobie zapytać Was. Koń to Meteor, duży, kanciasty, gniady wałach z taką śmieszną odmiana na pysku, asymetryczną, dużą chrapką (pamiętam, że przez to miał tak śmiesznie różowy nos). Stał w Maagu jakieś dwadzieścia lat temu. Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek jego zdjęcie? Jakość nie jest ważna, byle by było go widać, może to być fragment zdjęcia, żeby nie przesyłać zdjęcia osób, które mogą być na tym zdjęciu. Chodzi mi tylko o to, żeby wiedzieć, jak on wyglądał. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informacja, najlepiej na PW, żeby nie zaśmiecać wątku.
Kurcze, konia pamiętam, zdjęcia z tamtego czasu mam, ale Meteora nie 🙁
No właśnie ja też, mam na zdjęciach większość koni z tamtego czasu, ale Meteor jakoś mi umknął. Musiał być bardzo nieśmiały i przed aparatem się chował ;-) Czy też pamiętasz, że był taki dość nietypowo gniady, brąz był tak jakby wiśniowy?
Bardziej pamiętam, że miał kanciasty zad i wielki łeb 🙂 A maść była ciemnogniada - tyle pamietam 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
03 lipca 2015 14:44
hej 🙂 czy duzo osob sie zgłosilo na te warsztaty? zabieracie własne konie?



które warsztaty?


oraz zapraszam na "mini zawody" dla dzieci Pony Game:

http://www.l5r.pl/oferta-rancho/aktualnosci/107-zawody.html
Katharina   "Be patient and trust in the process"
20 lipca 2015 13:52
Kto u nas DOBRZE robi zęby tarnikiem elektrycznym?
Mojej robiła p. Świerczyńska. Nie mam porównania z innym wetem, ale koń zaczął lepiej jeść ( nie podnosi łba znad żłobu w czasie spożywania owsa) i mimo, że zawsze wyglądała dobrze to wyraźnie poprawiła kondycję po tarnikowaniu.
Jak umiesz ocenić, czy jest dobrze, czy źle to odsyłam do mich zdjęć w tym wątku http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,462.420.html
U nas głównym problemem był przód, z tyłu miała jedynie kosmetyczne poprawki.
w świętokrzyskim jest jeszcze stajnia OXER Grzymała gmina Tuczępy
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
27 sierpnia 2015 11:27
Mi robil Korczyński z Radomia, nie narzekaliśmy, fajny czlowiek
...
...
Katharina Asia Świerczyńska lub Agnieszka Bestry (często dojeżdża z Warszawy w okolice)
Nessy jeśli można wiedzieć co ci tak przeszkadza w Bilczy ? BTW nie jestem z nimizwiązana pytam z czystej ciekawości.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się