moda, ciuchy etc...

safie, też polecam 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 czerwca 2015 08:51
Achaja, ja jestem zachwycona. Jeszcze co prawda mam trochę do ogarnięcia w szafach (ubrania w pierwszej kolejności staram się rozprowadzić po znajomych + wystawiam na sprzedaż, co zostanie to kuzynka zabierze do świetlicy środowiskowej), ale to co już mam pozwoliło mi dzisiaj wstać, wyciągnąć ciuchy z szafy bez zastanawiania się co na siebie ubrać i bez przekopywania przez tonę nienoszonych rzeczy)  🏇

Dzieki Dziewczyny! Dzis bylam przymierzyć cos w sklepie i podobno najważniejsze w szpilkach jest wyprofilowanie, chyba jednak się nie odwaze 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 czerwca 2015 06:07
iwona, ja na ostatnie wesele miałam takie maleństwa (dla mnie to nie szpilka 😉 ), ale mimo kontuzji kolana przetańczyłam całą noc.  🙂
Dziewczyny help! Wiem , że tu głównie o damskiej modzie ale szukam ładnej męskiej bluzy bez kaptura , zapinanej na zamek Hilfiger, Abercrombie lub coś w tym stylu. Przeryłam już chyba wszystko, same z kapturem 🙁
Kupiłam sobie spodnie i się w nich zakochałam 💘 Najwygodniejsze jakie miałam, wyglądają ciekawie i w ogóle najchętniej bym ich nie zdejmowała z tyłka 😁

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] gigafota!
Pewna  znana sieciówka negatywnie rozpatrzyła mi reklamacje na zegarek. Zegarek po TYGODNIU noszenia sam z siebie pękł. Leżąc. Nie dotykałam go nawet, po prostu pękła szybka (pewnie ciśnienie, jakaś wada mechaniczna). Cóż, nie uznali mi a ja nie zamierzam im tego odpuścić (nie dość, że zegarek nie był tani to jeszcze nikt mi nawet na własną rękę tej szybki nie naprawi więc mam zegarek do wywalenia). Co mogę zrobić? Jak się odwoływać?
Pursat   Абсолют чистой крови
26 czerwca 2015 20:47
A dlaczego nie uznali?
stwierdzili, że to ja uszkodziłam, przywalając w coś. Pewnie ktoś zupełnie niekompetentny to rozpatrywał, bo owszem jest pęknięcie ale OD WEWNĄTRZ szybki (na zewnątrz nie ma nawet rysy) więc litości, jak mogłam przywalić i zbić szybkę w środku  - to było uwzględnione przy składaniu reklamacji...
jest pęknięcie ale OD WEWNĄTRZ szybki (na zewnątrz nie ma nawet rysy) więc litości, jak mogłam przywalić i zbić szybkę w środku 


Obawiam się, że to technicznie możliwe...
Jednak całej sytuacji współczuję.
Pursat   Абсолют чистой крови
26 czerwca 2015 21:18
Jasno opisz w odwołaniu dlaczego nie zgadzasz się z opinią rzeczoznawcy i dlaczego uważasz, że reklamacja powinna zostać rozpatrzona pozytywnie.

Napisz, że użytkowałaś zegarek zgodnie z przeznaczeniem, że przy noszeniu byłaś ostrożna, nigdy w nic nie uderzyłaś, że dbałaś o odpowiednie przechowywanie itp.
Mam nadzieję, że jak będę się upierdliwie domagać swego to odpuszczą dla świętego spokoju. Pewnie większość klientów daje za wygraną po pierwszej odmowie, sama pewnie bym olała temat gdybym sama sobie ten zegarek kupiła, ale kurde nie dość że to prezent od mamy to jeszcze wiem, że nie było łatwo jej na niego odłożyć... dlatego im tego nie odpuszczę 😤
W takim razie tak właśnie napiszę - co zresztą nie będzie kłamstwem, bo zegarek pękł w nocy kiedy leżał w oryginalnym pudełeczku na oryginalnej poduszeczce.
Hej
Wie któraś w Was gdzie mogę znaleźć taką lub podobną spódniczkę?  :kwiatek:
Mam tylko zdjęcie zapisane na dysku, ale nie pamiętam z jakiej strony  😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 czerwca 2015 14:09
Milla, wrzuć fotkę tu https://www.tineye.com/
Niestety, 0 Results 🙁
Milla, zajrzyj tu :
http://www.tinar.ro/fusta-party-din-piele-eco-~-negru-ssd0722ca.html
z tym, ze to jakas niepolska strona..
infantil, pisz! Reklamacje często zależą od polityki firmy. U nas wszystkie są rozpatrywane in plus dla klienta, ale w mojej poprzedniej firmie wszystkie były rozpatrywane negatywnie a jak ktoś pisał drugi raz lub się upierał to zawsze in plus 🙂
Znalazłam! to był Topsecret 😉 Zamówiona  😅
Dobra, zamiast opisywać trzasnęłam szkic poglądowy  😂

Poszukuje BLUZKI o fasonie takim oooo :

Z powodu ww spódniczki przeszukałam chyba całą ich stronę i jakoś zapamiętałam te bluzkę 😉
[url=http://www.topsecret.pl/podkoszulek-damski-bawelniana-bluzka-krotki-rekaw-obcisla-z-dekoltem-na-co-dzien-na-impreze-sbk1954-top-secret,27133,240,pl-PL.html#color=KOLOR_122]KLIK[/url]
Tania, a jakościowo mogę powiedzieć, że mają fajne rzeczy.
super!!  :kwiatek: :kwiatek:
Widzę, że są sklepy stacjonarne we Wrocławiu to jutro zrobię rundkę i przymierzę! 🙂
Sprawdź jak coś dostępność towaru w danym sklepie 😉 Na stronie jest taka opcja
No i w ten sposób odebrałaś mi nadzieję już dziś  😂
Nie ma nigdzie mojego rozmiaru w wysyłkowym też 🙁
Dupa blada, szukam dalej...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 czerwca 2015 08:31
Chciałam zamówić pasek z zalando: jak mam wybrać rozmiar? Obwód w pasie/biodrach + doliczyć jakiś zapas? Nie wiem, czy te rozmiary 80/90 itp. to cm na największym obwodzie, najmniejszym czy gdzieś w środku?  👀

Hexa, takie body znalazłam
Na zalando jest taka, ale to falbanka

Znalazłam klik
Ta z zalando piękna!! Dziękuję za pomoc, nie miałam pomysłu pod jakim hasłem szukać tego fasonu  :kwiatek: :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 czerwca 2015 14:04
Akurat podobna tylko niebieska mi się przewinęła na jednym blogu, a że akurat mam czytać ustawy ...  😁
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
30 czerwca 2015 14:11
ktos wie jak wypada rozmiarówka w mango?
ktos wie jak wypada rozmiarówka w mango?


Wg moich obserwacji - standardowo.
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was widziała gdzieś czarne, krótkie spodenki (mniej więcej do połowy uda)?  :kwiatek: W krótszych nie czuję się zbyt komfortowo, a pogoda żyć nie daje  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 lipca 2015 21:28
hm, wszędzie? 😉 popacz do terranovy (chociaż tam ciuchy mają kiepską jakość), c&a i chyba carry, ale głowy uciąć sobie nie dam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się