... ślub :) ...

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 lipca 2015 21:12
Faith na bank bedzie genialnie! 😅
Lotnaa   I'm lovin it! :)
03 lipca 2015 21:16
Mniej niz 24h. Chaos. I jest fajnie 😉

faith, cudownego dnia
Lotnaa i wzajemnie 😀
Wszystko gotowe, spakowane, zaklepane 🙂 trzymajcie prosze kciuki zeby bylo cudownie i zebym nie ugotowala sie w sukni  😅
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 lipca 2015 21:27
Wszystkiego najlepszego dziewczyny!
Powodzenia jutro. Pogodę macie super, oby tak przez całe życie!!!
Trwałych make upów życzę 😀
Tak za wczasu 🙂 Wszystkiego najlepszego dziewczyny! Aby ten dzien byl pelen pozytywnych emocji🙂 I abyscie z niego czerpaly najwiecej jak sie da 🙂  :kwiatek: :kwiatek:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
04 lipca 2015 06:55
faith, Lotnaa, ale macie pogodę! Połamania obcasów i chłońcie każdą chwilę, bo to magiczny dzień i zdecydowanie za szybko mija!
trzymam kciuki dziewczyny i czekam na zdjecia 🙂
Powodzenia!
Najlepszego dziewczyny, niech to będzie najpiękniejszy dla was dzień! I domagam się foteczek 🙂
Sluchajcie, mam taki temat. Moja kolezanka ze szkoly robiaca mega fotki i akurat znajdujaca sie na rozdrozu zyciowym z 2 dzieci szuka zlecen slubnych. Nie chce spamowac, ale gdyby ktoras akurat byla zainteresowana, to chetnie podlinkuje jej stronke na PW! Baaardzo jest na czym zawiesic oko!!

No i po!
Bylo super, jestem juz zona! 😀

Zdjecie poki co mam tylko jedno, dziekuje za wszystkie zyczenia i kciuki 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 lipca 2015 15:45
Super jest to zdjecie, światło idealnie na Ciebie (nooo, na męża też trochę, ale wiadomo, kto w tym dniu jest gwiazdą numero uno 😉 )
faith, pięknie! Gratulacje!
faith, Gratulacje! Przepiekna suknia i cudownie wygladalas ! 🙂 Licze, ze za jakis czas zobaczymy wiecej zdjec 😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
05 lipca 2015 20:10
faith, gratulacje! Ślicznie wyglądałaś!  😍

U nas było cudownie. Ślub zorganizowany w niecałe 2 miesiące od podjęcia decyzji o nim, z odległości 850 km. Rządziły nami setki małych przypadków i zbiegów okoliczności - teraz widzę, że to dzięki temu pozornemu chaosowi było niemal idealnie - począwszy od daty, przez USC, miejsce przyjęcia, listę gości, a na plenerze i wyborze fotografa kończąc. Zamiast mieć przyjęcie w jakiejś małej restauracji w moim mieście, mieliśmy dworek z końskimi motywami, konie za oknem, park, hotel nad salą i mnóstwo innych rzeczy, które spadły nam jak z nieba. Lepiej bym sobie tego nie wymarzyła. Razem było tylko 21 osób, ale bawiliśmy się świetnie. Nawet pierwszy taniec, ogarnięcy na podstawie lekcji na youtube w kilka dni, wyszedł nam bardzo fajnie.
Zaskoczyły nas prezenty, wszyscy przesadzili, a moi rodzice już zupełnie, pokrywając niemal dwukrotnie koszty za całokształt. 

Jeśli czegoś żałuję, to tego, że nie schudłam ze 4kg przed zajściem w ciążę (ślub planowaliśmy wcześniej na październik i uznałam, że mam czas...  🤔), do tego troszkę zdążył mi już urosnął mi brzuszek więc czułam się i wyglądałam jak baryłka.
  
Mam już kilka zdjęć dzięki rewelacyjnej Lagunie (ewastachowiak.pl)  :kwiatek: 😍
Strasznie szczęsliwa jestem  😀

Lista moich nieprzypadkowych przypadków:





Mój mąż pierwszy raz w życiu na koniu, nie chcieliśmy go wsadzać ale uparł się i już.
Nawet gwiazdka konia wpisała się w temat  😍














maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 lipca 2015 20:15
Lotnaa, gratulacje! Widziałam Twoje zdjęcia u Ewy na fejsie, ale nie zaczaiłam, że to Ty! Wyładniałaś 😉 Widać, żeś szczęśliwa!

Wcale nie wyglądasz jak baryłka! Ale wiem, jak się czujesz, ja brałam ślub w 6. miesiącu i choć czułam się pięknie, to gdzieś tam było to ukłucie, że nie mam wymarzonej figury.
Lotnaa piekne zdjecia!! gratulacje Tobie rowniez, swietnie wygladaliscie z mezem 😀 jak sie czujesz jako zona?🙂😉)

My sesje plenerowa mamy dopiero we wtorek 🙂 ale to dobrze, moze bedie choc nieco chlodniej 🙂
mam kilka fotek od znajomych, duzo nie widac ale zawsze cos 😀


i jedno gdzie nawet nas widac!:P

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 lipca 2015 20:51
faith, ale ładnie wyglądaliście 🙂 u Męża efekt psuje mi tylko ta bardzo wystająca poszetka. A suknia jest mistrzowska  :kwiatek:

Lotnaa , bardzo  ładne zdjęcia 🙂
oooch Lotnaa ryzykujesz wyladowaniem w watku "nie ogarniam" jak mozna w sukience, bez kasku, i do tego w ciazy!!! na koniu stojacym deba siedziec...  🤣

Pieknie wygladalas, wcale nie barylka! Brzucha nie widac w ogole 🙂 Zdjecia przesliczne, widac ze byliscie wyluzowani, atmosfera bez pompy i spiny! Supeeeeeeeeeeeeeeer!!! 😀 czekam na wiecej zdjec  😜

faith opowiadaj jak bylo! 🙂

Gratulacje dziewczyny, cieszcie sie tym wyjatkowym czasem teraz! 🙂
Bylo bardzo fajnie, tylko temperatura bardzo nam utrudniala zycie 🙂

Makijaz, fryzura, ubieranie, wszystko poszlo tak jak chcialam. W kosciele troche mi nozki zmiekly jak mnie tata wprowadzal, ale potem juz jakos poszlo 😀
Ksiadz proboszcz, ktory udzielal nam slubu - baaardzo serdeczny, cieply czlowiek, z poczuciem humoru, nie mozna sie bylo do niego nie usmiechac! 🙂
Wesele wytanczone do kompletnie zjechanych stop 😀 tylko nawet klima na sali nie dawala rady 😉 ale bawili sie wszyscy - nasi znajomi wyciagali na parkiet rodzicow, ciotki, wujkow - moja osobista mame probowano nauczyc tanczyc pogo nawet 😀
Takze naprawde na plus, wszyscy zadowoleni 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
06 lipca 2015 07:38
Przepiękne dziewczyny jesteście, przepiękne!!!  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lipca 2015 08:24
faith, co to była za przerażająca lalka? :>
Ahaha nie byla przerazajaca😀 jak slub brali moi rodzice, to siedziala na masce ich samochodu - miala uszyta dokladnie taka sama suknie slubns jak mama - tylko w wersji mini😉 potem drugi raz zostala panna mloda przy mojej siostrze - no i znow ciocia szyla jej mini replike sukni slubnej, dodatki 🙂 w tym roku miala ciezko, bo nie dosc ze trzeba bylo uszyc suknie jak moja, to jeszcze wlosy przefarbowac na czarno😀
Tradycja rodzinna😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
06 lipca 2015 08:45
Moi teściowie też mieli lalkę na samochodzie!
A gdzie na zdjęciu faith można ją zobaczyć? Przeglądam 3 raz i nie mogę znaleźć  🙇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lipca 2015 08:53
strzemionko, na fejsie można zobaczyć 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
06 lipca 2015 08:54
Jak się zna forumowiczów po nazwisku to można  🙂
JARA, gdzie ty widzisz lalkę?
No dobra, idę na fb :P
No juz wrzucam mini bohaterke dyskusji 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 lipca 2015 09:24
faith
Wszystkiego najpiękniejszego! :kwiatek:
Wyglądałaś zjawiskowo, elegancko i z klasą 😀

Lotnaa
Szczęścia na nowej drodze życia :kwiatek:
Jak już dziewczyny pisały, w ogóle nie wyglądasz jak baryłka, cała aż promieniejesz na tych zdjęciach 🙂
Przepiękne fotki, super klimat :koham:
faith, nastawiłam się na maszkarę w postaci pół szmacianej lalki i się zawioooodłam hihi 😉

Ślicznie wyglądałaś - i sukienkę miałaś bardzo pasującą do Ciebie. Chyba na nikim innym jej sobie nie wyobrażam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się