Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Omamo naprawdę? Zbankrutuję czy coś, idę szukać czy jeszcze są!
Nie spocił się jakoś bardzo w niej?  👀
wątek zamknięty
Euphorycznie, na to jak dzisiaj dawałyśmy w terenie to w zasadzie tak samo by się spocił bez derki. Może trochę bardziej góra zadu spocona. HKM. Ja mam rozmiar większą i ułożyła się bajkowo- nie przekręcała się, nie przemieszczała.
wątek zamknięty
Czyli, jeśli normalnie mam 145 to powinnam brać 155?
W ogóle, chyba będę mieć szmatowy interes o ile po wypłacie jeszcze będzie o czym mówić.  😎
wątek zamknięty
Euphorycznie, my nosimy 145 i mamy na sobie 155 właśnie. Ja bym raczej polecała. Siatka może być dłuższa.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 lipca 2015 14:49
Burza, super wygląda ta derka! A skoro mówisz, że paski działają, to po dzisiejszym armageddonie w terenie chyba wypróbuję, czy u nas też to przejdzie 😁
wątek zamknięty
Czy ktoś jeszcze ma zeberkową derkę? Na prawdę te paski tak działają? Czaję się na zakup  😉
wątek zamknięty
Ja mam padokowa. Nie zauważyłam żadnych szczególnych właściwości  😉
wątek zamknięty
Ja mam zwykłe derki przeciw robactwu, zebra wygląda śmiesznie/fajnie ale trochę wątpię by działała lepiej :P

I dodaję jeszcze ciepłe fotki Saluta w Niciaku 🙂
Ostatnio podobają mi się jasne odcienie, zwłaszcza na rudzielcu :P
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 lipca 2015 16:55
Dzulietta szmatka jak szmatka, ładnie na rudym wygląda, ale ten naczółek 😜
wątek zamknięty
HKM Starlight  😉
wątek zamknięty
Livia, ja jeździłam wcześniej latami w normalnej i normalnie nade mną bzyczały plus żarły. Kumpela jeździ w zwykłej i jej kobyła dziś dostawała ciężkiej piany a Piorek nawet ogonem nie macha.
U mnie działa bez porównania lepiej niż zwykłe derki.
wątek zamknięty
Dzięki Burza, spróbuję i ja z tą derką 😉
U każdego działa coś innego
wątek zamknięty
Ja zdecydowanie spróbuję - na łące to niech sobie radzi sama ale jak mamy robić robotę to już niech się nie denerwuje dodatkowo.
Tylko jak ją założyć? Już na siodło? Jako ostatnią 'warstwę'?  👀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 lipca 2015 11:33
Burza, zamówiłam sobie też taką zebrę, zobaczymy - nawet najmniejszy efekt u nas się przyda 🙂 Tyle że wybrałam końcowo Busse, nie HKM - Busse mamy już od kilku lat i jest świetna, nic jej się nie dzieje, więc mam nadzieję, że zebrowa od nich też będzie ok.

Euphorycznie, ja zakładam na wszystko - tzn. czaprak, siodło i na to idzie derka 🙂
wątek zamknięty
Siwek w polopadzie choco-petrol z 2010 roku  🏇


wątek zamknięty
Ratana brakuje mi klikacza "lubię to"  😍
wątek zamknięty
Ratana, piękny ten polopad 😀 Ale patrząc na twoje zdjecia doszłam do wniosku że mój Ed jednak nie jest gruby :P
wątek zamknięty
kitty dziękuję  :kwiatek:
xxagaxx niestety na niedowagę nie możemy narzekać... 😁
wątek zamknięty
Chyba lepiej na nadwagę niż na niedowagę narzekać  🙂
wątek zamknięty
Ratana, pięknie  🙂

Ja nie wytrzymałam  i kupiłam  sobie na prezent  szmatkę dla szaraka ; ) Euro -star  braidy navy, czyli  granat  w mniej  klasycznym  wydaniu:

wątek zamknięty
anai, szybciutko proszę o jakieś foto na koniu, boski! 😍
wątek zamknięty
Ratana mój wymarzony pad! dla siwka strzał w dziesiątkę

Nareszcie mam zdjęcia mojego gadziora w banana  💘
wątek zamknięty
Euphorycznie, ja ją w końcu wciskam pod tybinki- bo ją przytarłam butami masakrycznie w pierwszym terenie. W drugim pod tybinką już bez śladu więc tak zostaje.

Livia, dawaj znać 🙂 bo mi chodzi po głowie taka padokowa 🙂

Szarlotka., ślicznie 🙂 i zdjęcie cudne.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 lipca 2015 07:06
Ratana, bardzo ładnie!

anai, wrzuć koniecznie zdjęcie na Szaraku, czaprak na sucho bardzo fajny, taki wesolutki 🙂

Szarlotka, bardzo ładna ta Banana 🙂

Burza, dam znać na pewno - jak się sprawdzi, to pewnie padokową też wypróbuję 🙂 Chociaż derka z Deca bardzo dobrze się spisuje 🙂
wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
07 lipca 2015 10:18
Szarlotka. wow!  😍
wątek zamknięty
Ratana - śliczne siwemu, no i jakie widoki w tle, zazraszczam  😀
anai - uwielbiam takie ciekawe, nie nudne wydania klasycznych kolorów, super szmata 🙂
Szarlotka. - wow  😍 Banan na ciemnogniade to jest to! 😀
Odysowa - dobra, dobra, ja swojego stwora permamentnie odchudzam od kiedy mam, raz jeden przy chorobie musiałam go odpaść i poszło szybciorem, tak to cały czas walczymy z kondycją kuli 😉 Bądź co bądź łatwiej konia odpaść niz odchudzić.
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
07 lipca 2015 13:37
po długiej nieobecności wrzucam mojego ksiąciuna w Caballu lilia i ochraniaczach zaldi które wręcz idealnie do niego pasują  😍

wątek zamknięty
Budlejowe_love, bardzo ładnie,  ciekawy  kolor.
Szarlotka., przepięknie!

Mam na razie  takie zdjęcia  robione na szybko komórką  przed jazdą,  ale z pewnością  następnym razem  wezmę  aparat  i wykąpię brudasa  😉 czaprak  jest rewelacyjny  na lato,  z bardzo fajnego materiału. No i nie da się  przejść koło niego  obojętnie.

wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
07 lipca 2015 15:46
Ratana, mój szmatocholiczy sen siwek w choco-petrolu coś cudownego kocham tą kolekcję ale na gniadych nie wygląda tak super

anai, dziękujemy  :kwiatek: a Twój piórko czapraczek też boski , nie wiedziałam że zwykły granat z kolorowymi dodatkami może wyglądać aż tak super , kompletny szał !
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 lipca 2015 17:46
Budlejowe_love, piękna ta lila Caballowa 🙂

anai, super! Jest klasycznie i jednocześnie wesoło, nie nudno 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.