wasze ulubione seriale

Becia23, może ty mi podpowiesz, w jakiej kolejności czytać książki o Hannibalu? najpierw "Czerwony smok"? nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi :kwiatek:

Pozwolę sobie odpowiedzieć:
"Czerwony Smok"
"Milczenie owiec"
"Hannibal"
"Hannibal. Początek"
Aprilla, dzięki :kwiatek: filmy oglądałam nie po kolei, potem serial, to chociaż za książki wezmę się porządnie
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
24 czerwca 2015 20:56
[quote author=calore link=topic=205.msg2381852#msg2381852 date=1435162804]
Becia23, może ty mi podpowiesz, w jakiej kolejności czytać książki o Hannibalu? najpierw "Czerwony smok"? nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi :kwiatek:


Pozwolę sobie odpowiedzieć:
"Czerwony Smok"
"Milczenie owiec"
"Hannibal"
"Hannibal. Początek"
[/quote]

Przepraszam za pozna odpowiedz, ale dokladnie tak 🙂 z tym ze ostatnia (Hannibal - Poczatek - albo Po drugiej stronie maski) nalezy traktowac z przymruzeniem oka, bo zostala napisana ewidentnie tylko jako scenariusz do filmu-nabijacza kasy.
Becia23, również dzięki 😉 akurat zamierzam zabrać się tylko za trzy podstawowe 😉
Gdzie online obejrzy się nowy odcinek Suits? Na watchseries nie ma 🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2015 22:54
Jest =)
Ej... Obejrzałam Grę o Tron do końca i...
I co... Tak niewielu uśmiercili? :P Spodziewałam się szczerze jakiejś większej rzeźni 😀
Jest =)


Gdzieee, ja albo jestem ślepa albo nie wiem. Nie widzę nowego odcinka  🤔
BlueHorse musieli kogoś zostawić na następny sezon  😁
Obejrzałam Suits i jestem w szoku
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 czerwca 2015 19:16
branka, na stronie głównej. 😀 Po prawej masz "most popular shows" na samym dole suits.
Juz znalazłam. Ale dopiero przez Google mi wyszukalo ten odcinek, dziwne.
Mnie tam nie zszokowal, ogólnie fajny byl.
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
29 czerwca 2015 19:29
Mi się tak spodobał ten odcinek, że chyba obejrzę sobie go jeszcze raz.
www.tvseriesonline.pl - moje nowe znalezisko, jak iitv w nowym layoucie 🙂
Ja zaczęłam ostatnio oglądać Power, niedługo skończą mi się odcinki i będę czekać na nowe, tak jak z Banshee. Chyba na razie trzy moje ulubione łącznie z Breaking Bad.
Polecacie coś w podobnym stylu? Nie lubię przebieranych, fantastycznych itp.  🤔
agnesix, a Hell on Wheels?
xxagaxx nie oglądałam, nawet nie słyszałam  😀iabeł:  ale spróbuję, dziękuję  :kwiatek:
agnesix, o budowie kolei w USA 😉 Ja kocham ten klimat i bohaterów 😀 Końcówka poprzedniej serii już dla mnie trochę na siłę, ale pierwsze sezony mega 😀

Myślę co jeszcze by ci mogło pasować. Ostatnio zaczęłam oglądać Wayward Pines, dla mnie naprawdę dobry serial, ale tu już trochę wchodzimy w dość hmm mniej realne wątki :P Jest też: Graceland, ale tak naprawdę tylko 1 seria godna polecenia (w skrócie mówiąc o policji, FBI i innych organach ścigania w USA, którzy razem współpracują, mieszkają) alt and Catch Fire (jak się rodziły laptopy, gry w sieci itp) Tyrant, Homeland?
Jak lubisz kryminalne to zdecydowanie Murder in the First 🙂 Albo nowy Aquarius 😉
Ja obejrzałam całą serię Gotham, wispers i arystokratów. Nie wiem co teraz 😀
Mogę polecic nowego Daredevila
wypuścił Netfix, ogląda się bardzo przyjemnie.

U mnie na tapecie poza tym Chicago Fire (skończyłam własnie) i z rozoędu Chicago PD.
Mniej realne wątki też mogą być, Misfits też przeżyłam z lataniem i nieśmiertelnością - też spoko, ale to już taki trochę gimbusiarski serial.
Teraz na pewno coś wybiorę  :kwiatek:
Orange is the new black bardzo fajne. Szkoda tylko, że już skończyłam oglądać i znowu nie mam nic i ogólnie ręka w nocniku 👀
budyń, ja się zawsze taka zagubiona czuje jak mi się serial skończy 😀

Czwarty odcinek ma być jakoś szczególnie makabryczny, wiec... czekam z niecierpliwością  💃


obejrzałam i miałam prawie łzy w oczach podczas ostatnich paru minut  🤔wirek:
Agnesix, Bates Motel, How to get away with murder, Girls, The
Good Wife, Masters od sex, True detective, Greys Anatomy.
Jeszcze Scandal 😉
poprostuja, Scandal, House of Cards, Hannibal...
A Morderstwa w Midsomer ktoś oglądał? Ja właśnie siedzę w Szwecji gdzie wieczorami tylko to oglądam bo w telewizji tak naprawdę same programy kulinarne albo seriale, które już widziałam, a jak wrócę do kraju to chyba sobie obejrzę od początku 😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
13 lipca 2015 11:51
Oglądał ktoś z Was "The Killing"? Masakra, jak nas to wciągnęło.
Aż dziwne, że trafiłam na ten serial dopiero przez netflix, bo jest już sprzed kilku lat.
wciagnelam wszystkie 3 sezony, chociaz ostatni sredni 🙂

Nie mam teraz co ogladac...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się