Konie zimnokrwiste i pogrubiane

Załamię się. Czy an prawdę nie ma siodeł na szerokie konie?
W ogóle, ostatnio szukając siodła usłyszałam, że mój koń jest tłusty i że rasa nie ma znaczenia.
Brzucho wisi bo nie pracujemy tyle co w siodle ale żeby zaraz tłusta?
Jak ma wyglądać w połowie zimnokrwisty koń?  👀
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
04 lipca 2015 09:55
Euphorycznie wcale nie wygląda na tłuściocha, nawet bym nie powiedziała, że ma coś z zimnioka, no może ciut tego brzuszka ma ale tłusty koń wygląda inaczej.

Sisisa -  Coco śliczna, a wydaje się, że moja niedawno była taką kruszynką.

PauliL będziecie w Kętrzynie? Ja jadę popatrzeć na grubaski w niedzielę.
TRATATA Brzuch wisi od braku pracy konkretnej. Lonżujemy się na lekkim wypięciu i spacerujemy do lasu biegając trochę.
Stoi na samym sianie i trawie. No dla mnie też nie wygląda na, jak to określiła pani zajmująca się dopasowaniem siodeł, lekko tłustą.  🙄
Pani chyba tłustego konia nie widziała. Dodatkowo stwierdziła, że kanał szerokości ok 10 cm to na słonia a nie konia.
Zastanawiam się na ile ziemniaków pasowała siodło, skoro twierdzi, że rasa nie ma znaczenia...
Nie wytrzymam i wszędzie będę pokazywać  😀 Moje cudne dziecko dziś pierwszy raz kłusikiem pod siodłem  😍 
TRATATA będę w Kętrzynie ale tylko w sobotę na ocenie, bez konia 🙂
kitty fju fju, gratulacje! No i ciesz się, że się w jakieś normalne siodło mieści - jeszcze...  😎
Euphorycznie ja już zbieram na sommera... nie będę zmieniać siodeł co pół roku, a sommera P. Ząbczyk zawsze dopasuje  😉
A jaki to koszt? Tak z ciekawości pytam... :-)
ok. 10-12 tyś, ale chociaż uczciwie w rozliczeniu bierze siodła  🙂 no i faktycznie myślę, że to siodło na całe życie. Dla drugiego konia mam od trzech lat i wygląda jak nowe. Tylko niestety kosztuje....
Nieograniczona możliwość dopasowywania itp?
Ich strona chyba nie działa?  👀
Chciałam coś poczytać, przejrzeć modele a tu klops.
ooo faktycznie nie działa  🙁 ale tak, możliwości dopasowania są nieograniczone. Dla mnie to jest jedyna rozsądna opcja, Pan przyjeżdża, mierzy i dopasowuje łęk, dopycha lub ujmuje poduchy. Ja wsiadam, sprawdzam, pan patrzy czy koń się poprawnie rusza, czy jest mu wygodnie.  Jak słyszę o wysyłaniu siodła do dopasowania, to w sumie śmiać mi się chce, bez grzbietu końskiego to se można pogwizdać  💃
Tylko skąd ja na to kasę wezmę tak od razu.  😵
Ja zbieram już od dawna 😀 jeszcze ze 3 mc i będę zamawiać, potem 3mc czekania i będzie akurat 😀
Przypominam się z moją grubcią  😍
teraz to już we dwie grube  🤣

I jedno zdjęcie z dzisiejszej jazdy, udało mi się namówić koleżankę aby na nią wsiadła i trochę ją do roboty zagoniła.
edzia69   Kolorowe jest piękne!
09 lipca 2015 13:24
Może ma ktoś tutaj zdjęcia ogiera Misiek, jasny kasztan, konopiaste włosie. Ogier z licencją, po ogierze Synek.? Lub ogiera  Lord pkz po Misiek od Listwa , lub ktoś zna potomstwo Lorda. Jakby co są chętni w Niemczech na zakup potomstwa tych dwóch ogierów.
A u przyjaciół nowa klaczka 🙂[url=
#t=118]
#t=118[/url]

Na filmie z mamą i obserwującym ich tatą.
ale słodziak  😍 😍 😍 cudnie są pokraczne źruby takich ras  😍
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
18 lipca 2015 21:42
Kto jutro będzie w Kętrzynie? Wybieram się z chłopakiem konie oglądać :-)
Dzidziula zakochana  😍 cudownie, w końcu!
kitty - Ale pięknie się prezentuje Twoja dziewczyna  :kwiatek:
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
24 lipca 2015 07:54
GALERIA 1 oraz GALERIA 2 z czempionatu oraz pokazow konnych w Kętrzynie oraz FILMIK. Piękne konie, super widowisko.




edit - skróciłam link, w końcu się nauczyłam  😡
My dziś pierwszy raz w terenie  😍 Bardzo jestem dumna z koniska  😀
.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
27 lipca 2015 10:37
kitty - pięknie wyglądacie, zazdroszczę bo ja nie mogę się zdecydować na piewszy wyjad w teren i krecimy się ciągle po placu.
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
25 sierpnia 2015 20:32
Witajcie 🙂 Czy ma ktoś może zdjęcie ogiera Rosman, ur 2012, maść jasno gniado srokata, od Ramona po Bisak?  :kwiatek:
Dawno do kącika nikt nie zaglądał chyba 🙂

Ja przy okazji porządkowania zdjęć swojego futrzaka dochodzę do wniosku, że czas najwyższy zainwestować w aparat lepszy niż ten w komórce, i pojechać na jakiś kurs fotograficzny.
Styczeń 2015, zdjęcie z telefonu:


Sierpień 2015, zdjęcie autorstwa forumowej Shantowej:
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
15 września 2015 18:27
Ładny koniuch, a jak charakter?

Przewaga komórki nad aparatem jest taka, że telefon ma się zawsze przy sobie i można na szybko coś cyknąć.
celsijs, jaka śmieszna maść 😀

My pozdrawiamy 🙂
Ja komórki ostatnio i tak w stajni nie noszę przy sobie - zbyt delikatne te telefony jednak są...

Dzięki, TRATATA . Z charakteru w obejściu jest misio - do przytulania, uwielbiania, i przede wszystkim, drapania po pleckach 🙂


Pomijając momenty, kiedy zostaje sam daleko od koni - wówczas nic go nie powstrzyma przed dołączeniem do stada. Ale to bardziej sprawa wychowania, jestem dobrej myśli  😎

Burza, on jakoś tak cały jest mało poważny... Piorek na tym zdjęciu też wyszedł zabawnie  😉

Moje maleństwo dorośleje 🙂 Niestety poziom wredoty również się rozwija  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się