Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Scottie   Cicha obserwatorka
04 lipca 2015 14:39
Edytka, widziałam niższą wersję, ale to nie jest "TO" 🙂 Mój chłopak ma 181 cm wzrostu, ja 174cm... w większości szpilek i tak będę od niego wyższa- w niskiej wersji Baldowskiego też 🙁
No to ja mam szczęście bo nasz tkmaxx wyglada normalnie i panuje względny porządek. Buty sa zawsze sparowane i poukładane i czesto cos fajnego wrzucają. Juz kilka fajnych par kupiłam dużo taniej niż w "normalnym" sklepie albo firm niedostępnych w PL.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 lipca 2015 07:08
Dziewczyny, któraś ma Crocs Huarache? Wygodne to? Oczywiście już nigdzie nie mogę znaleźć tej wersji multicolor...
http://www.sarenza.pl/crocs-huarache-flat-women-s797790-p0000074858?ectrans=1
trzynastka   In love with the ordinary
06 lipca 2015 09:42
Widziałyście gdzieś, w którejś sieciówce, zwykłe czarne/ecru buty na niskim obcasie?
Potrzebuje na wesele, na weekend, nie mam czasu szukać.
Super jakości nie wymagam, mają wytrzymać jeden wieczór.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
06 lipca 2015 15:24
trzynastka polecam te http://ccc.eu/pl/woman/catalog/cat-2611/339625 tu jest kolor niby jasno szary ale ja mam ecru 😉
Szukam wygodnych butów, przewiewnych, jasnych (kolor cielisty) i takich, które będą też pasować do spódniczki. Budżet to max 100 zł, bo tyle też dostałam z pracy. Będę w nich długo stać, więc nie wiem czego szukać 🙁 Mogą mieć odkryte palce
cavaletti - balerinki, płaskie sandałki lub niziutki obcas/koturna, ew. półbuty, coś w tym stylu - klik. Koniecznie skóra lub ew. jakiś przewiewny materiał - w sztuczniźnie ugotujesz stopę. Patrz, żeby podeszwa nie była za cienka, super cienka podeszwa to katorga przy długim staniu, musi mieć przynajmniej z 0,5cm, najlepiej ok 1cm. 
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
07 lipca 2015 20:15
Czy ktoś zamawiał kiedyś z mivo.pl? Oryginalne buty mają?
ja zamawiałam i wszystko było ok  🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
08 lipca 2015 00:08
Dzięki, to kamień z serca, bo mają takie wyprzedaże conversow, że 2 pary popełniłam. :P
[b]bianca[/b] dzięki za cynk, chyba bordowe wezmę 😀 A Ty które popełniłaś?

e: kupiłam  😂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
08 lipca 2015 11:15
Krótkie czarne i bordowe...  😂
:emota200609316: też rozważałam jeszcze czarne, ale zniszczyłam swoje najki podstawowe i muszę oszczędzać, żeby coś nowego kupić  😁 Widział ktoś na wyprzedaży jakieś fajne najeczki? Najchętniej czarne
Gillian   four letter word
08 lipca 2015 11:29
Kupienie zwykłych, najprostszych klapków zajęło mi godzinę  😵 albo tandeta z cekinami, albo paseczki na milimetr z plastiku wżynające się w stopy, zapięcia takie niskie, że wszystko leci z nogi. Masakra. W końcu kupiłam coś o podeszwie odpowiadającej grubości naleśnikowi. Przynajmniej są ładne, chociaż tyle  🙄
Gillian, piona. Zamordowałam moje ukochane, zwykłe, czarne japonki. Kupienie takich samych graniczyło z cudem! 😵 Obeszłam wszystkie sklepy w mieście i, tak jak mówisz, albo cekiny, albo plastik/guma, albo podeszwa jak naleśnik. Na szczęście będąc w rodzinnym mieście przypomniałam sobie, że istnieje coś takiego, jak bazarek. Dzięki temu mam w miarę podobne klapki do poprzednich, całe czarne i to na ciut wyższej podeszwie, i to za jedyne 15 zł. 😁 Gdyby pan miał więcej w moim rozmiarze, kupiłabym kilka par na kolejne sezony, żeby nie przeżywać tego koszmaru ponownie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 lipca 2015 11:36
Gillian, gdyby nie wysokośc euro kupiłabym w ippomare.com ostatecznie dorwałam w Polsce z cienkimi paseczkami, ale nie obcierają
Gillian   four letter word
08 lipca 2015 11:37
O to to. Zajeździłam poprzednie buty - mimo, że miały obcas to były mega wygodne, mogłam w nich biegać, prowadzić auto, wszystko. A w tych eee... no jakoś się idzie. Jednorazówki takie. No ale musiałam, bo zrobiło się 30 stopni a ja w adidasach na plażę...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
08 lipca 2015 16:30
Popełniłam pierwsze w życiu melisski. Na tym mivo są takie przeceny, ze dorwałam baleriny za 84,50! Sklep twierdzi, że dostawa już jutro/ pojutrze. Ach!
Jak te meiski sprawdzaja sie w lato?
ja wielbie i czcze swoje badurowe sandalki, az mi ich szkoda ciorac za czesto:P
Jeśli zwykle noszę 41 (26,5), to brać Conversy 41 (26,3) czy 42 (27,2)?  :kwiatek:
Jak wypada rozmiarówka?
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
08 lipca 2015 17:56
Ja tam zawsze biore takie jak w innych butach. 🙂
ja noszę 41 a conversy mam 40  😁
Ja za to Conversy mam 1,5 rozmiaru mniejsze niż inne buty. Rozmiarówka jest zawyżona. 🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
08 lipca 2015 20:15
To może mam giętką stopę. 😉
Ja conversy mam tego samego rozmiaru co inne buty i pasuja dobrze
Ja noszę 40 i conversy noszę 39,5 - patrzę po wkładce 25,5 cm (w nike jest to już rozmiar 40 ) - też wydaje mi się normalna rozmiarówka
Chyba całe internety rzuciły się na tę stronę, bo za nic nie mogę drugi raz na nią wejść (a akurat się namyśliłam...).
maleństwo   I'll love you till the end of time...
09 lipca 2015 07:45
honey, chyba tak, bo dostałam maila, że dostawa się opóźni ze względu na duże obłożenie...
Gdzie kupię balerinki, ale takie które latem mogę nosić na gołą stopę. Miałam szmacniane balerinki z diversa ale tego sezonu już nie przeźyją, sprawdzałam i już tam takich nie ma. Chodzi i mi o lekkie, przewiewne buty. Ktoś, coś wie??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się