Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Siwensik w pertolu i ochraniaczkach hkm  😍
Ps. Pierwszy kłusik w życiu pod siodłem, wszystko dzięki Bombal   😅 😅 😅
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
07 lipca 2015 19:58
Livia , bardzo dziękuję 🙂

kitty  dzięki za rozwianie wątpliwości co do tych ochrów  🙇 jak tylko będę miała nadmiar pieniędzy to je kupię pasują do petrolka idealnie <3
wątek zamknięty
Budlejowe_love też się na nie czaiłam  🤣 a dziś spotkałam przecenione i się nie oparłam  😀iabeł:
wątek zamknięty

Burza, Livia, xequus, keirashara, anai  :kwiatek:

anai na koniu robi wrazenie jest tak wesoło  😀. Jak zobaczyłam "na sucho" to byłam sceptycznie nastawiona.
wątek zamknięty
A ja mam wreszcie Czarnecką w odpowiednio nasłonecznionym mango 🙂
Na sam koniec jazdy nam słonko wyszło, ale - grunt, że było :]


Powoli zaczyna za mną chodzić kolejny komplecik. Może coś żywo-zielonego albo morskiego dla odmiany?
wątek zamknięty
anai, kurcze, dużo lepiej wygląda na koniu ten ES 😀 widziałam go na żywo w sklepie i oprócz fajnego materiału to te kolorowe lamówki mnie odrzucały 😀
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Budlejowe_love, cudo!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 lipca 2015 07:57
Zeave, ładny ten Mango! Ja bym poszła w jakiś ładny, chabrowy niebieski, a jeśli zieleń, to limonkowa 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
09 lipca 2015 08:41
Zeave , mango fajne ale jak dla mnie troszkę za krzykliwe

Livia , Burza dziękujemy  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Zeave Fajnie to wygląda, ja też na swoim Visie ostatnio przekonałam się do pomarańczu. Mamy pomarańcza Amberka, jutro postaram się cyknąć fotki, może macie jakieś życzenia? Ogólnie jutro będę jeździć dwa kuce, dopasuję się do ochrów i założę im turkusa Ambera, lub flagę bo i tak muszę prać.
Ratana Pięknie! A ta jego maść... cudo  💘
anai O kurde! Cudownie, ja waham się i waham nad takim (jest promocja <3)
Edit:Rozmiar zdjęcia



wątek zamknięty
Udało mi się obfocić Eskadrona Dark Navy wiosna-lato 2015

nada się któreś do szmato?
wątek zamknięty
Jakieś pomieszanie z poplątaniem, czyli Silver i owijki Lightviola, nie miałam co do owijek ubrać wiec jakoś chwyciłam Silvera  😁 Bardzo źle to wygląda? :P
[img]https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11698570_894568690618326_8350651335406349776_n.jpg?oh=adec173da15df6eccaf2407cdf08030f&oe=561EC6BC[/img]
wątek zamknięty
Vendettka nie bardzo fajne połączenie 🙂 😀
Kochane mam pytanie jakie owijki pasowałyby jeszcze do Eskadron Microfaser plum Bloom kolekcja 2010??
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
09 lipca 2015 16:31
Amalltea, to jest baaardzo ciężki kolor - ni to fiolet ni to niebieski. Może szafir z Fair Playa - ale w tej wersji z herbem.
wątek zamknięty
emptyline wiem właśnie, z początku myslałam że to granat, ale jak go wczoraj zakupiłam to sprzedająca mówiła, że fiolet ale taki dośc ciemny.  😜 Dopiero jak zobaczyłam Twoje fotki na szmato, to zrozumiałam, że łatwo nie będzie dobrać owijki do niego 😵 zastanawiam się też nad owijkami mustanga, on ma taki dość ciemny ten fiolet  🤔 😉
wątek zamknięty
Zeave mega fajnie  🙂
Amalltea ja to marnie widzę... ale spróbowałabym napisać do caballa, oni mają czasem pomysł jak coś zdobyć i zrobić  🤣

A ja mam Maniulka w Red, do tego ochraniaczki schockemohle i zupełnie niepasujące kaloszki HH ( jakoś czarne mi gdzieś wsiąkły)
wątek zamknięty
Livia - chabrowo-niebieski zestaw już właśnie mamy, w sumie mój ulubiony zaraz po mango 😉


Z niebieskich skusiłam się też jakiś czas temu na capri, dlatego tak się zastanawiam nad jakaś zupełnie inną kolorystyką teraz.
Tylko czy limonka nie będzie zbyt krzykliwa? Strasznie podoba mi się ten czaprak (big square green 2013?), ale nie wiem czy dla odmiany nie będzie za ciemny.

Budlejowe_love - dla mnie czerwień była trochę zbyt rażąca, a właśnie pomarańcz mnie kupił 🙂

plunia - ja mam "do robotania" pomarańczowego yorka, który może bez szału, ale mi się na Czarneckej podobał, mango za to  😍

kitty dziękujemy 😉
Sam czaprak całkiem fajnie, ale na dole przez te kaloszki faktycznie zrobiło się aż za wesoło
wątek zamknięty
kitty dzięki na pewno zapytam 🙂 Konik świetnie wygląda w czerwieni 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny wybaczcie  🚫 Czy ktoś widział to cudo w sklepie jeszcze?

edit. a jeszcze chętniej niciaka star
wątek zamknięty
anai, jak sama szmatka dla mnie nie, tak na koniu dużo zyskała 🙂
Szarlotka no miód malina 😍
Budlejowe_love bardzo elegancko, czysto i schludnie IMO super 😀
kitty bardzo ładnie siwej w tym kolorze ALE szmatka szmatką - jak ten koń teraz świetnie wygląda!
Zeave bardzo na tak!

A ja mam problem. Już nie mam pojęcia co by pasowało do takiego przybrudzonego siwka oprócz czerni z akcentami. 😵 Haber? Coś w stylu Ankowego buuterscotcha? Jasne szarości? 🤔

wątek zamknięty
xymena, fiolet! Albo jakiś ładny turkus. O, i caballowy burgund to chyba na każdym koniu dobrze wygląda 😀
wątek zamknięty
xymena, a może jakieś chili? tak jak masz lamówkę w tym czarnym polopadzie🙂
wątek zamknięty
budyń, toś trafiła bo fioletu bardzo nie lubię 😁 musiałby być w jakimś zmyślnym odcieniu wpadającym w niebieskości żeby był dla mnie strawny :P Tylko gdzie taki znaleźć. Turkus wydaje mi się jarmarczny ale ten burgund już kiedyś przeszedł mi przez myśl 😀
Dżastin, taka ostra czerwień mogłaby fajnie wyglądać, albo kolor wina, o 😉

A w ramach nudy kopię w internecie i moje drogie szmatocholiczki - znalazłam kilka perełek! :
- Bicolor mint-teak nówka DL
- bicolor nici navy-violet DL
- bicolor chili-navy z owijkami chili DL
- big square iceblue nówka DL
- biocross navy-(niebieski) nówka DL
- bicolor choco-marone DL
- polopad NG kiwi-graphit DL
- toffee Impuls z toffee-yellow 2007 DL
- bicolor lind flax beluga DL
- bicolor Limegreen-Plum z bloom DL

Jakby ktoś był zainteresowany do podeślę linki 😀
wątek zamknięty
xymena, haha fajnie że takie perełki znalazłaś i to wszystkie DL tylko żadna mi na srokacza nie pasuje🙁 :p Czerwone na siwe jest super, poszukaj sobie w galerii końskiej rewii albo szmatoholikach zdjęć🙂
wątek zamknięty
A czy któraś z was ma zdolności graficzne i jest w stanie przerobić zdjęcie, żeby zobaczyć jaki czaprak najlepszy będzie? 😀  🏇
wątek zamknięty
xymena bardzo cudownie to usłyszeć  😅

Dziś mam Siwensa w deep pink i ochraniaczkach HH. Musicie wybaczyć zdjęcia, ale Swieksik nie umie pozować, a matka tak zaaferowana, że cyka bez sensu  😁
wątek zamknięty
xymena, beże, ciemne granaty, biele.
albo tak jak u kitty, bo ładnie 🙂
wątek zamknięty
xymena gdzie znalazłaś bicolor nici navy-violet DL?
wątek zamknięty
Sluchajcie, na moja babe lepiej:

* Anky Petrol
* Anky Dusty Lilac
* Eurostar stripe in chyba candy?

Zdjecia ponizej, baba tez :P
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.