Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Averis Agnieszka Bestry  🙂

Averis- tak jak wyżej, tylko Aga🙂
[quote author=Karla🙂 link=topic=199.msg2387235#msg2387235 date=1436099453]
Averis- tak jak wyżej, tylko Aga🙂
[/quote]

Również polecam 🙂
Agnieszka Bestry i Mateusz Hecold
Serio Mateusz Hecold???
Jak dla mnie Hecold jest ok. Zwłaszcza, że konsultuje się z dr Smelczyńską.

Ja polecam dr Kalisiak i dr Golonkę - z ich usług korzystałam wielokrotnie i w zasadzie się nie zawiodłam.
Dr Bestry akurat nie polecam, ale każdy jest człowiekiem i każdy może się pomylić. Przy czym ja raczej z jej usług już nie skorzystam.
telefon zezarl mi reszte posta.
Kiedys robil tuvy, rozumiem ze teraz wiecej.
small dziś praktycznie każdy ma rtg i usg, kwestia czy potrafi to odpowiednio użyć, odczytać to co widzi, zinterpretować i leczyć- z tym bywa... różnie 🙄
Również polecam Agnieszkę Bestry
Ja niezmiennie od już ładnych "paru" lat polecam dr Golonkę. Nigdy sie nie zawiodłam, dla mnie osobiście człowiek niezastąpiony.
Znajoma jest z okolic: Łobez-Gryfice i szuka dobrego weta. Ktoś - coś?
Gillian   four letter word
13 lipca 2015 17:48
maluda, Marek Groblewicz, Lech Januszewski. Tylko 🙂
Pilnie potrzebny dobry weterynarz ortopeda który dojedzie na Podlasie, konkretnie okolice Białegostoku. I nie weźmie jak za lot na księżyc  🙄. Chodzi konkretnie o problemy z trzeszczą
Chętnie poznam opinie osób korzystających z usług Bożeny Latochy lub Dariusza Polakiewicza 👀
Sprawa pilna, chętnie poczytam na forum lub PW :kwiatek:
Poszukuję weta z woj. wielkopolskiego, który dobrze orientuje się w kontuzjach końskich nóg a jednocześnie nie weźmie ode mnie milionów za wizytę.. Ktoś poleci kogoś? :kwiatek: :kwiatek:
maluda, Marek Groblewicz, Lech Januszewski. Tylko 🙂

Dziękować.
Kogo ze Śląska / południa Polski polecacie do zdiagnozowania problemów kaszlowych?
arlyn, Dawid Wojciechowski 😉
desire   Druhu nieoceniony...
18 lipca 2015 23:20
jestemzlasu, dr Monika Szubart
Dzięki, desire, potwierdzasz moje wstępne zamiary 🙂
Poleci ktoś jakiegos lekarza, ktory zajmuje sie rozrodem, lub chociaz bedzie potrafił dobrze zrobic usg i poda hormony? Wołomin-Tluszcz. (Oprócz dr. Nagasa i dr. Kozła)
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
24 lipca 2015 14:00
Poleci ktoś jakiegos lekarza, ktory zajmuje sie rozrodem, lub chociaz bedzie potrafił dobrze zrobic usg i poda hormony? Wołomin-Tluszcz. (Oprócz dr. Nagasa i dr. Kozła)


Może dr Łuczak?
Poleci ktoś dobrego weterynarza z okolic Marek, Radzymina, Słupna, Wołomina do ścięgien?
Pialotta Mateusz Hecold dojedzie 🙂
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=199.msg2396544#msg2396544 date=1437742835]
Poleci ktoś jakiegos lekarza, ktory zajmuje sie rozrodem, lub chociaz bedzie potrafił dobrze zrobic usg i poda hormony? Wołomin-Tluszcz. (Oprócz dr. Nagasa i dr. Kozła)


Może dr Łuczak?
[/quote]

Nie słyszałam o tym doktorze. Polecasz?
Słyszałam jeszcze o Marii Hibner, Karolina Falkowska, Zbyszek Kołodziejski. Zna ktoś moze? Jutro podzwonie, moze któryś sie wybiera w moje okolice
Cricetidae, juz któraś osoba z kolei go nie poleca, w takim razie nawet nie dzwonię. 😉
Karolina Falkowska jest z Ostrowi Mazowieckiej.

Dr Łuczak jest z okolic Laski/Izabelin no i SGGW, ja polecam do rozrodu  🙂

Maria Hibner nie wiem skąd dojeżdża, w Puszczy Kampinoskiej bywa na pewno.
Czy ktoś leczył może konia u dr Dariusza Polakiewicza i mógłby coś powiedzieć na jego temat? Czy faktycznie zależy mu na zwierzęciu, czy tylko kasę z ludzi ściąga? Pilnie potrzebuję info. nt. weterynarza z małopolski, okolic Krakowa
Marwin, poszło pw 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się