Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

edzia69   Kolorowe jest piękne!
05 maja 2015 14:57
Nie wiem ja tam na Adama nie narzekam. Teraz będziemy jechać z koniem na gastroskopię.
On taki strasznie sympatyczny się wydaje. Kiedyś u nas był i zrobił naprawdę bardzo dobre wrażenie.
Szkoda, że nie odpowiedział na smsa, czy nie oddzwonił, próbowałam przez tydzień. Dwa razy obiecał że przyjedzie, po czym głuchy telefon.
Sonkowa, z tym, że Januszewski nie jest jedynym hipiatrą w zachpomie...
Dojeżdża do nas kilku z Wielkopolski, na wschodzie można korzystać z pomorskich, w razie nagłej awarii dość blisko do Demmin... W Szczecinie są 2 młode wetki , chociaż one nadal zdobywają doświadczenie, to dostęp do leków w razie kolki mają...  Mamy też najlepszego okulistę na świecie 😉 generalnie jakieś tam alternatywy są, nie trzeba wzywać piesko - kotkowego... tylko tyle.
Poszukuję stajni na spokojne dożywocie dla mojego rencisty. Z powodów zdrowotnych nie wchodzi w grę jakakolwiek praca, tylko jako koń do towarzystwa. Jesteście w stanie mi coś polecić/odradzić? Im bliżej Szczecina tym lepiej 🙂
Zielona Stajnia 🙂
_Gaga dobrze wiedzieć.  :kwiatek: Zawsze wszyscy mówili tylko o tej trójce.
Te dwie młode wetki to te panie Anie z ważnych telefonów?
Zawsze dobrze wiedzieć na przyszłość (chociaż tfu tfu mam nadzieję, że nie będę musiała się o tym przekonywać). 😉
Czy ktoś ma może numer do właścicieli stajni w Rurce?
Znacie jakieś stajnie w okolicach Jarosławca? Albo prywatne osoby, które na swoich prowadzą jazdy?  🙂
Szukam miejsca dla konia na chów bezstajenny okolice Koszalina
Kochane. Przyjeżdża do mojego konia Kasia Żukiewicz pod warunkiem, że uzbieram 10 koni z mojej okolicy. Któraś pisze się na masaż/odblokowanie/diagnostyke?
Wracam z informacjami na temat szkolenia z Elaine Butler (klinika dosiadowa metodą RWYM), które chciałabym zorganizować w Szczecinie. Jest szansa, żeby odbyło się ono w drugiej połowie września - w Leśnie Górnym (stajnia Państwa Jankowskich) lub w Glinnej (stajnia ZDIZ PIB Kołbacz). Cena szkolenia (2 dni) to około 1300 zł. Aby szkolenie się odbyło muszę zebrać 5 par (jeźdźców z końmi) - choć łącznie par będzie 6, ale jedno miejsce zajmuję ja. Proszę piszcie do mnie na priv, jeżeli rzeczywiście jesteście zainteresowani udziałem w szkoleniu. Zacznę tworzyć listę chętnych. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania to piszmy na forum.
2 dni to 2 treningi rozumiem?
Łącznie 4 treningi - po 2 dziennie. Jedna sesja jest przed południem i wtedy na każdą parę przypada po około 45 minut (w jednym czasie jeździ tylko jedna para i Elaine skupia całą uwagę tylko na niej). Druga sesja jest po południu i wtedy na parę przypada około 30 minut. Drugi dzień wygląda tak samo. W przerwie między sesjami jest część teoretyczna podczas której omawiana jest jazda każdej pary (bo Elaine filmuje każdą parę i później musimy się oglądać na telewizorze - na zwolnionym filmie, klatka po klatce).
Cena rozumiem obejmuje te 4 treningi i pobyt konia w stajni?
była mowa że na wiosnę, a tu proszę uda się już we wrześniu, fajnie 🙂
chyba że piszesz o wrześniu 2016?
Pojawiła się szansa na przeprowadzenie szkolenia we wrześniu tego roku. Ale jeżeli to dla Was za wcześnie - to będę pytać o coś późniejszego (tak jak pierwotnie zakładałam). W cenie szkolenia jest udział pary jeździec + koń plus dwa obiady (dla jeźdźca oczywiście 😉) Jeżeli ktoś będzie chciał na czas szkolenia zostawić konia w stajni, w której będzie się ono odbywało, to w przypadku Leśna Górnego cena za boks to 35 zł za dobę (jedzenie dla konia we własnym zakresie). Z Glinnej nie otrzymałam jeszcze oferty.
Zboeram chetnych na wizyte dr Blanki Wysockiej w Szczecinie - chetnych zapraszam do kontaktu.
Kochani. Poszukuję stajni/stadniny z okolic Szczecina (100 km), która oferuje odchów młodzieży. Szukam sprawdzonego miejsca i ludzi, którym będę mogła powierzyć swoje dzieciaki na minimum 3 lata. Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi, polecenia.
pisz do użytkowniczki zielona stajnia 🙂
znajomi mają u nij konie i sa b. zadowoleni. dobra opieka, werkowanie, zarcie, łąki, cena 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
09 lipca 2015 19:37
Amarotsa - może Żelichów? Tam mają ogromne doświadczenie w odchowie źrebiąt
Dzięki wielkie za informacje.
Kochani. Poszukuję stajni/stadniny z okolic Szczecina (100 km), która oferuje odchów młodzieży. Szukam sprawdzonego miejsca i ludzi, którym będę mogła powierzyć swoje dzieciaki na minimum 3 lata. Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi, polecenia.



a w niemczech może być? 80km od Szczecina. Podam Ci szczegoly na priv 🙂
Może być w Niemczech. Byłoby dla mnie jeszcze lepiej.
Czy są już jakieś konkretniejsze informacje odnośnie Sedina Horse Show?
Medialnie widzę, że sprawa się nagłaśnia, ale dla zawodników nie widzę jeszcze żadnych konkretów. Przeoczyłam coś?
Czy są już jakieś konkretniejsze informacje odnośnie Sedina Horse Show?
Medialnie widzę, że sprawa się nagłaśnia, ale dla zawodników nie widzę jeszcze żadnych konkretów. Przeoczyłam coś?


Propozycje są już gotowe bo je widziałam, na dniach mają być udostępnione.
olek, co chcesz wiedzieć konkretnego poza propozycjami? 🙂 Służę pomocą 🙂
Gaga, :kwiatek: ogólnie mnie interesuje co to będą za zawody, jakiej rangi, jakich konkursów można się spodziewać - ale to już pewnie wszystko w propozycjach znajdę  😉
Gdybyś jednak powiedziała cokolwiek, zanim oficjalnie się pojawi - będę wdzięczna  😉 Zawody robią się głośne medialnie, ale tak jakby tajemnicą były szczegóły dla niewtajemniczonych w organizację  😉
Dlaczego nie ma propozycji - nie wiem. Są zatwierdzone
Zawody regionalne, 2 dniowe, konkursy klasyczne od mini LL do C.  Ceny rozsądne, nagrody również.
Tajemnic raczej żadnych nie ma... 🙂
Dziękuję  :kwiatek:
I że nie można było tak od razu  😉
Hej !
Wie ktoś ile Sobiesińscy biorą za hotel dla koni ? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się