NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
06 lipca 2015 14:36
Wyjątkowo niepoważna. Dziwne tym bardziej, że w grę wchodzą duże pieniądze.
Nie zamierzam wchodzić w głębszą dyskusję, nie byłam z Panem umówiona konkretnie (nie potwierdził Pan wizyty). Miałam z przyczyn osobistych ciężki weekend, byłam poza miastem, a Pan nawet nie zadzwonił dzień wcześniej w celu potwierdzenia oglądania konia, co spowodowało, że zupełnie o tym nie myślałam. Niemniej wczoraj przeprosiłam Pana bardzo za nieobecność i zaproponowałam oglądanie konia w innym terminie, jeśli nadal będzie Pan zainteresowany.
Umówiliśmy się na telefon w dniu dzisiejszym, a dziś o godzinie 12 dostałam od Pana smsa o treści "Huj ci w dupę".
Z góry mówię, że nie zamierzam kontynuować tej rozmowy, Pański poziom jest żenujący.
Pozdrawiam serdecznie
Gdybym ja po prawie 4h jazdy nie zastała umówionej osoby na miejscu, bo się jej zapomniało, to pewnie też bym podziękowała (ale w inny sposób) za "współprace".
Pan był w Poznaniu w zupełnie innym celu i przejazdem chciał zobaczyć konia.
Dworcika   Fantasmagoria
07 lipca 2015 05:57
Milla, gdyby ze mną ktoś się wstępnie umawiał i wizyty nie potwierdził, to też bym się zajęła swoim życiem.
Wygląda  na to, że  każdy  sprzedający  konie  powinien  warować pod drzwiami  stajni  w oczekiwaniu  na ewentualnego  klienta.  Może  akurat  wpadnie. 
anai, umówienie się wcześniej na konkretne spotkaniem nie jest warowaniem pod drzwiami całymi dniami....
Milla, z tym, ze wyraźnie jest napisane, ze love-horses umawiałsiez dużym wyprzedzenie i nie potwierdził wizyty... Skoro nie potwierdził - w sumie jego problem. Nie widzę tu znamion nieuczciwości Karmelity
Gillian   four letter word
07 lipca 2015 07:28
Jechanie 4h bez potwierdzenia wizyty jest totalnie bezmyślne. Ja potwierdzam nawet głupie wyjście na kawę w tym samym mieście.
Dokłądnie
Szczególnie w erze telefonów komórkowych. Ja bym dzwoniła przed wyjazdem z domu, lub - wyjeżdżajac wcześnie rano - dzień wczesniej wieczorem...
Jechanie 4h bez potwierdzenia wizyty jest totalnie bezmyślne.

Właśnie. Natomiast biorąc pod uwagę "wybitną" kulturę potencjalnego kupca, będąc na miejscu sprzedającego raczej bym się cieszyła, że do spotkania, a tym bardziej do sprzedaży konia nie doszło. Nie wiadomo, jakie później zgłaszałby pretensje i w jaki "elegancki" sposób by je wyrażał...


o ja co za buc  🙄
Czy na re volcie jest tez dziewczyna co dała uzytkowniczce pod nazwa stajniaostoja owijki nici magenta full ? Jezeli tak to prosze potwierdzenie czy dostała pieniadze od tej użytkowniczki, poniewaz po przelaniu pieniedzy okazalo się że uyztkowniczka zalogowana jako[b] stajniaostoja [/b]sprzedawała nie swój sprzęt... i bardzo okazyjni jak na eskadrona nici.
Pisze tylko w dobrej intencjii.  :kwiatek: Nic nie sugeruje , chce miec pewnosc że dziewczyna dostała należność  😀  🤣


Pozdrawiam revoltowiczów  🙂
patiusia999, nie wiem jak było dokładnie pomiędzy Tobą a Łaciatą ale dziś to też zachowałaś się co najmniej dziwnie... Składasz propozycję wymiany siodła swojego za moje. Już ze zdjęciami siodła był problem, dostałam takie co to prawie siodła nie widać, choć wyraźnie pisałam jakie zdjęcia proszę. Gdy napisałam o dopłacie (moje siodło kosztuje 2500zł), napisałaś że Ty swoje za 1800zł wystawiłaś a na olx masz cenę 1200zł do negocjacji przy czym te siodła w takiej właśnie cenie stoją. Potem mi wciskałaś że ktoś się na olx pod Ciebie podszywa choć Twoje dane tam podane są. I na koniec jak Ci to wszystko napisałam to mnie zablokowałaś na fb? Nie wiem czego oczekiwałaś? Może tego że zamienię siodło warte 2500zł na siodło za 1200zł ot tak? Bez dopłaty ani nic? No śmieszne...
  🤣 ktoś się pode mnie podszywał była to moja koleżanka którą poprosiłam o sprzedaż siodła ale nie za tą cenę... sprawa już zamknięta siodło sprzedałam za tę cene co chciałam czyli 1800zł a koleżance nic nie odpaliłam ze sprzedaży... i koniec kropka plus moje siodło było warte ze 2300zł w takim stanie jakim było... a ty nie widząc go nawet na oczy nie powinnaś się wypowiadać Pozdrawiam 🙂
Farifelia   Farys 21.05.2008
10 lipca 2015 22:54
patiusia999,  taaak oczywiście 😀 Podszywała się pod Ciebie na olx, na fb i tutaj tak? Dałaś jej swoje hasła czy co? Okeeej  🏇
Skoro tak się pod Ciebie podszywała to dlaczego mnie na fb zablokowałaś a chwilę później usunęłaś konto? 😀
Zresztą. Co tu się rozdrabniać. Kręcisz i tyle 😉
Przestrzegam przed mailami na temat zakupu produktów od:

Daniel James
dlame493@gmail.com

Pan twierdzi, że robi przelew i aby sfinalizować transakcję, trzeba się zalogować na jakimśtam portalu i straszy policją, jak się tego nie zrobi 😉
MMVG, ale jak to? On pisał do ciebie po angielsku, tak?
Livia   ...z innego świata
16 lipca 2015 09:53
Na moje to wygląda na kolejny wariant przekrętu nigeryjskiego.
Tak, pisał po angielsku.
Chciał dane do przelewu, po czym prosił o przesłaniu skanu wysyłki zamówionego towaru i wtedy zalogowanie się na www i wpisanie danych wszystkich bankowych (mhm... jasne, na łeb jeszcze nie spadłam) i że wtedy dostanę kasę 😉
A jak tego nie zrobiłam to dostałam maile, że on to zgłosił do International Police i muszę się tam szybko zalogować jak nie chcę być karana 😀
on to zgłosił do International Police i muszę się tam szybko zalogować jak nie chcę być karana 😀


😂  a do FBI Cie jeszcze nie podał  😂
najgorsze jest to, że wciąż się o tym mówi, a wciąż są tacy co to daja się nabrać  😵
[quote author=MMVG link=topic=5367.msg2392576#msg2392576 date=1437049846]
on to zgłosił do International Police i muszę się tam szybko zalogować jak nie chcę być karana 😀


😂  a do FBI Cie jeszcze nie podał  😂
najgorsze jest to, że wciąż się o tym mówi, a wciąż są tacy co to daja się nabrać  😵
[/quote]

No niestety. Dużo się mówi w mediach, banki przestrzegają... a ludzie nadal potrafią wpisać w jakiśtam portal albo wysłać komuś kompletnie obcemu wszystkie swoje dane :/
SieneK   Kasia i SieneK
17 lipca 2015 16:29
Tak, pisał po angielsku.
Chciał dane do przelewu, po czym prosił o przesłaniu skanu wysyłki zamówionego towaru i wtedy zalogowanie się na www i wpisanie danych wszystkich bankowych (mhm... jasne, na łeb jeszcze nie spadłam) i że wtedy dostanę kasę 😉
A jak tego nie zrobiłam to dostałam maile, że on to zgłosił do International Police i muszę się tam szybko zalogować jak nie chcę być karana 😀


napisz mu, że masz imunimniu bo masz paszport POLSATu i Cię żadne międzynarodowe policje nie dotyczą łącznie z ORMO
Kto mi powie po kiego grzyba ludzie dają propozycje pod ogłoszeniami a potem mają cię głęboko w.. ?
naovika  🤬
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 lipca 2015 18:14
Wpisuję jako niepoważną użytkowniczkę: polo001
Zamówiła bluzkę, wysłałam po otrzymaniu potwierdzenia przelewu na maila, po dwukrotnym awizowaniu przesyłka wróciła do mnie, a użytkowniczka się rozmyśliła z zakupu. Pieniądze zwróciłam, ale mnie czasu i jeżdżenia na pocztę nikt nie zwróci.  😤
Uwaga dziewczyny ! 🙂 Bboss zwróciła mi na konto 900 zł ( a była mi winna 1100 zł ), 200 zł niby ma dosłać pocztą ( pewnie listonosz się zgubi )
Wszystko dzięki znajomej z Poznania, która mi bardzo pomogła ( dla bezpieczeństwa nie wymienię jej danych osobowych 🙂 )  :kwiatek:
Zrobiłam nawet dwukrotnie wycieczkę osobistą do Poznania, niestety nie udało mi się nigdy spotkać z Bboss.
Oczywiście nadal czekam na pozostałe 200 zł.  Nigdy już nikomu nie wpłacę na konto takiej kwoty !
Nie wolno odpuszczać, trzeba walczyć do samego końca o swoje! Ja już prawie wymiękłam, ale koleżanka czuwała do samego końca, za co oficjalnie bardzo jej dziękuję!
Podziękowania również dla wielu osób, które przyczyniły się do odzyskania moich pieniędzy - dziękuję wam  :kwiatek:
a o 200 zł jeszcze będę się upominać - jeśli mi odda całą kwotę to oficjalnie zwracam jej uczciwość 🙂

Dworcika   Fantasmagoria
23 lipca 2015 07:56
A co to za uczciwość, kiedy laska zwraca Ci kasę po wieeeelu, wielu dniach upominania się, chodzenia, proszenia?
Zwraca to, co Twoje i to wcale nie z własnej woli i chęci. Więc żadna to uczciwość. Zwykły oszust postawiony pod ścianą.
moze policja pomogla?
Ostrzegam przed użytkownikiem sklep_jam.
Chciał się ze mną wymienić: ogłowie bezwędzidłowe za hackamore. Po tym jak ja ogłowie wysłałam kontakt z użytkownikiem się urwał. Mimo że był aktywny nawet dzisiaj, nie dostałam żadnej odpowiedzi
I ja dodaję osobę o nicku Gejbi do nieuczciwych.
Po pierwsze - chciałam kupić czaprak Eskadron Banana DL- pieniądze wyslałam, paczka nie dotatrła.
Po kilku dniach od wysłania podobno paczka wróciła do nadawcy. -Nie dostałam potwierdzenia nadania, ale paczka miała być wysłana jeszcze raz - dla pewności podałam adres jeszcze raz, bo niedawno się przeprowadziłam.
Nie dostałam informacji czy produkt został nadany - niby miało przyjść na maila. Do dziś nie przyszło potwierdzenie nadania.
A koniec końców - produkt nadal jest w ogłoszeniach na sprzedaż.
Czekam na zwrot pieniędzy.
Witam
Chciałabym na samym wstępie sie przedstawić Joanna psiuk z okolic Katowic bardzo długo mnie tu nie buło ponieważ miałam straszne problemy zdrowotne

Wie nie którzy mogli sie poczuć oszukani a wiec sprzedałam troszkę rzeczy ale ich nie wysłałam nie mam dostępu do mojego starego konta ponieważ nie pamietam hasła :/
Wiec tak
kask charles owen
Kamizelka Spooks niebieska
Derka kingsland oficerki koszulka kingsland razem w paczce
Bardzo bym prosiła o kontakt ze mną w sprawie tych rzeczy !!! Bo bardzo bym chciała Seby trafiły do swoich właścicieli

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się