Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Brzask gratulacje! Wygląda fajnie 🙂
Averis   Czarny charakter
08 lipca 2015 22:15
Brzask, oj tam, grzeczny w obejściu to i grzeczny pod siodłem - czego chcieć więcej. A dzierżawczyni to dobra rzecz. Sama praktykuję i polecam.

ekuss i jak było na zawodach 🙂?

asds, bo pomoc z dołu duuużo zmienia. Samemu można dochodzić do pewnych rzeczy latami i nadal nic nie osiągnąć 😉



My z Karsonem też sobie powolutku rzeźbimy. Coraz fajniej chodzi i już nawet się nabudowuje. Jestem z niego dumna 🙂

Chociaż on chyba nie do końca podziela entuzjazm.

Averis enuzjazm jest przereklamowany  😁
Brzask fajna mlodziez! po czym on?🙂
xequuus ale widze chyba zaciech! super, ze zdrowie dopisuje 😀
asds super ze macie pomoc! jak wroce do normalnego zycia po tych wszystkich zmianach to tez musze jakis plan ulozyc 🙂

A tymczasem mam zalegla mloda od Xymeny 😀 wczoraj juz wsiadlam po tym szalonym slubnym tygodniu, nie ma jak powrot w siodlo  😍
ekuss   Töltem przez życie
09 lipca 2015 13:33
Juz po zawodach 😀

Byla niesamowita !
W ogole jestem w szoku. Kon, ktory nigdy nie startowal i do tego chodzi pod siodlem od pol roku - w ogole mial gdzies glosniki (zero reakcji) ,biegajacych ludzi - jedynie kwiatki przy czworoboku powahala. Naprawde ma super glowe do startow. Ja sie chyba bardziej stresowalam xD Czekajac na start jej sie chyba nudzilo,bo mimo ludzi na trybunach i glosnikow- prawie zasnela xD
No i mamy 3-cie miejsce czyli jestesmy drugim wicemistrzem Islandii w ,,ujezdzeniu''. Smiech na sali  😂  Chociaz bylo tylko 20 zawodnikow- w porownaniu z zawodami na torach,gdzie potrafi byc 70 czy 80.

Jak wrocilysmy do domu to od razu wypuscilam na pastwisko i bedzie tam 24/7 az do grudnia.

edit: foto- mala pokraka xD




ekuss gratulacje!  💃
ekuss, wow, super! Brawo!!! 🏇
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 lipca 2015 14:28
gratulacje Ekuss 😅  A jaki program jechaliście?
robakt   Liczy się jutro.
09 lipca 2015 17:12
Ja się szybko melduję-wczoraj znów siedziałam na Balzacu  💃
ekuss   Töltem przez życie
09 lipca 2015 18:38
Dziekuje  :kwiatek:

ElaPe banalny 😀

http://www.lhhestar.is/static/files/Fimikeppni/fimikeppni_aii.pdf

wyjasnienie- kropki- step, linia- klus lub tolt, linia przerywana- galop

obrazek nr.4: po wolcie zatrzymanie w H

obrazek nr 5 i 6- te zakrety to zwrot na przodzie



robakt  🏇
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
09 lipca 2015 21:34
dziekuję wszytskim  :kwiatek:

faith, piękne zdjęcia, ine mogę się doczekać aż będę miała takie z młodym a młody po Agrest/Divisior od Lara/ First des Termes

ekuss, gratulacje


taka fotka jeszcze u byłego właściciela

ekuss, o! to w Islandii jednak mają jakieś ujeżdżenie? 😉

Brzask, fajny ten młody, oby fajnie wam szła współpraca
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 lipca 2015 08:28
brzezinka, tak nie na temat konia, ale chyba mega schudłaś! (oczywiście, nie żebyś wcześniej była gruba, ale po prostu rzuciło mi się w oczy jeszcze mniej Ciebie)  :kwiatek:
Lov, fajny ten Twój Siwy, pokazuj więcej!
anai, stwierdzenie, że Dino-jak wino jest idealne, a ja lubię bardzo wino 😎 😁
asds, ma podobną głowę do Pamira Nirv 😁
baffinka, kradziony z loczkiem na grzywie to mój faworyt 😍 oddaj babo! 😤
tulipan, derki kozackie! Ciekawe co sobie ludzie "laicy" myślą jak to widzą 😁
Ruda77, osz cholera! Wyglądacie obłędnie!!
Precelek, Wy to się schowajcie! Macie takie piękne zdjęcia ciągle, we wszystkim Dzidziowi do pyska, a ja mam konia w kolorze wiecznej kupy 😤
Dżastin, gratuluję!
xequus, wygląda teraz superancko! 🙂
Brzask, fajnie, że trafiłaś na ogarniętą dziewczynę. A Młody wygląda na fajnego konia, dawaj relacje foto i ogólną jak tam z nim idzie 😉
faith, przeeeeeeśliczne foty 😍
ekuss, gratulacje!!!!!


A ja w końcu mam chwilę czasu. Mam taki zapierdziel w pracy, że ciężko znaleźć czas na życie 😁 Ale dzielnie się przygotowujemy z Hello na niedzielę. Prosimy też o mega mocne kciuki, bo jedziemy do Bobrowego, a ja w sumie w takich startach miałam przerwę, a i Hello nie był dawno na zawodach żadnych i mam meeeeega stresa!
Jakiegoś screena znów mam z filmiku z ostatniego hopania 😉
Precelek, Ruda77, Brzask, :kwiatek:
ekuss, gratuluję  😀
faith, piękna sesja. Zdjęcie z psem  😍
Brzask, powodzenia w pracy z młodziakiem  🙂
Hermes, mile połechtałas moją próżność :kwiatek: Trzymam za Was kciuki  🙂

A moje maluszki wczoraj odniosły swój pierwszy malutki sukcesik. W JKS Pogórze zdały egazmin na brązową odznakę jeździecką  😅




Pamiętacie nasze czerwcowe zdjecia z pierwszych skoków? Pojechałyśmy na zawody, dostałam kilka pięknych zdjec  😍



Hermes o nie nie. Loczka nie oddam tak łatwo  🤣
Brzezinka dzielne dziewczyny! Gratulacje  :kwiatek:
Rtk witamy po ciemnej stronie mocy  😀iabeł: jak wrażenia po zawodach? Co ona taka czekoladowa się zrobiła?  😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 lipca 2015 10:03
brzezinka, gratulacje!! Masz niesamowitą córę 🙂
rtk, szał ciał 😍
baffinka, podzieliłabyś się chociaż 🙁 😁
ekuss   Töltem przez życie
10 lipca 2015 10:28
ekuss, o! to w Islandii jednak mają jakieś ujeżdżenie? wink

Taaa... jakos MOZE 3 razy w roku i poziom jak widac 😀

Daje newsa- jade dzisiaj na polnoc 😀 Mam nadzieje,ze wlasciciel Frigg da mi ja obejrzec...
Hermes ja sama na czyjejś łasce jestem  😁  poluje jak na zawody jedzie i loczek zostaje  😜
hermes, dzięki!
baffinka, ona mi co roku bleknie od slonca, na zimę bedzie czarna
brzezinka, podzielisz się, z jaką notą? To jest taki ładny obrazek, ciekawa jestem, co na to sędziowie 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 lipca 2015 20:32
A my się nawet dorobiliśmy zdjęć z dzisiaj 😅
rtk, ale planujecie się jeszcze dresiarzować, czy to już tak bardziej ogólnie celujesz w kierunku na skoki?
quanta, marze o ujeżdżeniu. Ale nie mam z kim jeździć. Sama nie przeskoczę poziomu N. Czekam na lepsze dni.
brzezinka, gratulacje dla córki  👍
rtk, w skokach też super wyglądacie 🙂 I ta czekolada 😍
Hermes, bardzo ładny siwek 😀

Wstawiam fotki z wczorajszego treningu:


Dawno mnie tu nie bylo, więc kłaniamy się nisko  😁






faith Twój arabek coraz bardziej mi się podoba. Ładnie wysiwiał 🙂 Bardzo z dziubka przypomina mi innego siwego arabka którego znam

ekuss gratulacje! 😀 Jesteś wicemistrzynią kraju, chyba już nie możesz udzielać się w KR :P hehe

brzask pieknie umaszczony  😍

brzezinka jestem pewna, że za kilka lat młodą zobaczymy na OOMach 🙂 Można w depresje popaść taka młoda  i tak siedzi a ja dalej jak kartofel :P

baffinka sory ,że to powiem, ale dobrze Ci w tym kasku 😀 Poprzedni trochę psuł mi wasz ładny obrazek 😉

kujka jak Gilsonek? Jak możesz o nim mowić ,że ma ciążowy bruch! Po prostu widać po nim jak mu dobrze hhehe
brzezinka gratulację dla Młodej!  😀

rtk ja już Ci gratulować nie będę, wystarczy  😎 Ale po cichu mam nadzieję, że wrócicie do wersji dresowej  😉

Hermes co to za cotton, orange?

Wpadam z takim oto foto rodzinnym  😁

Szymek od tego tygodnia wrócił do roboty po rozruchu i... jest ciężko. Są dobre momenty na przemian z fochami i cudowaniem pod tytułem co zrobić, żeby się nie narobić. Ale walczymy, byle do przodu. Może uda nam się w tym sezonie jeszcze gdzieś postartować.


Brzask gratuluję zakupu! Wpadł mi chłopak w oko w ogłoszeniach jakiś czas temu. Mocno Wam kibicuję!

tulipan na zdjęciu nie widać tych przebojów w robocie, wyglądacie jak milion dolarów  😜

brzezinka już podziwiałam na fb, ale chyba nie zdążyłam pogratulować - brawa dla córci!!
breakawayy Szymek to taki typ co nie pokazuje na zewnątrz. Sama się niekiedy dziwię jak oglądam filmy z treningów bo doskonale pamiętam, że tu i tu uczucie było kiepskie, a on idzie wciąż tak samo. Poza tym generalnie jest nieźle, fochuje się i buntuje momentami, no ale przejeżdżam to na bieżąco. Cieszę się, że się podoba  :kwiatek:
baffinka, Hermes, Ruda77, Kasija, breakawayy, tulipan, bardzo dziękujemy  :kwiatek:
sumire, nie podzielę się bo nie wiem. Moje dziecko było tak rozemocjonowane i w ferworze całego tego egzaminu zapodziało gdzieś kartę oceny. 🙂
Tulipan, to prawda Szymek wygląda tak, że tylko się zakochać 😍





Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się