Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

REX8 jak chcesz mogę spróbować, nie obiecuję, że się uda ale coś mogę spróbować 🙂
xymena Myślę że super byłby miętowy i taki baltic, colbat, odcienie niebieskiego 🙂 Z taką maścią to masz pole do popisu 😀 Szarości nie, zlewać się będzie, ale np. Pomarańcz, czerwień, burgund, granat nawet 😀 Ale maść to ci Ukradnę  😁 😜
wątek zamknięty
faith petrol!!!  😍
wątek zamknięty
faith, lilac albo petrol. Ten stripe in jest paskudny :P
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
11 lipca 2015 11:45
faith, ES candy!
Uwielbiam Twoja babe w rozu, a w takim cukierkowym to juz w ogole 🙂
wątek zamknięty
No wlasnie ja tez jestem w rozach zakochana, najbardziej mi sie widzi Lilac abo ten Stripe In wlasnie  💘
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 lipca 2015 11:54
xymena, szarość ci się zleje z koniem 😉 Jeśli nie lubisz fioletu, to bordo / wino, chabrowy, albo jasny, "majtkowy" róż 🙂

faith, chyba Petrol najładniejszy na twoją 🙂 Ale Candy też będzie ładny, siwym w takim różu też jest do pyska 😉



wątek zamknięty
Czarny w starszawym Euro Starze.


Czaję się na ten nowy pomarańcz Eskadrona dla niego. Co myślicie? To chyba będzie pierwsza kolorowa szmata w mojej pace, ale tak mnie coś tknęło na letnie kolory  😡 Może ktoś by go ubrał, ładnie proszę  :kwiatek:
wątek zamknięty
tulipan  :kwiatek:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 lipca 2015 20:41
tulipan, fajnie będzie, bierz! 🙂
wątek zamknięty
tulipan bierz!!!

a ja znowu zdjęcia z kalkulatora, jeszcze jakoś na szybko po terenie... ale konio zacnie wygląda :-D Niciaczek  i oczraniaczki HH Stars  😉
wątek zamknięty
tulipan, a moim zdaniem słabo, przynajmniej na żywo. Mam mango i na karym wygląda słabo...
wątek zamknięty
No wlasnie ja tez jestem w rozach zakochana, najbardziej mi sie widzi Lilac abo ten Stripe In wlasnie  💘


candy! Ma piękny chłodny odcień (rosa jest jak babciny róż).
wątek zamknięty
tulipan, ja bym nie brała, za bardzo po oczach daje ten kolor.
Ale za to ten granatowy euro-star z czerwienią...  😜
wątek zamknięty
Olson a masz może foto? Bo widziałam tylko na kasztanie  🙁
Moona  :kwiatek: Chciałam brillanta dure, więc podwójnie oczodajnego  😁

Chyba się zdecyduję  🙂
wątek zamknięty
tulipan, proszę bardzo 🙂

wątek zamknięty
xymena, rozważ właśnie "krówkę" czy inne toffi-żółte. Uzasadnienie: taki kolor zgasi żółte odcienie na sierści konia, koń będzie się wydawał bardziej jednolicie na szaro umaszczony. Odwrotnie będzie i z fioletami i petrol/turkusem - te podbiją odcienie pomarańczu i żółci na sierści konia. Także szary, niestety. I biały, i czarny, nawet neutralny (nie żółtawy) beż. Tzw. neutralne podbijają sąsiadujące kolory, czynią je ostrzejszymi. To samo robią (trochę inaczej, ale też) kolory przeciwstawne na kole barw.
Chcesz zgasić zbędne wybarwienia na sierści - potrzebujesz koloru sąsiadującego na kole barw.
wątek zamknięty
Olson dzięki! Owije pasują, czaprak zupełnie  🙁 Ciekawe czy ten brillant też ma taki żółtawy odcień.
wątek zamknięty
tulipan, owijki mango mam teraz w zestawie z perłowym Caballem z mandarynkową lamówką - i to jest prawdziwy SZAŁ! Polecam na każdego karuska.
wątek zamknięty
tulipan poczekaj chwilę, to dam pomierzyć  😉
wątek zamknięty
kitty o, świetnie  :kwiatek: Mam nadzieję, że wytrzymam do tego czasu  😁
wątek zamknięty
tulipan już niedługo  😉 a myślałaś o cyanie? bo dla mnie na karym to będzie szał  😍
wątek zamknięty
Myślałam też o nim i o smaragd greenie  😡 Widzę, że jest w dobrym koniu, muszę się przejechać i zobaczyć na żywo  🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 lipca 2015 00:08
Tulipan ja mam komplety szmaragd,Orange i zaraz przyjdzie cyan (owijki juz mam) tylko wszystko vs ale przymierzyć  do konia moge dac 😀
Powiem Ci szczerze ze uważam ze wszystkie 3 kolory byłyby strzałem w dziesiątke i dobra odmiana od Twojej stypowej kolekcji  😅
wątek zamknięty
Kusisz Zairka  😎 szmaragdowa mam derkę siatkową i w mniejszej ilości mógłby ten kolor nawet mi pasować  🙂 Ech, ciężka decyzja, przy stypowych kolorach nie mam takich problemów  😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 lipca 2015 08:30
tulipan, ja bym jednak wybrała Szmaragda albo Cyana, jeśli wolisz coś mniej oczodajnego 🙂
wątek zamknięty
tulipan, nie daj się  😀iabeł: Twoja "stypowa" kolekcja to jedyne co ratowało mnie od obłąkania w zalewie tych pinków, cyjan i innych magent :P
wątek zamknięty
tulipan, cyan to dobry wybór ;-) na fotce capri, ale są niemal identyczne!

[img]https://picasaweb.google.com/m/viewer?fgl=true&pli=1#photo/108689527030226140615/6043798150911797057/6101666520672387346[/img]
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 lipca 2015 09:47
Na fotce cyan jest duzo brzydszy niz w realu! To piękny, głęboki, morski kolor 😍
wątek zamknięty
tulipan cyan albo zieleń, idź a fe z tym pomarańczem!
wątek zamknięty
tulipan bierz wszystkie i się nie zastanawiaj  😀iabeł:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.