Howrse gra :)

Każdy żywioł daje jakieś bonusy do umiejętności ale ogólnie pozostałe +sy to w miarę unikalny wygląd.
A, to sprzedam swojego metala. Dzięki! 🙂
potrzebuje sprzedać CR za kupony. Ktoś coś potrzebuje ?
sprzedam Nyxa na pl za 4 kupony lub 4 passy + wymienię kupon na passa 🙂
Ma ktoś może wolne krycie jakimś logicznym perszeronem na internationalu?
Brakuje mi 4 kluczy na Planszy#4/5. Jak myślicie dużo kuponów będzie trzeba wydać ?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 lipca 2015 16:06
Mam 6 passów na COM do wymiany na kupony/ konie 25+ bez KF.
Mam pytanie, organizuje zawody z galopu i jedne mam co 3 godziny a drugie co 8, jak zmienic by byly oba co 3 godziny?
a to nie zależy od wielkości toru?
no chyba tak, a jak zmienic na wiekszy, albo gdzie sie kupuje duze teraz?
Cierp1enie, wejdź w zawody i daj edytuj
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
15 lipca 2015 10:09
Wreszcie zdobyłam Secret Rainbow  😅
PILNIE potrzebuję osoby do ubicia emerytów. Zabrakło mi kuponów na promocję. Płacę 2 kupony po ubiciu na własnym koncie (jutro) lub od ręki 2 konie +25 bez kf
Nancy, sprawdzę tylko czy na 100% i mogę 🙂
nie ma ktoś na com niepotrzebnego Chiquitin? 😁
Ufff mam boskiego

co ile macie ustawione wyscigi galopem?
He he też mam boskiego. Ale prosta ta promocja...
Ma ktoś może wolne krycie jakimś logicznym perszeronem na internationalu?


nikt 🙁 ? oddam w zamian jednego źrebaka z bliźniaków.
He he też mam boskiego. Ale prosta ta promocja...


nie dla wszystkich..
Sprzedam za kupony:
OM
Hestie
2x 5 Żywioł

edit: szukam osoby do ubicia 10 koni. wynagrodzenie do obgadania 🙂
Taka prosta, to ona nie była, jestem ciekawa ile kuponów/diamentów na nią poszło. Ja sobie odpuściłam, jeżeli będą na zarezerwowanych te dwa ostatnie, to je wezmę i tyle. Ale z chęcią powalczę o tego boskiego, którego ktoś tutaj pokazał że będzie w następnej promocji, który przydłuża bodajże konto Vipa.
Taka prosta, to ona nie była, jestem ciekawa ile kuponów/diamentów na nią poszło. Ja sobie odpuściłam, jeżeli będą na zarezerwowanych te dwa ostatnie, to je wezmę i tyle. Ale z chęcią powalczę o tego boskiego, którego ktoś tutaj pokazał że będzie w następnej promocji, który przydłuża bodajże konto Vipa.


nie wiem o jakiego konia chodzi, ale muszę go mieć! 😁 i Ciepr też, to jej nie będą konie uciekać z zakładek 😁
calore, na stronie 1214, Miyako pisała i o nowej kolekcji i  wyzwaniu. Podobno maja być jakieś konie Legendarne. Ty się nie śmiej, mnie też kiedyś uciekły 👿, myślałam że szału dostanę, bo mi wszystkie z trofeów się i kilku zakładek się pomieszały.
Watrusia, ale ja się śmieję, bo to ja je zagoniłam z powrotem 😉

widziałam tamtą kolekcję, ale chyba tylko po francusku były opisy.
calore, opis tego konia z dodatkowymi dniami Vipa, ktoś przetłumaczył.
Watrusia, o widzisz, nie czytałam wtedy dokładnie. dzięki za odniesienie do tamtej strony 😀

Jednak zamiast RO czy WT, w których można było znaleźć boskiego,
należy użyć Złotego Runa, aby znaleźć w nim fragment ekwipunku konia boskiego.


czytaj: nie zużyjesz nic ze swoich zapasów tylko kupony, kupony, kupony... :/

Ekwipunek możemy podać dowolnemu z naszych kopytnych.
Uwaga jednak - konie, którym podamy, stracą CR odpowiadający za rozmnażanie/wygląd,
klacze w ciąży stracą źrebięta, a konie zarejestrowane na GP - anulowany zostanie ich udział.
Kopytny po przemianie w boskiego będzie miał 2 razy wyższe UM.


to już nie mogli dać normalnie nowego konia jako nagrodę, tylko trzeba sobie swojego poświęcić? głupie to 🤔wirek: mają szczęście, że chociaż ładne są te konie, bo promocja "taka se"
Midas za 15 kuponów w zarezerwowanych.
hejo, wracam po dłuższej przerwie, midasa bym upolowała ale potrzeba kuponów, może chce ktoś kupić coś za kupony ? cr , konie,  na pl i com ?🙂
Masz zj ?
mam zj na com, na plu mam pioruny zeusa, OM, i jeszcze cos tam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się