Sesja/Studia i t d ;)

Strzyga gratulacje!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 lipca 2015 11:49
Ja już na ostatniej prostej w erasmusowej sesji. Jutro dostanę ostatnią ocenę z eseju. Do tej pory mam same 4 i 5. Skończę ze średnią ponad 4.5 😁

A w sobotę powrót do domu, chlip, chlip... 🙁 🙁 🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lipca 2015 12:05
Gillian,, Sonkowa, dziękuje  :kwiatek:
vanille, no to super 😀
Urologia napisana. Teraz okulistyka w przyszłym tygodniu 😀
musi wydarzyć się cud, żebym zdała, a kciuki re-voltowe mają orgomną moc więc: proszę o kciuki 😀 !
myślałam, że uwalę 6/6 egzaminów, więc z dotychczasowym wynikiem zdanych 3/6 jest nie najgorzej. Ale i są u nas cyborgi co pozdawali za pierwszym razem wszystko i to w ciągu 2 tyodni 😲 .
A w sobotę powrót do domu, chlip, chlip... 🙁 🙁 🙁

Ale szybko zleciało 😲 😀 Dopiero co się szykowałaś do wyjazdu, a tu już powrót!

Rul, kciuki są! 🏇
Ja za 3 tygodnie się zwijam z Kolonii i też mi jakoś tak smutno. Rok tu przesiedziałam
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 lipca 2015 20:03
fin, Bardzo szybko. Wręcz bardzo się cieszę, że wracam, bo mega tęsknię za swoimi, ludzie już mi piszą, że mam wracać. Koty czekają na swoją służącą... Nic tylko wracać 😁

Niemniej najbardziej żal mi zostawiać tutaj to morze (czemu Bałtyk nie może być taki czysty....) 😉
galopada_   małoPolskie ;)
11 lipca 2015 06:42
uwielbiam praktyki wakacyjne. uwielbiam SOR. W ciągu 3 dni z grubszych rzeczy: ręka w reklamówce po rąbaniu siekierą, prośba pacjanta o to, żebym wzięła scyzoryk z jego kieszeni i przecieła mu żyły, reanimacja i zgon z powodu zachłyśnięcia kotletem schabowym wieprzowym podczas obiadu.

madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 lipca 2015 21:20
http://animalstudies.pl/nabor-na-podyplomowe-animal-studies-na-swps-w-warszawie/
o lol, nie sądziłam, że zobaczę takie coś  😂
Wrzesień z anatomią, cudownie  🙄
Muszę zacząć pisać pracę dyplomową, a zatem konieczne jest odwiedzenie biblioteki. Z czasów studiów dziennych pamiętam, jaką męką było korzystanie z Biblioteki Pedagogicznej w moim mieście. Mam taką traumę, że nie wiem kiedy się przemogę.
nopebow pjona!  😵
Najbardziej mnie wkurzyli z ogaladaniem prac. Mozna to zrobić tylko w piątek...  😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 lipca 2015 18:30
Wróciłam do Polski. Smutno jakoś.
I przy okazji zdążyli mnie wkurzyć na sam koniec 😵

Facetowi od zajęć jednych napisałam ponaglającego maila kilka dni przed wyjazdem (przez cały semestr! mieliśmy tylko zajęcia organizacyjne, jedno "podsumowujące" nasz brak współpracy i trzecie do wpisania ocen). Okazało się, że nie ma czasu na szybkie sprawdzenie esejów BO NIE. Dopiero po mojej delikatnej, acz stanowczej odpowiedzi mailowej łaskawie zgodził się sprawdzić i wpisać mi ocenę w indeksie dwa dni przed wyjazdem, gdzie powinnam mieć już wszystkie zaliczenia powpisywane i wszystkie formalności załatwione. 😵

Boże, jak ja tęsknię za tym miastem....

[img]https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11705344_980011698716332_1611069108531506170_n.jpg?oh=ce4601dd8f2726ded03233732240f3c6&oe=564F90AF[/img]
Strzyga gratuluję, ja się broniłam dzień po Tobie i tak oto 5 lat studiów minęło jak w mordę strzelił 😲
Jestem magistrem i póki co stwierdzam, że to strasznie nudne 😁 w porównaniu z trybem życia jaki prowadziłam tuż przed obroną, czyli wyrabianie 48h w ciągu jednej doby, to teraz po prostu nie mam co ze sobą zrobić 🙄
Już się zarekrutowałam na studia podyplomowe, mam nadzieję, że się dostanę 😉
Notarialna, bajka! 😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 lipca 2015 20:30
fruity_jelly, gratulacje i dla Ciebie! no ja myślałam, że będzie tak strasznie nudno, ale w tygodniu obrony mi się poprzestawiało życie do góry nogami.... czyli ciągle muszę wyrobić 48h w jednej dobie... i do września się to nie zmieni... a potem może być jeszcze gorzej.
Sonkowa mnie nie ma w Polsce, więc swojej pracy nie obejrzę tak czy inaczej, ale mam znajomych co by chcieli, a nie dadzą rady dojechać do Wrocławia :/ Mam tylko nadzieję, że 2 termin ustalą najpóźniej jak się da  😁
nopebow Sonkowa Oj🙁 wspólczuję ale mimo wszystko udanych wkacji i kciuki na 2 terminie macie zapewnione🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 lipca 2015 23:59
vanille, Żebyś wiedziała, że bajka! Fakt, że wyjeżdżam z tego pięknego zakątka tak mnie przytłoczył, że ryczałam nieprzerwanie ponad 150km. Ale kiedyś tam na pewno wrócę! 😍 😍 😍
hej  😀 
mam nadzieję że właściwy wątek  😉
szukam informacji, zdjęć ,opinii  na temat akademika UTP (na Błoniach) w Bydgoszczy,  interesuje mnie pokój jednoosobowy,
wiecie może jak wygląda sytuacja z łazienką i kuchnią  ?

czy wam też nie działa strona UTP w Bydgoszczy ?? dzisiaj przed południem jeszcze wszystko było ok
Awers   Kukur Tihar
20 lipca 2015 13:13
Lazienka jest na korytarzu, zlew i szafki w pokoju ale juz kuchnia do gotowania jest tez wspolna. Wszystko czyste, odnowione, generalnie bardzo w porzadku jak na akademik 😉 wiecej nie moge powiedziec bo nie mieszkalam w akademiku ale z odwiedzin u znajomych, to sobie chwala 🙂
Awers   dziękuję  :kwiatek:

miałabym jeszcze 3 pytanka:

1) są jakieś różnice pomiędzy Koszarową 9 i Koszarową 9a, czy któryś z nich jest lepszy ?
2) czy w pobliżu są miejsca parkingowe?
3) o pokoju jednoosobowym mogę zapomnieć jeśli nie mam dziecka/męża czy papierka od lekarza ?
Ja póki co wszystko do przodu. Czekam z napięciem na wyniki z okulistyki bo było trudne. Dziś pisałam psychiatrie ale nie boję się, bo dobrze mi poszło. W piątek ostatni egzamin pt neurologia - ponoć strasznie koszą ale obaczym 😀 A od soboty luzik
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 lipca 2015 21:28
drey, jeśliś na pierwszym roku to raczej zapomnij o jedynce. przynajmniej na początku, potem możesz się przekwaterować, u nas nie robią problemu z jedynkami, bo akademiki są coraz bardziej puste.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 lipca 2015 00:05
madmaddie, Akademiki coraz bardziej puste?  🤔  Jakoś nie chce mi się w to wierzyc... 😁
Notarialna taka prawda.. U nas o ile jeszcze mój był pełen, bo dwa kroki od uczelni to te bardziej oddalone świeciły pustkami.
Bardziej niż w akademiku opłaca się teraz wynająć pokój, taka prawda. Za takie pieniądze jakie trzeba przeznaczyć na dwójkę w akademiku, można znaleźć już przyzwoite lokum 2 os z łazienką i kuchnią na użytek lokatorów, a nie 20-30 osób na piętrze. A dokładając w tym roku 200 zł mam fajną jedynkę obok uczelni 😉
Ja płacę za pokój jednoosobowy w domku jednorodzinnym tyle samo co płacą za dwójkę w akademiku, wspólną kuchnię i łazienkę na 6 osób. Nie dziwię się wcale, że pustoszeją.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 lipca 2015 09:46
Fakt zauważyłam trudną sytuację z mieszkaniami i pokojami-jedynkami w roku akademickim. Wszystkie fajniejsze wynajęte. Niedługo prawdopodobnie będę się wyprowadzać z Łodzi na stałe, szukam pracy poza obecnym miejscem zamieszkania i szczerze mówiąc jest mega ciężko znaleźć cokolwiek fajnego poza wakacjami...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się