Stajnia Rumak w Branicy

trusia,  no coś mi się przez pamięć przebija, że definicja stadnin i stad opierała się właśnie o "państwowość", ale może mam luki.

Pewnie, że widziałam, już na etapie szkicu go widziałam, dawno dawno 😀 ale co się dziwić, spod ręki tej artystki wychodzą same wybitności 🙂
Wiem, że widziałaś oryginał, ale chciałam zwrócić uwagę, że jest teraz gdzie jest  😀  (bo oryginał na ścianie).

Żeby nie było OT - stajni Rumak pewnie by się przydało oko tej artystki (nie powiem, ze ręka, bo szkoda takiej ręki).   
.
Zatkało kakao ?  🤔 🤣
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Pisanie posta pod postem
Arabek02, dziecko drogie, nudzisz się? Ludziom po prostu nie chce się z tobą gadać, a ty się puszysz nie wiadomo po co
.
martyna.gerke, eeee, po to jest forum, zeby pisać? I sorry, Winnetou, nie ma czegoś takiego, że ktoś wchodzi na forum, robi rozróbę i potem za plecami wszystkich wypisuje różne rzeczy na "PRIV". Chcesz opisać sytuację, chcesz coś powiedzieć? Weź za to odpowiedzialność i powiedz to wszystkim oficjalnie.
😉
Gillian   four letter word
20 lipca 2015 22:58
martyna.gerke, przypadkiem masz na nazwisko tak jak właściciel ośrodka... tak bardzo obiektywnie!  🙄
Boziu, czemu tacy ludzie przychodzą na to forum, czemu nikt już normalnie nie może kulturalnie niczego napisać.

.
Gillian   four letter word
20 lipca 2015 23:00
i chyba zacięła Ci się spacja?
No to jak? Popcorn?
.
Gillian   four letter word
20 lipca 2015 23:03
Nudny dyżur. Wchodzę.
.
No bo to jest jedna wielka komedia, co tu się dzieje lol
.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Całkowita edycja postów
.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Całkowita edycja postów
Gillian   four letter word
20 lipca 2015 23:11
Dziewczynki, jest już dawno po dobranocce - rodzice wiedzą, że buszujecie na kompie?
.
Dobra, idę spać, myślałam, że będzie niezła zabawa, a tu się okazuje, że nudne jesteście. Revoltowicze, bawcie się dobrze.
.
.
😉
.
No dobra, jako moderator byłam pobłażliwa i postanowiłam dać czas do rana, teraz będę pisać na poważnie.

Nie życzę sobie, aby jakieś młode, gniewne małolaty bawiły się w "dorosłość" (tak w ogóle to ma być dorosłe zachowanie? sic!) i przychodziły na forum po to, by robić rozpierduchę, obrażać użytkowników, modów i zaniżać kulturę tego forum. Uważacie, że jesteście niesprawiedliwie ocenienie? Waszym zdaniem opis sytuacji jest nieścisły, niejasny? To na litość boską, załatwcie to z kulturą! Zamiast robić różnego typu szopki, przedstawcie się, KULTURALNIE BEZ WYZWISK I SŁÓW OBRAŹLIWYCH przedstawić swoją wersję, swoje dowody, przeprowadzić kulturalną konwersację z innymi użytkownikami.

Nie wiem, czy was nauczono, co to jest czarny PR, ale właśnie to zrobiłyście swojej stajni, myślę, że tylko upewniliście użytkowników forum swoim własnym zachowaniem, że nie warto postawić u was stopy.
Poza tym widać, jaki u was jest poziom nauczania, skoro wasi wychowankowie po 6 latach nauki nie umieją rozróżnić stajni od stadniny.

Widzę, że katija zrobiła z wami porządek. Jeżeli rozmowa nie zejdzie z tonu, nie osiągnie przynajmniej minimum kultury, to zamkniemy wątek, a "koleżanki" się pożegnają z forum, zostawiając po sobie bardzo złą opinię i sprawiając, że nie będą miały szansy już nigdy więcej się wybronić.
skoro martyna.gerke,  jest córką właścicieli, to może tak screen ekranu zrobić i rodzicom podesłać?
marysia550, no jeśli czujesz, że to niezbędne to wysyłaj.  🏇
niestety, usunęła cudowny podpis pod zdjęciem 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się