Końska rewia mody cz. 3

Mam 2 Eskadrony w rozmiarze VS, nici lemon i aqua cotton, na metce nawet mają VS, więc żadna łezka nie przyjdzie




Pursat dzięki, mi też właśnie takie połączenie kolorów podoba się
korsik dziękujemy

Nirv szmaragda ujeżdżeniowego możesz dostać w FireHorse, jak nie będą mieli to pewnie sprowadzą z Niemiec, jak to zrobili dla mnie
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 kwietnia 2009 10:01
Mój wymarzony Anky Burnt Orange:
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
26 kwietnia 2009 10:18


My w różu 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 kwietnia 2009 11:24
Koniczka i siebie też pod kolor padu ubrałaś  😉 Ładnie Gromowi w tym padzie, taki ożywczy ten kolorek  🙂

Monny ten róż u mnie na ekranie wpada w jasny fiolet, taki wrzosik.
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
26 kwietnia 2009 11:52
Nasturcja-Renata, to jest ten Lamicelowski brudny różyk 🙂
wątek zamknięty
koniczka- ślicznie mu w tym kolorku  😍
wątek zamknięty
Eskadron Black Brilliant 😉
wątek zamknięty
można jeszcze gdzieś go kupić ? najlepiej impulsa
wątek zamknięty
To była końcowa wyprzedaż w Eltanie,wiec chyba jedynie jakieś okazje na niemieckim ebay-u zostają
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
26 kwietnia 2009 15:46
Koniczka, wam obydwojgu pasuje 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
26 kwietnia 2009 16:29
HELP!!!


JAk najskuteczniej doprac biały czaprak? Własnie drugi raz piorę swoją szmatę. Jużnawet vanisha recznie w ubrudzenia wcierałam...Jakies inne metody?
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
26 kwietnia 2009 16:38
biale czapraki mają to do siebie że mozna je traktować wybielaczem 🙂
namocz, posyp proszkiem i zostaw na troche- tez nic nie daje?
ubrudził sie takim miejscu, że widać?
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
26 kwietnia 2009 17:09
powiedzmy że dostanę dodatkowy fundusz 🤣 i jednak chyba sobie kupię...... niciaka 😀. A teraz pytanie: czy we wrocławskim okserze są jeszcze niebieskie? Ile kosztował? było chyba napisane że 139.99 ale mogło mi się pokiełbasić
wątek zamknięty
asds: ja bym najpierw namoczyła z jeden dzień z proszkiem [wymieniając wodę co jakiś czas] a potem wrzuciła do pralki na jakiś delikatny program
helcia: co prawda szukam jakiś ciekawych czapraków we wrocku ale nie widziałam niciaków niebieskich np. w Tundrze, a w Okserze nie byłam dawno :P może spróbój poszukać w Mustangu podobno tam mają teraz megaśny wybór :P
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
26 kwietnia 2009 17:37
Mustang to internetowy sklep, tak?
wątek zamknięty
w oksezrze nie ma niciakow
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
26 kwietnia 2009 17:39
wątek zamknięty
helcia: mustang jest przy Partynicach :P
Fanga:jak dobrze że cie tu spotkałam, a może wiesz czy w mustangu są pożądne czapraczki do 70 zł?
wątek zamknięty
amazonka143, do 70 zl spokojnie dostaniesz, ale czy pozadne to nie wiem bo nie posiadam 🙂
wątek zamknięty
Fanga, dziękuję za wiadomości i pozdrawiam serdecznie
ps, czekam na nowe foty na fbl :P
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
26 kwietnia 2009 19:02
No wybielaczem boje sie potraktowac z powodu wszystych  czarnych ławek zelowo-neoprenowych ( czaprak KAvaltop).

ale wyglada na to ze potrójne pranie i potrójne reczne wszorowywanie Vanisha z proszkiem do prania w tkanine sprawę załatwi
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
26 kwietnia 2009 19:59
15-16 dostanę 'fundusze' dodatkowe i wyruszam na polowanie 🍴. Jeśli nigdzie nici nie znajdę to kupię tego cottona żółtego 🙂, Chociaż hkm zaczął mi się podobać zielony i niebieski 🙄 I teraz intensywnie rozmyślam, co tu, by wybrać...
wątek zamknięty
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
26 kwietnia 2009 23:57
Ma ktoś może szarego cottona (moon) pod siodłem? albo chociaz jakies 'real foto' z bliska? 🙂
wątek zamknięty
Klami na moje oko cotton moon eskadrona z najnowszej kolekcji ma identyczny odcień jak fango, tylko lamówkę żółtą.

zdjęcie z ebaya

Według mnie jest śliczny 😍


cytuję samą siebie sprzed kilku stron 😉
wątek zamknięty
[quote author=Pursat link=topic=29.msg238244#msg238244 date=1240671183]
Nie strasz mnie. 🙄 Zamówiłam VS z myślą o siodle wszechstronnym. Wklepałam też na ebay'u "eskadron VS" i wyskoczyły mi same wszechstronne/skokowe... 🤔


Mam nadzieję, że przemyśleli to, co napisali na stronie i że rzeczywiście dostanę zwykły wszechstronny. Ale kto wie...

edit: z kolei jak zamawiałam Eskadrona VS dla siostry, to przysłali mi skokowy 😉
[/quote]


bo nie ma rozroznienia na wszechstronny i skokowy. ja tez mam VS i wyglada on tak :
zolty
nici
silver
wątek zamknięty
wracając do tematu żółtego eskadrona z nowej kolekcji... 👀
udało się już może komuś dobrać nieeskadronowe, a pasujące owijki i ma zdjęcia całego kompletu ? (niekoniecznie na koniu)  :kwiatek:
wątek zamknięty
Brak już mi pomysłów.Może ktoś ma pomysł jakie kolorki czapraków mogą dobrze na nim wyglądać, oprucz czarnego, szarego, białego, brązowego i beżowego które mam.
wątek zamknięty
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
27 kwietnia 2009 12:11
żółty 🙂
wątek zamknięty
czekoladowy!! 😍
granatowy
zielony, jakiś ciemniejszy
wątek zamknięty
ciemnozielony, bordowy 🙂 standardy takie :P


Alvika - cos zolty ma powodzenie tej wiosny 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.