Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Aniapa, faaaaajne. To pióro do mnie przemawia, daje ogólny obraz tego jak będzie moje dziecko wyglądało 🙂
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
07 lipca 2015 20:51
Hehe, właśnie dlatego wstawiłam to pióro  😁 Jestem zakochana w tym, jak Szymon pracuje z kolorem, normalnie już nie mogę się doczekać.  🏇
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 lipca 2015 19:05
aniapa, krem 50uv z Easytattoo jest mega wydajny i bardzo trwały. i super chroni, skórę na tatuażu (napis) mam całkiem białą a reszta przyjarana  😁
Termin 29 września 😍 jaram się jak pochodnia
Konik z Wroclawskiego studia
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
09 lipca 2015 06:26
aniapa, krem 50uv z Easytattoo jest mega wydajny i bardzo trwały. i super chroni, skórę na tatuażu (napis) mam całkiem białą a reszta przyjarana  😁


Super! Cieszę się więc, że zakup trafiony  😉
Ja się pojawiłam na stronie Ink Miners 🙂
Znalazłam ciekawa promocje jakby ktoś był zainteresowany, ceny całkiem spoko 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
12 lipca 2015 14:45
Pozostając w temacie piercingu - gdzie w Wawie można dobrze zrobić zwykłego Helixa i/lub Traugusa, tak, żeby cena nie zjadła całego portfela?
emptyline, polecam Arif na Grochowskiej. Robiłam tam jakiś czas temu właśnie i helixa i tragusa, a przy okazji zaopatrzyłam się w sporo kolczyków, bo w dniu przekłucia dostajesz rabat w ich sklepie  😉 Z resztą wszystko, łącznie z cennikiem masz na stronie.
emptyline, Właśnie u Conora z CrM 🙂

I wpadam się pochwalić moim nowym nabytkiem od Yad!  😍

Udało się go zrobić na jednej sesji (ok. 6h). A jak 8 miesięcy temu pisałam do Agi o termin- to chciałam 15x20cm- jak zwykle wychodzę z większym tatuażem niż planowałam  😁
Kontury są symetryczne, ale trudno zrobić zdjęcie 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
12 lipca 2015 19:27
umc, no właśnie o tym miejscu myślimy, znajomy się przekłuwał nie raz już u Morbida.
lotka13, a no to też może być. Teraz nie wiem gdzie iść! 🙂 Zupełnie inaczej sobie wyobrażałam ten tatuaż - jest bardzo ładny (i wieeeeeelki - mam nadzieję, że mój jednak wyjdzie duuuużo mniejszy, bo inaczej zdechnę z bólu), kolory mega, ale TY masz dość dosłownie odwzorowaną wycinankę łowicką, ja chcę bardziej wariację na ten temat. Bardzo bolało?
Jak piercing w Warszawie go tylko u Conora 🙂 a terqz jeszcze jest promocja  🏇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lipca 2015 10:09
Conor i Morbid.
emptyline, ja należę do tych bezproblemowych klientów 🙂 Nigdy jeszcze nie zmieniałam nic w wzorze. Podrzucam co chcę i zostawiam wolną rękę, dlatego chodzę tylko do tych, których styl mi się bardzo podoba.
Co do bólu to kontur i czarne wypełnienie nie, kolory były dużo gorsze, ale wszystko do wytrzymania (co prawda wyszedł mi ogromny siniak na bicepsie). Nawet zostałam pochwalona za wytrzymałość i brak omdleń.  😁

W ogóle Yad przenosi się do Warszawy 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
13 lipca 2015 17:04
lotka13, u mnie koloru będzie mniej, to może nie zemdleję. 🙂
Lotka13, wiesz coś od kiedy? Ta informacja cieszy mnie bardzo.
Cierp1enie - boski, dokładnie coś takiego zawsze chciałam dla siebie  😍 W sensie coś z koniem, ale nie banalnego, a taką dawką artyzmu 🙂
ovieha, nie mam pojęcia. Jakoś pod koniec lipca zamykają Czaszka i Sztylet.  🙂
Ovieha, ale wraz z jej przeprowadzka wzrosna ceny za tatuaze  😉 juz chyba fajniej bylo sie wybrac na wycieczke z warszawy do poznania  😂

Jezeli chodzi o okolojezdzieckie tematy to mi sir podobaja tatuaze od hunch tattoo
Czy ktoś z Was ma może jakiś sprawdzony krem/maść na blizny? Mam brzydką bliznę po usunięciu md w dekolcie i chciałabym się jej jednak pozbyć... Najgorzej, że drugiego raczej też powinnam wyjąć i będę miała drugą 🙄
Keira jeszcze coś takiego nowego dodali
Mo B. może spróbuj kremu Cepan? Mojej siostrze pomógł, chociaż znaczenie ma to, czy blizna jest "świeża", jeśli tak, to wytrwałe smarowanie przynosi efekt.
Scottie   Cicha obserwatorka
18 lipca 2015 17:29
Mo B., ja używam Contratubex do blizny po operacji. Skład niby ten sam co Cepan, ale działanie lepsze i mniej śmierci cebulką 🙂 W zasadzie to dałaś mi do myślenia, chyba zacznę go nakładać na stare blizny po Cleavage. Ciekawa jestem, czy da radę.
Cierp1enie - z ktorego studia sa te prace?
emptyline   Big Milk Straciatella
19 lipca 2015 20:33
Dziewczyny, czy po przekłuciu chrząstki serio czekałyście jakieś 4 m-ce z kąpielą w słonej wodzie?
[quote author=ami_071 link=topic=110.msg2393924#msg2393924 date=1437325484]
Cierp1enie - z ktorego studia sa te prace?
[/quote]

https://www.facebook.com/wroclaw.tattoo?fref=ts
Dziewczyny, czy po przekłuciu chrząstki serio czekałyście jakieś 4 m-ce z kąpielą w słonej wodzie?


nie, ze wszystkimi, które miałam (łącznie z intymnymi), czekałam aż będą "suche" i "niedrażliwe". jeśli zachowują się jak normalna, wieloletnia dziurka - traktowałam jak normalną dziurkę.

chce mi się kółka w wardze. raczej z boku. kolczyki wokół ust mi się nigdy nie podobały, bo wyglądały jak pieprzyk, ale kółko już jest spoko. Miał ktoś? jak z praktycznością przekłucia?
Isabelle miałam. średnio praktyczne. czasem przeszkadzało mi przy jedzeniu i całowaniu 😉. ponosiłam z 5 lat i bez żalu wyjęłam.
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
22 lipca 2015 08:41
Co prawda tatuaż mojej koleżanki, ale jak go zobaczyłam to umarłam z zachwytu  😍 na żywo jest jeszcze piękniejszy, kolory są fantastycznie dobrane  💘

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się