Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Dziewczyny, poszukuję takich sandałów: http://www.gino-rossi.com/ona/obuwie/klapki-i-sandaly/dng463-e72-j400-5100-0, tzn. z tym paskiem jak mają japonki i motywem wężowym, tylko bez tego paska na duży palec u nogi i złotej ozdoby z przodu. Najlepiej online, rozmiar 36 🙂 Ktoś, coś?  :kwiatek:
dziękuję za rady  :kwiatek:
zamówienie trzeba potwierdzić mailowo  :emot4: oczywiście nie zauważyłam, a teraz nie mogę się na serwer dostać
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
09 lipca 2015 14:50
Do mnie jedne buty już w nadaniu w paczkomacie, a drugie nieruszone.. Ale potwierdzilam je dopiero nastepnego dnia, więc pewnie po potwierdzeniach realizują.
Mi sprzatneli moj rozmiar z przed nosa 🙁
honey też się tego obawiam. Wczoraj jak zamawiałam to był, ale dzisiaj jak potwierdziłam to już może nie być 🙁 Kurde, a tak się na nie napaliłam. Niech żyje 38  😵
maleństwo   I'll love you till the end of time...
14 lipca 2015 14:10
Tararara, są i pachną 🙂 Pierwsze i chyba nie ostatnie Mel
A ja jednak zdecydowałam się na te sandały Gino Rossi i jestem w nich zakochana  😜

Przypadkowo 😎 popełniłam dziś takie oto butki:

[img]http://static.bershka.net/4/photos2/2015/V/1/1/p/5517/331/105/5517331105_1_1_3.jpg?t=1429625349659[/img]

Na tym zdjęciu ich noski wyszły paskudnie - na żywo są ładnie zaokrąglone i nie takie długie. 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
14 lipca 2015 14:22
mundialowa, fajne, ja bardzo lubię buty tego typu 😉 I kolor ekstra.
maleństwo, ja też. Mogłabym cały rok w takich chodzić, gdyby pogoda pozwalała. 😀 A te mają taką fakturę, że jak dotknęłam, to musiały być moje. 😁

Szukając brązowych do pokazania natrafiłam na te:

[img]http://static.bershka.net/4/photos2/2015/V/1/1/p/2110/031/040/2110031040_1_1_3.jpg?t=1429802395168[/img]

i przepadłam. 😵

Czy zamawiając w bershce i wybierając odbiór w sklepie muszę najpierw za nie zapłacić i potem przymierzyć i ewentualnie oddać, czy można przymierzyć przed zakupem?


popełniłam za grosze
Dodofon, piękne, gdzie?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
15 lipca 2015 16:26
mundialowa, obłędne te czarne 🙂
Dopadłam przez olx drugie meliski. Zamszowe, grafitowe, za 50 zł oryginalne. Pani sprzedaje nietrafiony prezent.
Nie mówcie mojemu mężowi... 😉
mundialowa musisz zamówić, zapłacić( biorąc z dostawą  do sklepu nie płacisz za przesyłkę) i na miejscu możesz zmierzyć, w razie gdyby okazały się złe, od razu zrobią zwrot 🙂
Dodofon, piękne, gdzie?


w outlecie butowym
Przez Was i ja kliknęłam buty na mivo 🤣 Mam nadzieję, że będą dobre - wg centymetrów powinny być, ale rozmiaru 40 jeszcze nigdy nie nosiłam 🤔
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 lipca 2015 13:08
przyszły do mnie moje mustangi i... muszę zwrócić, bo ocieplone  😤 😕 a ja nieocieplonych potrzebuję. a są przepiękne
[img]http://cdn2.sarenza.net/static/_img/productsV4/0000099302/HD_0000099302_183968_09.jpg?201312260942&interpolation=lanczos-none&fit=inside|565:565[/img]
widziałyście gdzieś takie? zależy mi na tym, żeby były z nubuku
Czy ktoś sie orientuje czy LL Bean's są ocieplane? Jeśli tak, to czym? 👀
Czy któraś z Was widziała superstary z poniższego zdjęcia w stacjonarnym sklepie? Przekopałam już chyba cały internet i nigdzie nie mogę ich znaleźć 🙁 Może w Warszawie można gdzieś je jeszcze kupić?



Jedynie na allegro widziałam kilka aukcji, ale jakoś nie wierzę w ich oryginalność 🙁
robakt   Liczy się jutro.
02 sierpnia 2015 19:07
Mam już NB, kocham je miłością wielką, noszę od dwóch lat i po wyczyszczeniu wyglądają prawie jak nowe. Po ich zakupie pokochałam tego typu buty do latania na co dzień i prawdopodobnie za tydzień kupię kolejne i teraz mam trzy opcje, z czego nutka szaleństwa (panterka) trzyma mnie przy jednych od miesiąca, pytanie tylko, czy nie są kiczowate. Ubieram się raczej w jeansy, koszulki, swetry, golfy (góry raczej w czerni, bieli, szarości). Pytanie do Was: panterka czy któreś z dwóch pozostałych typów?
1:http://www.runcolors.pl/pl/product/zx-700-7
2:http://www.runcolors.pl/pl/product/zx-500-og-w-1
3:http://www.runcolors.pl/pl/product/wmns-rosherun-5
robakt - szczerze, to też nie jestem fanką kiczowatych wzorów, ale ze wszystkich przez Ciebie podanych modeli te w panterke wyglądają najciekawiej wg. mnie 😉 Jeśli połączysz to ze spokojną resztą, to zdecydowanie nie wyjdzie tandetnie, a wręcz fajnie, taka odrobina ekstrawagancji. Sama ostatnio zaszalałam i kupiłam spodnie w panterke, bo były na przecenie za szalone 20zł i przymierzyłam z ciekawości - z czarnym topem i butami wyglądają super i zupełnie nie kiczowato 🙂
robakt   Liczy się jutro.
02 sierpnia 2015 20:46
keirashara właśnie wydaje mi się,  że te buty będą "robic"  cały wygląd z jeansami i bardzo zwykłą górą.
będą zdecydowanie robić 😉

raczej trzymam się z dala od kiczu i tandeciarstwa, ale butów w panterkę mam... 3 pary, i kocham je przeogromną miłością 😉 ubieram się klasycznie, dość minimalistycznie, stawiam na stonowane kolory, do tego trampki/baleriny w panterkę i czuję się ubrana, nie przebrana
Dokładnie, będą robić, tego stwierdzenia mi brakowało 😀
slojma   I was born with a silver spoon!
03 sierpnia 2015 17:25
[quote author=maleństwo link=topic=8215.msg2392112#msg2392112 date=1436973984]
mundialowa, obłędne te czarne 🙂
Dopadłam przez olx drugie meliski. Zamszowe, grafitowe, za 50 zł oryginalne. Pani sprzedaje nietrafiony prezent.
Nie mówcie mojemu mężowi... 😉
[/quote] sama mam kilka par I co najgorsze  zakupilam  juz na przyszlosci  2 part dla Vivi  misie  I z kokardkami
Dziewczyny! Rzuciły wam się może gdzieś w oczy bordowe trapery?  👀
Wiem, że trochę wcześnie na poszukiwanie butów na zimę ale chciałam je kupić póki mam jeszcze jakąś kasę  😁
chciałabym czerwone/bordowe New Balance w rozmiarówce damskiej (juniorska mi nie leży  🤔), polecacie jakieś? Chcę zamówić przez neta, trochę w ciemno i już na jedne byłam zdecydowana bo myślalam, że są czerwone a okazało się, że komp przekłamuje kolor bo były różowe 😉 jest tu jakaś posiadaczka takowych?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 sierpnia 2015 23:39
chodzicie w Elite Goby? wygodne/wytrzymałe? 😉 wpadły mi w oko. w moich ekstremalnie szarych i nudnych ubiorach byłyby miłą odmianą 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 sierpnia 2015 07:19
[quote author=maleństwo link=topic=8215.msg2392112#msg2392112 date=1436973984]
mundialowa, obłędne te czarne 🙂
Dopadłam przez olx drugie meliski. Zamszowe, grafitowe, za 50 zł oryginalne. Pani sprzedaje nietrafiony prezent.
Nie mówcie mojemu mężowi... 😉
sama mam kilka par I co najgorsze  zakupilam  juz na przyszlosci  2 part dla Vivi  misie  I z kokardkami
[/quote]

Mi się obłędnie podobają z ciasteczkami i lukrem 😉 Ale straaaaasznie drogie są...
A tymczasem pani od zamszowych mnie wystawiła, dobrze, że miałam płacić za pobraniem, to tylko czas i nerwy straciłam.
Za to moja mam upolowała mi na olx dwie pary w pakiecie, ponoć po 60 zeta jedna. Oryginalne 😀


Te siateczkowe są miękkie jak żel i mogłabym ich nie ściągać <3
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się